Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

EA nie pozostawia złudzeń - w Battlefield Hardline znajdzie się usługa Premium

19 postów w tym temacie

Gra wydawana przez EA bez żadnej zawartości do kupienia?!Nope.

Tak całkiem na serio, to usługa Premium byłaby fajnym rozwiązaniem gdyby kosztowała tak ze 100 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

250 zł za 30 map, jakieś 100 broni, z 10 rodzajów pojazdów, pare błędów i świetną mechanike to nie jest dużo. Ale to EA więc ludzie będą narzekać bo tak. A w Wiedźminie będzie 16 dlc i ludzie nie narzekają (wiem że darmowe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> 250 zł za 30 map, jakieś 100 broni, z 10 rodzajów pojazdów, pare błędów i świetną mechanike
> to nie jest dużo. Ale to EA więc ludzie będą narzekać bo tak. A w Wiedźminie będzie 16
> dlc i ludzie nie narzekają (wiem że darmowe).

A na co mają narzekać, na darmowe DLC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sremium, nie premium. EA powinno mieć zakaz używania tego słowa, w ogóle dzielenia gry na premium i nie premium, bo to jest naciąganie. Proszę się ze mną nie kłócić. Naciąganie, nic więcej, gra psychologiczna, jak ktoś ma nawyk, że jak za coś płaci to lubi mieć to w całości to ma problem. EA to banda, która to wykorzystuje. Wiem co mówię. NIE KUPUJCIE GIER OD EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> 250 zł za 30 map, jakieś 100 broni, z 10 rodzajów pojazdów, pare błędów i świetną mechanike
> to nie jest dużo. Ale to EA więc ludzie będą narzekać bo tak. A w Wiedźminie będzie 16
> dlc i ludzie nie narzekają (wiem że darmowe).
Dawniej takie rzeczy były za darmo do gier, od twórców albo stworzone przez graczy :P
A narzekać można, prawie 3 stówy to dosyć sporo. Za to można kupić sporo gier lepszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2015 o 00:34, beziko napisał:

> 250 zł za 30 map, jakieś 100 broni, z 10 rodzajów pojazdów, pare błędów i świetną
mechanike
> to nie jest dużo. Ale to EA więc ludzie będą narzekać bo tak. A w Wiedźminie będzie
16
> dlc i ludzie nie narzekają (wiem że darmowe).
Dawniej takie rzeczy były za darmo do gier, od twórców albo stworzone przez graczy :P
A narzekać można, prawie 3 stówy to dosyć sporo. Za to można kupić sporo gier lepszych.


No i w przypadku pecetowców premka wyniesie więcej niż sama gra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Naciąganie, nic więcej, gra psychologiczna, jak ktoś ma nawyk, że jak za coś płaci to
> lubi mieć to w całości to ma problem. EA to banda, która to wykorzystuje. Wiem co
> mówię. NIE KUPUJCIE GIER OD EA.

Co to znaczy "mieć coś w całości"? Chcesz powiedzieć, że Battlefield 3 bez DLC był w jakiś sposób niekompletny? Nie dało się go uruchomić? Rozgrywkę po 10 minutach przerywał komunikat "w celu odblokowania pozostałej zawartości dokonaj wpłaty pieniężnej"? Bo o ile dobrze się orientuję, jeśli komuś nie zależało na, uwaga, DODATKOWYCH mapach, broni i trybach, podstawka wystarczyła do dobrej zabawy (a przynajmniej takiej, na jaką pozwalała gra pod każdym względem gorsza od swej poprzedniczki).
A co do tego rozpaczliwego apelu, to chętnie przestanę kupować gry "od EA", jak tylko jakiś wydawca zacznie rozdawać tytuły ze swego portfolio za darmo. Chociaż nie, czekaj, przecież już ktoś tak zrobił - nazywał się bodajże THQ? W każdym bądź razie, ja również mam dla ciebie radę: nie kupuj chleba. Piekarzom zależy tylko na tym, by cię wydoić. A za lepszy gatunek każą sobie płacić ekstra. Złodzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akutrat w przypadku BF3 tak właśnie było. Jako posiadacz ed. limitowanej zostałem zrobiony w #$^%#. Mimo że kupiłem gre w pre orderze(tzn zaufałem firmie), i dodatki do niej - jestem klientem drugiej kategorii (brak dostępu do pewnych serwerów i wpychanie się do kolejki). Efekt jest taki że lepiej mają ludzie którzy gre kupili za 3zł z bundla i premium w cenie półtorej dodatku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Naciąganie, nic więcej, gra psychologiczna, jak ktoś ma nawyk, że jak za coś płaci
> to
> > lubi mieć to w całości to ma problem. EA to banda, która to wykorzystuje. Wiem
> co
> > mówię. NIE KUPUJCIE GIER OD EA.
>
> Co to znaczy "mieć coś w całości"? Chcesz powiedzieć, że Battlefield 3 bez DLC był w
> jakiś sposób niekompletny? Nie dało się go uruchomić? Rozgrywkę po 10 minutach przerywał
> komunikat "w celu odblokowania pozostałej zawartości dokonaj wpłaty pieniężnej"? Bo o
> ile dobrze się orientuję, jeśli komuś nie zależało na, uwaga, DODATKOWYCH mapach, broni
> i trybach, podstawka wystarczyła do dobrej zabawy (a przynajmniej takiej, na jaką pozwalała
> gra pod każdym względem gorsza od swej poprzedniczki).
> A co do tego rozpaczliwego apelu, to chętnie przestanę kupować gry "od EA", jak tylko
> jakiś wydawca zacznie rozdawać tytuły ze swego portfolio za darmo. Chociaż nie, czekaj,
> przecież już ktoś tak zrobił - nazywał się bodajże THQ? W każdym bądź razie, ja również
> mam dla ciebie radę: nie kupuj chleba. Piekarzom zależy tylko na tym, by cię wydoić.
> A za lepszy gatunek każą sobie płacić ekstra. Złodzieje.
>

Zapomniałeś o pierwszeństwie przy dołączaniu na serwery ? o tym, że jak nie masz premium to ZAWSZE lądujesz w przegranej drużynie ? TO chyba jest kolosalna różnica prawda?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@MBi? Lądujesz w przegranej drużynie bo nie masz premium? Uśmiałem się.
Inna sprawa że balans jest do bani i czasem jak wbije jakaś ekipa znajomych czy klan to nie ma sensu grać. To fakt. Ale tak jest chyba we wszystkich grach sieciowych nie?

A co do premium to zamiast pianę bić lepiej dać sobie na wstrzymanie. Wiadomo, że to biznes a w biznesie chodzi o kasę. Ja zamiast psioczyć że za drogo, czekam na przeceny. Zwykle po roku kupuję sobie premium. Tak było z BF3 i BF4. Akurat jak mi się znudziły dokumentnie mogłem pobawić się czymś nowym i na nowo mieć z gry przyjemność. W podstawkę (kupioną przed premierą) grałem bez problemu przez długi czas bo serwerów i chętnych do gry wieczorem nigdy nie brakowało.

Poza tym, tak już abstrahując od tematu, gier wychodzi tyle że życie nie starcza, a wy się irytujecie jedną czy drugą produkcją. Rozumiem zaangażowanie ale nie szkoda Wam zdrowia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2015 o 23:29, MBi napisał:

Sremium, nie premium. EA powinno mieć zakaz używania tego słowa, w ogóle dzielenia gry
na premium i nie premium, bo to jest naciąganie. Proszę się ze mną nie kłócić. Naciąganie,
nic więcej, gra psychologiczna, jak ktoś ma nawyk, że jak za coś płaci to lubi mieć to
w całości to ma problem. EA to banda, która to wykorzystuje. Wiem co mówię. NIE KUPUJCIE
GIER OD EA.


Ja uważam że tego typu usługi jaki i pre-ordery są wymierzone w ludzi którzy nie tyle chcą mieć wszystko, co chcą być we wszystkim pierwsi.

Kupując grę na premierę gwarantujesz sobie że będziesz mógł grać od dnia 1 życia serwerów. Tak samo jak jak usługa premium gwarantuje lepsze miejsce w kolejce czy wcześniejszy dostęp do dodatkowej zawartości. Myślę że to jest czynnik który działa bardziej pobudzająco, ta wizja posiadana czegoś przed kimś innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Akutrat w przypadku BF3 tak właśnie było. Jako posiadacz ed. limitowanej zostałem zrobiony
> w #$^%#. Mimo że kupiłem gre w pre orderze(tzn zaufałem firmie), i dodatki do niej -
> jestem klientem drugiej kategorii (brak dostępu do pewnych serwerów i wpychanie się do
> kolejki). Efekt jest taki że lepiej mają ludzie którzy gre kupili za 3zł z bundla i premium
> w cenie półtorej dodatku...
Właśnie ja tak robiłem. BF3 na bundlu ( później to i kumple pobrali jak za darmo rozdawali) premium na promocji na gramie za jakieś 45zł. Zapłacić 50 zł za całość to fajna sprawa, ale to już dłuuuugo po premierze gry ( chyba już 4 była albo wychodziła). Battlefield w cenach premierowych jest totalnie nieopłacalny. Szkoda tylko żeby znaleźć cos na hardkorze na premiumie graniczy z cudem... już nawet w BF4 coraz cieniej z takimi serwerami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niestety premium zabija rozgrywke sieciową w tej grze bo część graczy ma podstawke, a druga część graczy ma premium.... w wyniku czego jak masz premium i chcesz pograć na jakiejś konkretnej mapie premium w jakiś rzadszy tryb rozgrywki to często serwery są puste bo połowa graczy pyka tylko w podstawowe mapy bo tylko do tych ma dostęp.

efekt jest taki że możesz sobie pograć w nowe mapy przez miesiąc albo dwa po premierze dodatku, a potem te mapy z tego dodatku pustoszeją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2015 o 10:13, MBi napisał:

o tym, że jak nie masz premium
to ZAWSZE lądujesz w przegranej drużynie ? TO chyba jest kolosalna różnica prawda?!


A to ciekawe - mam BF4 + Premium i mój średni winrate wynosi 46%.
Według Twojej logiki powinienem każdy mecz wygrywać, stompując wrogi team 500-0.
Zapominasz o bardzo ważnej rzeczy - to nie Premium zapewnia wygraną, a odpowiednia broń (ACE 23, AWS, MG4, AEK-971, Deagle 44 na serwerach Pistol Only) bądź tzw. stacking. Premium nie ma tu nic do rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > o tym, że jak nie masz premium
> > to ZAWSZE lądujesz w przegranej drużynie ? TO chyba jest kolosalna różnica prawda?!
>
>
> A to ciekawe - mam BF4 + Premium i mój średni winrate wynosi 46%.
> Według Twojej logiki powinienem każdy mecz wygrywać, stompując wrogi team 500-0.
> Zapominasz o bardzo ważnej rzeczy - to nie Premium zapewnia wygraną, a odpowiednia broń
> (ACE 23, AWS, MG4, AEK-971, Deagle 44 na serwerach Pistol Only) bądź tzw. stacking. Premium
> nie ma tu nic do rzeczy.

Więc należysz do mniejszości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy Battlefield, którego nie kupię ... Mam już dość całej tej usługi Premium a poza tym ten BF to BF4 w nowym skinie i tyle. Bad Company 2 chyba nic nie przebije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować