Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jest szansa, że już niedługo rozpoczną się testy wczesnej wersji The Division

9 postów w tym temacie

Dopiero alpha wersja ? to co oni robili przez tyle czasu ? przecież to jest śmiech na sali.Niech Ubisoft weżmie się do roboty a nie ciągnie dziesięć srok za ogon.Co chwile słyszę,że nowy AC wychodzi nic więcej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra ma być dość obszerną produkcją, a patrząc na nowego assasyna francuza, lepiej aby robili nawet to z 3-4 lata a było dopracowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby nie było takiej wpadki jak z Unity bo gracze im już tego nie zapomną. Osobiście na grę czekam wygląda dosyć interesująco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Był to jeden z tych tytułów, który mógł przywrócić moją wiarę w ubi. Drugi po Watch_Dogs.
Jak wyszło z tym pierwszym, wszyscy wiedzą. Teraz się cieszę, że WD ominąłem szerokim łukiem.
Mam nadzieję, że The Division nie podzieli historii WD i ostatniego AC. Choć można spodziewać się najgorszego, bo pazerni księgowi ubi mają inne cele niż dopracowanie gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Był to jeden z tych tytułów, który mógł przywrócić moją wiarę w ubi. Drugi po Watch_Dogs.
> Jak wyszło z tym pierwszym, wszyscy wiedzą. Teraz się cieszę, że WD ominąłem szerokim
> łukiem.
> Mam nadzieję, że The Division nie podzieli historii WD i ostatniego AC. Choć można spodziewać
> się najgorszego, bo pazerni księgowi ubi mają inne cele niż dopracowanie gier.

Powiem Ci tak, pomimo zapewnień odnośnie tej pięknej grafiki w WD w samą grę grało mi się mega miodnie przeszedłem całą i jestem mega zadowolony. Spróbuj a przekonasz się, że naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Oby nie było takiej wpadki jak z Unity bo gracze im już tego nie zapomną. Osobiście na
> grę czekam wygląda dosyć interesująco.

Przypuszczam ze wlasnie dlatego przesuneli. Wydali najpierw AC:U aby zobaczyc jak bardzo moga sie posunac;p lub poprostu zarobic a z ta gra sie wstrzymali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2015 o 11:44, PawelD227 napisał:

Dopiero alpha wersja ? to co oni robili przez tyle czasu ?


Jak to co? Tną grafikę i inne ficzery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować