Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dreamfall Chapters: Book Two z oficjalnym zwiastunem

6 postów w tym temacie

The Longest Jurney była niesamowita, Dreamfall mogłaby być lepsza gdyby pominęli sobie walkę, ale to w ogóle nie zachęca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Być może jeszcze jest to dość wczesna wersja (wiele filmów ma paskudne CGI w trailerach, a w produkcie końcowym efekty są takie super, że wypalają oczy - ale Dreamfall Chapters nigdy ładne nie było), ale wygląda to raczej paskudnie.

Mam TLJ i Dreamfalla. The Longest Journey jest sympatyczne dlatego, że jest uczciwą przygodówką point''n''click, Dreamfall natomiast miał bezczelność bawić się w takiego Beyond Good & Evil dla ubogich. Tragiczna walka, niepotrzebne elementy skradankowe (ok, przyznam, chowanie się przed robotami strażniczymi było znośne), a na dodatek uciążliwe sterowanie i interfejs odbierające przyjemność z gry, sporo grubo ciosanych elementów graficznych i historia sprawiająca wrażenie nie tyle niedokończonej, co nieuzupełnionej (tak jakby brakowało jej tego i owego) nie nastrajają doń pozytywnie. No, chociaż soundtrack jest świetny - robi wrażenie tym bardziej, że pomimo tego, że nie zagrała go prawdziwa orkiestra to tak właśnie brzmi. Leon Willett odwalił kawał świetnej roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować