Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy zwiastun Mortal Kombat X prezentuje Kitanę w walce

10 postów w tym temacie

OK byłem zdecydowany kupić tę grę, ale im więcej oglądam filimków tym bardziej mi się odechciewa. Te przerywniki z gruchotaniem kości czy też - jak w tym przypadku - wbijaniem sztyletów są straszne. Jeżeli mam takie cuś oglądać co chwila to ja dziękuję. Czytał ktoś czy to da się wyłączyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2015 o 14:37, wolverine napisał:

OK byłem zdecydowany kupić tę grę, ale im więcej oglądam filimków tym bardziej mi się
odechciewa. Te przerywniki z gruchotaniem kości czy też - jak w tym przypadku - wbijaniem
sztyletów są straszne. Jeżeli mam takie cuś oglądać co chwila to ja dziękuję. Czytał
ktoś czy to da się wyłączyć ?


Przecież X-ray''e były też w poprzedniej części. Żeby wykonać taki cios najpierw musisz napełnić pasek mocy więc nie to nie jest tak, że każdy cios w ten sposób wygląda.
Poza tym, Mortale zwykle miały w opcjach możliwość wyłączenia bardziej brutalnych wizualizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2015 o 14:37, wolverine napisał:

Te przerywniki z gruchotaniem kości czy też - jak w tym przypadku - wbijaniem
sztyletów są straszne.


Ale przeciez to nie jest nic nowego, te wstawki byly juz w MK wczesniej. Ja sie do MKX slinie, do tego stopnia, ze zamowilem sobie kolekcjonerke (z "tradycyjna" figurka, nie tym dziwnym, batmanopodobnym wynalazkiem) i kazdy kolejny filmik sprawia, ze z coraz wieksza niecierpliwoscia czekam na 14.04.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że nie jest nic nowego i w poprzedniej części irytowało mnie po godzinie grania. Jak sobie wyobrażę że teraz miałbym to oglądać kilkanaście lub kilkadziesiąt razy dziennie to mi przechodzi ochota na zakup...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wiem że nie jest nic nowego i w poprzedniej części irytowało mnie po godzinie grania.
> Jak sobie wyobrażę że teraz miałbym to oglądać kilkanaście lub kilkadziesiąt razy dziennie
> to mi przechodzi ochota na zakup...
>
To widzisz ja głównie dla tego kupiłem poprzednią część :D nie mniej dało się takie coś wykonać raz może 3 razy na rundę. Bardziej mnie irytowali ludzie grający w multi skorpionem i spamowaniem tego ciosu w plecy. Wystarczyło się schylić piącha i kombo. Jednak dalej to spamili nie wiem jak trzeba było być ułomnym by widzieć że nie spotkali frajera co się na to daje. Po trzeciej nie udanej próbie normalna osobo by zrezygnowała i normalnie walczyła, ale nie dalej to samo multi było nudne. Za każdym razem jak widziałem Skorpiona czyli 70% meczy w 90% każdy walił ten sam cios.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każda kolejna wiadomość o tej grze bardzo mnie cieszyła i przyznam że bardzo na nią czekam.
Chociaż niestety muszę powiedzieć że po tej prezentacji jakoś jestem lekko zniesmaczony.
Jakoś tak sztucznie jeśli chodzi o te postać dokładnie. No, ale może ukaże się coś jeszcze na
ten temat i zmienię zdanie oby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować