Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Środy z Ubisoftem w sklepie gram.pl - odsłona czwarta! Wersje cyfrowe gier z serii Far Cry taniej nawet o 75 procent!

6 postów w tym temacie

gram.pl

Far Cry to kolejna, po Assassin's Creed, sztandarowa seria Ubisoftu, którą możecie kupić w sklepie gram.pl taniej dzięki naszej promocji! Przeceniamy wszystkie odsłony cyklu nawet o 75 procent!

Przeczytaj cały tekst "Środy z Ubisoftem w sklepie gram.pl - odsłona czwarta! Wersje cyfrowe gier z serii Far Cry taniej nawet o 75 procent!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem sobie odświeżyć klasykę jakiś czas temu. Na Win7 64bit oryginalny (pudełkowy) FarCry za nic nie chciał się uruchomić (zabezpieczenie starfocre czy jakieś tam niekompatybilne z systemami 64bit)... i miałem kupić go na GOG.com - ale tam cena 8.99 ... ale EURO! Więc dzisiaj łykam na gramie :) po przecena.
Witaj ponownie dżunglo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Chciałem sobie odświeżyć klasykę jakiś czas temu. Na Win7 64bit oryginalny (pudełkowy)
> FarCry za nic nie chciał się uruchomić (zabezpieczenie starfocre czy jakieś tam niekompatybilne
> z systemami 64bit)... i miałem kupić go na GOG.com - ale tam cena 8.99 ... ale EURO!
> Więc dzisiaj łykam na gramie :) po przecena.
> Witaj ponownie dżunglo!
A co wersja cyfrowa raptem zadziała na tym windowsie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2015 o 22:50, killer112 napisał:

A co wersja cyfrowa raptem zadziała na tym windowsie?


Tak, bo nie ma zabezpieczeń DRM, nie sprawdzane jest czy płyta siedzi w czytniku. Oprogramowanie weryfikujące zabezpieczenia uniemożliwiało działanie z wersją 64bit bo było nie kompatybilne z nim. :/ Instalował sie normalnie (instalator działał) ale odpalenie niemozliwe - i żadne patche ani tryby zgodności nie pomagały.
Do takich konkluzji doszedłem po 2 dniach bojów i grzebaniu w necie.

W skrócie - znów uczciwy dostałw dupę (bo pirackie wersje podobno działają).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować