Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs! Do wygrania pięć egzemplarzy książki "Marsjanin" Andy`ego Weira

27 postów w tym temacie

Serii lotów kosmicznych, których głównym celem było w pełni bezpieczne lądowanie na ciałach niebieskich. Ech paradoks. Teraz jestem jedyny. Jedyny, który może ocalić ludzkość. Przez naszą krótkowzroczność i wyimaginowaną wyższość, my ludzie, doprowadziliśmy niemal do wyginięcia naszego gatunku. Osiągnęliśmy taki poziom techniczny, który nieuchronnie prowadził do samozagłady. Niestety opamiętaliśmy się za późno. Wojny, głód, strach i śmierć te słowa to definicja życia na Ziemi. Wyeksploatowana do cna, skazana na rozkład i stagnację planeta nie może zapewnić nam przyszłości. Musimy szukać nowego domu. Nowej planety. Nowej Ziemi. Nasza nadzieja to "ci-377". Wstępne badania wykazały, że na jej powierzchni znajdziemy pierwiastki potrzebne do życia -wodór, węgiel, azot, a przede wszystkim tlen i wodę. Tu rozgrywa się walka o ludzkość. A tę walkę możemy przegrać przez zepsuty czujnik lądowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo i gratuluję pozostałym :) Niecierpliwie czekałem na wyniki, już mnie korciło by jechać i kupić w jakimś salonie ową książkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zwycięzcom ale...
Nie żebym się czepiał ale dlaczego wyniki zostały ogłoszone przed zakończeniem przyjmowania zgłoszeń? :-)
I dlaczego jedno z wygranych zgłoszeń ma prawie 1300 znaków gdy limit był do 1000? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2015 o 19:12, Saint81 napisał:

Gratuluję zwycięzcom ale...
Nie żebym się czepiał ale dlaczego wyniki zostały ogłoszone przed zakończeniem przyjmowania
zgłoszeń? :-)
I dlaczego jedno z wygranych zgłoszeń ma prawie 1300 znaków gdy limit był do 1000? :-)

Nic nowego, wtpię żebyś dostał odpowiedzi na te pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2015 o 19:17, Traitor napisał:

> Gratuluję zwycięzcom ale...
> Nie żebym się czepiał ale dlaczego wyniki zostały ogłoszone przed zakończeniem przyjmowania

> zgłoszeń? :-)
> I dlaczego jedno z wygranych zgłoszeń ma prawie 1300 znaków gdy limit był do 1000?
:-)
Nic nowego, wtpię żebyś dostał odpowiedzi na te pytania.


Z chęcią poznałbym stanowisko gram.pl w tej sprawie, gdyż zakrawa to na straszny brak profesjonalizmu. Pomijam fakt, że konkurs został zakończony przed czasem, a być może ktoś był w trakcie pisania swojego zgłoszenia na ostatnią chwilę, ale nagrodzenie pracy nie spełniającej wymogów? Cóż... Gdybym wiedział, że regulamin można sobie ot tak elastycznie traktować, to również bym puścił wodze fantazji, a nie pocił się odchudzając tekst, by zmieścić się w wymaganych 1000 znakach... Zapewne nie tylko mi weny nie brakowało. Oczywiście gratuluję pozostałej czwórce, ale pewien niesmak pozostał. Jeśli faktycznie nikt się nie ustosunkuje z wyjaśnieniem do tej sytuacji, to portal sporo straci w moich oczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na zgłoszenia czekamy do piątku, 6 marca 2015 roku, do godziny 23:59.

Wyniki ogłoszone o 15:11.
A myślałem, że coś skrobnę wieczorem :v

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować