Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twórcy Assassin`s Creeda chcą mocniej postawić na teraźniejszość

27 postów w tym temacie

Myślałem, że ideą Assassin''s Creed było pokazanie działań asasynów w różnych historycznych epokach, a nie nijakiej teraźniejszości. Są z tym jeszcze inne problemy: fabułka AC nie dość, że jest nadęta i nie trzyma się kupy (jakieś sci-fi, historie alternatywne i teorie spiskowe miast uczciwej opowiastki wyjętej z kart historii), to jeszcze jest rozwleczona niemożebnie. Może byłaby lepsza gdyby opowiedziana została na przestrzeni jednej lub dwóch gier, a nie dwudziestu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnoszę wrażenie że niektórzy gracze wolą żeby Assassin''s Creed miało być podobne do Call of Duty czyli zero fabuły aby tylko naparzać się szabelkami i ukrytymi ostrzami bo fabuła be.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co by było w tym złego? Niektórzy by chcieli, żeby ta gra była uczciwą grą o zabójcy (jak Dishonored), a nie tak naprawdę nie wiadomo czym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Miło mi się czyta komentarze broniące współczesnych wątków, spodziewałem się tutaj takiego
> hejtu jak wszędzie indziej :)

Rozbawiłeś mnie, naprawdę.

Bo lepszy jest hejt na wątek wspołczesny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2015 o 18:08, Hoshidesu napisał:

> Miło mi się czyta komentarze broniące współczesnych wątków, spodziewałem się tutaj
takiego
> hejtu jak wszędzie indziej :)

Rozbawiłeś mnie, naprawdę.

Bo lepszy jest hejt na wątek wspołczesny?

Ale o czym ty w ogóle mówisz, przecież jestem po tej samej stronie, to co pisałem to nie był sarkazm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, to był zwykły, prosty sarkazm. :P

Nie zmuszam nikogo do polubienia wątku współczesnego ale ci którzy liczą że zostanie usunięty to niech przestaną się łudzić. Wątek był, jest i będzie czy im się podoba czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować