Zaloguj się, aby obserwować  
Fett-PL

Władcy czasu - rozmowa z twórcami SUPERHOT

14 postów w tym temacie

Dawno nie czytałem czegoś pokazanego w tak niewygodnej formie.
Gratuluje umiejętności wrzucenia pięciu krótkich linijek tekstu na całą wysokość strony w 1080 :)

Poza tym logiczne że najwygodniej czyta się tekst otwierający się przy górze ekranu a nie na środku...

A wywiad ciekawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu, ale tragicznie to działa, te pojawiające się cytaty z rozmowy wyskakują gdy już przysłania je górna czarna belka z dodatkami społecznościowymi. Dopiero po wejściu w źródło strony nagle zaczęły wychodzić trochę wcześniej.

Sam wywiad bardzo fajny, na luzie, ekipa widać, że idealna do takiej gry, od początku się w niej zakochałem gdy tylko dostałem ją w łapy (nie pamiętam jak, chyba jakaś beta na jakiejś stronie? Albo wersja na unity na konkregate?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Treść spoko - forma leży.
Jak kolega wyżej - też miałem problem z archaicznie i zbyt późno wskakującymi cytatami i elementami bocznymi.
Czyta się to dosyć niewygodnie, wyszło by lepiej gdyby jednak to mocniej rozciągnąć albo wrzucić wskakiwanie cytatów jednak o połowę wcześniej i szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd się wzięła moda na taki rodzaj prezentowania contentu (i nie mówię konkretnie o tej stronie), ale ma to jedną, zasadniczą wadę. W miarę przewijania zdążyłem już zapomnieć, o czym czytałem wcześniej. Rozstrzelenie krótkich zdań po całej szerokości strony nie pomaga, wręcz utrudnia przyswojenie. No i te cytaty, które pojawiają się jak fatamorgana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, forma jest do, delikatnie mówiąc, kitu. Mnie osobiście najbardziej irytują te znikające cytaty.

Żeby zobrazować, co mam na myśli, załączyłem screeny. Od razu bym to poprawił, bo to wygląda jak na siłę unowocześniona strona.

20150228115318

20150228115327

20150228115333

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak odchodząc od problemów, bo wiadomo - zawsze feedback jest cenny i w przyszłości pewnie będą one rozwiązane to... czy tylko ja zauważyłem, że jak się przechodzi coraz niżej to napisy się ruszają, a jak zatrzymamy to nie. Zupełnie jak w omawianej grze? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tragiczne, nieczytelne i wkurzające. Nie rozumiem kombinowania i nawet chyba do końca niedoczytałem, pewnie coś po drodze pominałem ale za bardzo wkurzało. Nie wiem co za mózg tak bajeruje. Tekst zawsze był i musi być czytelny. Tu tego brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Forma jest tragiczna, wczytuje się bardzo powoli, a na dodatek nikt tego nie wyjustował? Co to jest, justofobia? Czemu nikt na gram.pl już tekstów nie wyrównuje do obydwu marginesów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie drażni tylko brak wyjustowania tekstu. A te wskakujące napisy mnie nie ruszają. Tzn. w ogóle nie przeszkadzają. Nie żebym chciał to w każdym newsie, ale pomysł fajny i jednak nieco ożywia formę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2015 o 13:12, Rick napisał:

Mnie drażni tylko brak wyjustowania tekstu. A te wskakujące napisy mnie nie ruszają.
Tzn. w ogóle nie przeszkadzają. Nie żebym chciał to w każdym newsie, ale pomysł fajny
i jednak nieco ożywia formę.

Jest fajny, ale miejscami forma przeszkadza. Mam to samo co kolega powyżej, belka zasłania mi niektóre cytaty. Być może jest to kwestia rozdzielczości, nie wiem, ale denerwuje. Nie przeczytałem do końca tylko z tego powodu, bo chociaż treść ciekawa to jednak nie mam ochoty się męczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2015 o 12:54, Muradin_07 napisał:

Tak odchodząc od problemów, bo wiadomo - zawsze feedback jest cenny i w przyszłości pewnie
będą one rozwiązane to... czy tylko ja zauważyłem, że jak się przechodzi coraz niżej
to napisy się ruszają, a jak zatrzymamy to nie. Zupełnie jak w omawianej grze? :D


Nie, nie tylko ty. I szczerze powiem, nie przeszkadza mi forma, jest klimat - czytało mi sie wyjątkowo dobrze. A sam wywiad naprawdę klimatyczny. Czuć to tworzącą się historię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać, że chłopaki mają radochę z tworzenia tej gry :D.

Wizualna strona tego artykułu bardzo mi się podoba.Jedynie w pierwszych linijkach tekstu widać, że jest tego trochę za dużo.Liczę na więcej tego typu artykułów na gramie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować