Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bloodborne - poznaj nowego bossa

16 postów w tym temacie

> Bardzo dobra nazwa, wiele mówi o tym potworze: że jest bestią i jest mroczny.
Powinna mieć na imię Franek przynajmniej byśmy wiedzieli więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"TO", co mówi do nas na początku filmiku, robi znacznie bardziej piorunujące wrażenie i jest prawdziwym uosobieniem sennych koszmarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "TO", co mówi do nas na początku filmiku, robi znacznie bardziej piorunujące wrażenie
> i jest prawdziwym uosobieniem sennych koszmarów.

masz na mysli pana szoguna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamy koniec Lutego, a jesli chodzi o to co wyprawiaja ludzie z Miyazakim na czele to juz mozna smialo rozdawac nagrody za ''Najlepszy Design Bossow w 2015''.

Nie mowiac juz o tym, ze to GODNY kandydat na GOTY 2015. Ehhh, jak ja zazdroszcze graczom co maja PS4!! A nie, wroc... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "TO", co mówi do nas na początku filmiku, robi znacznie bardziej piorunujące wrażenie
> i jest prawdziwym uosobieniem sennych koszmarów.

Nie narzekaj. To chyba pierwsza osoba z zespołu twórców, która ma proste zęby! Pooglądaj inne filmiki z wywiadami - wtedy dopiero nie będziesz mógł spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie to, że zamierzam w Bloodborne grać czy nawet PS4 sobie kupować, ale...

Bloodborne ma fenomenalny styl graficzny i klimat, niezły materiał na koszmary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem, spodziewałem się czegoś lepszego. Ten boss mocno przypomina mi te kościane gnoje z Tomb of the Giants, tylko dodatkowo miota błyskawicami.

Na plus jedynie jest dynamizm walki: boss się nie patyczkuje i atakuje cały czas, co z brakiem tarczy musi być dość uprzykrzające. No cóż, czekam na więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest na pewno znakomita, ale te walki z bossami takie bezmyślne mi się wydają, tłuczesz na oślep byle tylko trafić i zadać obrażenia. To chyba nie tak powinno być, tak jak w wielu innych grach zawsze był sposób by pokonać bossa, nie trzeba daleko szukać np. w lords of the fallen walki z bossami były emocjonujące, zresztą kto grał ten wie, A tutaj niestety wygląda to bezmyślnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Grzes6 - Bo to nie jest slasher jak God of War. Musisz trafić i postarać się unikać ciosów. Niby żadna filozofia, ale kto grał w Soulsy, ten wie, że walka wciąga jak diabli.

Ja przyznam, że te urozmaicenia w Lordsach nieco mnie denerwowały. Na przykład motyw z gaszeniem latarnii w jednej walce... Przecież to cholernie irytujące było. Ja chcę walczyć z bossem, a nie kopać jakieś przedmioty. Większośc walk w tej grze zresztą też polegała tylko na zadawaniu ciosów i unikaniu ataków : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mamy koniec Lutego, a jesli chodzi o to co wyprawiaja ludzie z Miyazakim na czele to
> juz mozna smialo rozdawac nagrody za ''Najlepszy Design Bossow w 2015''.
>
> Nie mowiac juz o tym, ze to GODNY kandydat na GOTY 2015. Ehhh, jak ja zazdroszcze graczom
> co maja PS4!! A nie, wroc... ;D
Co do bossów...Batman pozamiata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2015 o 12:40, sartorius napisał:

Co do bossów...Batman pozamiata.


A to wnosi do dyskusji o Bloodborne... co dokładnie? O_o

Pre-order już zamówiony, żałuję tylko, że nie ma porządnej kolekcjonerki Bloodborne''a. Ale z drugiej strony - może to lepiej. kolekcjonerka MK i tak mocno nadszarpnie budżet domowy ;) W każdym razie napaliłem się jak szczerbaty na suchary, a kolejne filmiki wcale nie ułatwiają czekania. Dobrze, że premiera już za rogiem, bo zapowiada się hicior.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślenie nie boli, zresztą wyciąganie wniosków również, a na podstawie tego co napisałem można już takowy wysnuć. Abstrahując...Twój komentarz wniósł równie niewiele co ten mój. Hipokryta? Co do samego Blooddborne, ja dla mnie na ten moment słabizna. Szczególnie sama mechanika gry, która razi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować