Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

L.A. Noire - spolszczenie od BDIP.pl gotowe do pobrania

27 postów w tym temacie

Nie wierzę, Duke Nukem Forever polskich lokalizacji ujrzało światło dzienne. W końcu ktoś tam podgonił ekipę i zamiast bawić się w hejt po GPP, które mimo wszystko cały czas pracuje nad jakimiś projektami, zabrali się do konkretnej roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma wersję na Steam to przed instalacją proponowałbym co najmniej raz odpalić grę (w celu zainstalowania "potrzebnych" rzeczy typu dx9). W przeciwnym razie DLC się nie spolszczą i nie będzie ich co najmniej w menu głównym (i chyba także w grze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawo! Zawsze chciałem kupić tę grę, jednak mój angielski nie jest perfekcyjny, więc i czasem ciężko by mi było zrozumieć niektóre dialogi. Teraz mam naprawdę dobry powód do zakupu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra wiadomość. Niby po angielsku dało się grać, ale sporo smaczków uciekało przez specyficzny język używany w grze. Chwała BDIP.PL za robotę którą zrobili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czy gra będzie grywalna na Laptopie NVIDIA Geforce 650M, 8gb ram i i7? Bo nie wiem czy
> kupić dla spolszczenia.

Na stronie producenta są podane wymagania sprzętowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2015 o 13:38, Azazell napisał:

Czy gra będzie grywalna na Laptopie NVIDIA Geforce 650M, 8gb ram i i7? Bo nie wiem czy
kupić dla spolszczenia.

Powinna. Mi gra chodziła na lapku z Radeonrm HD 5730 w miarę płynnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak nareszcie! Bardzo kibicowałem tej grupie, żeby w końcu dokończyli spolszczenie do LA Noire, odkąd kupiłem je chyba pół roku temu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie sądziłem, że doczekam tej chwili. Chciałem kiedyś kupić L.A. Noire, ale brak polonizacji to była porażka. Teraz dzięki chłopakom można znów się zastanowić nad zakupem. Dobrze, że teraz jest w o wiele mniejszej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować