Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 3: Dziki Gon - dwa nowe screeny. Więcej materiałów jeszcze w tym tygodniu

15 postów w tym temacie

> Vesemir to jakaś tragedia

Może faktycznie Vesemir wygląda trochę jak menel, ale nie przesadzajmy. To nie są czasy Wiedźmina pierwszego, trochę lat upłynęło, trzeba było go postarzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2015 o 11:07, Grzes6 napisał:

> Vesemir to jakaś tragedia

Może faktycznie Vesemir wygląda trochę jak menel, ale nie przesadzajmy. To nie są czasy
Wiedźmina pierwszego, trochę lat upłynęło, trzeba było go postarzeć.


Chyba odmłodzić, ten w 1ce wyglądał lepiej i starzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież to stare screeny wypuszczone z okazji hands-on. Co do Vesemira się zgadzam, w W1 prezentował się bardzo dobrze, więc nie rozumiem, dlaczego aż tak zmienili mu twarz. Najgorszy jest ten czerowny nos, niczym u żula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie to wygląda, ale ta gra dopiero w ruchu robi kosmiczne wrażenie.
Spokojnie jeszcze tylko 77 dni...

Vesemir wygląda jak wiedźmin przez dziesięciolecia pijący eliksiry, które normalnego człowieka zabiłyby po jednym łyku. Dla mnie super. Jak to w życiu, nie każdy jest mega przystojnym super koksem, niektórzy mają zmęczoną twarz i czerwony nochal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vesemir wygląda jak jeden z moich stalkerów, co koczują pod blokiem, robią kupy w windzie i śpią przy skrytkach. To dobrze, wolę pójście w tę stronę, a nie robienie z Geralta playboya rodem z hollywoodu. Geralt w książce był brzydki, w W2 i W3 jest jak z żurnala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Im bliżej premiery tym większa tandeta.
Stwierdzasz to po? Anonymousach którzy "pracowali" w CDP RED? Czy Screenach? Bo ja grę ocenię na podstawie fabuły i wątków pobocznych plus dialogów, klimatu itp. A tego po screenach nie da sie ocenić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EHH ale pokaźna "Biblioteka screenów" :( Nadal nie potrafię ogarnąć Ludzkiej Wiary w Wiedźmina i wybaczania Producentom tego iż robią z ludzi wydmuszki. Gra ukazuje się ciągle na raty. - A może wydadzą ją w grudniu, a następną jej część w styczniu i kolejną w maju, a tak w ogóle to zasypiemy was podkręconymi screenami, i dennymi pokazami, bo lubimy robić wodę z mózgu ludziom. Tak ja to odczuwam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O wielki miłośniku teorii spiskowych - zawsze miałem bekę z ludzi którzy oceniają gry przed premierą. Nawet nie miałeś okazji sam zagrać i stwierdzić czy dobra. Pewnie powiesz, że jestem fanbojem - a se mów, wielce mnie to nie uderzy. Nie grałem nawet w dwójkę a z książkami jestem na bakier. Normalnie jakbym czytał komentarz z Onetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No z tymi aż dwoma screenami to faktycznie się popisali. Z czasem pewnie będzie po pół screena. Vesemir wygląda ok. Nowy model go może trochę bardziej postarzał, co akurat pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważam tu kontrastu.Na pierwszym obrazku widać mniej przyrody jak na drugim.A moim zdaniem Vesemir nie wygląda starzej tylko po prostu inaczej i tak to nic nie zmienia bo nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować