Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

EA ujawnia zawartość usługi Battlefield Hardline Premium

8 postów w tym temacie

Niech sobie to premium wsadzą , gra jeszcze nie wydana i bedzie pewnie przez pół roku strasznie niegrywalna przez liczne bledy. Bf4 zawiodł mnie po calosci i juz zadnego hlamu od nich nie kupie, a szkoda bo banda malp łaszczących sie na kase zniszczyla tą piękną serię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnimi czasy strzelanki są w odwrocie.
Mało ciekawe, mało nowatorskie i coraz mniej zarabiające (choć nadal dużo).

Przejadło się nam. Może jakaś dobra strzelanka z II wojny światowej wzbudziłaby wieksze zainteresowanie, ale nie ma takiej na horyzoncie.

Przy BF Hardline ziewam ze znudzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2015 o 22:59, Gniewny1j napisał:

tragedia, jestem ciekaw jaki jest ruch na mapach premium w poprzednich częściach. Chyba
zerowy

Jakiś jest ale tragicznie. Chcę mapu premium i na hardcorze... dupa raptem z 5 serwerów wywali, mam BF4 i BF3 premiumy i tragedia nie ma ludu aż tyle. Na 4 da się nagrać ale znaleźć coś ciekawego na 3 to już porażka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2015 o 23:29, killer112 napisał:

Jakiś jest ale tragicznie. Chcę mapu premium i na hardcorze... dupa raptem z 5 serwerów
wywali, mam BF4 i BF3 premiumy i tragedia nie ma ludu aż tyle. Na 4 da się nagrać ale
znaleźć coś ciekawego na 3 to już porażka...

Ale ty kłamiesz, matko święta. Na co ci to gościu? Przecież piszesz wierutne bzdury! BF3 nawet bez Premium umiera i na 99% dobrze wiesz, dlaczego. Ale serwery BF4 (z P czy bez P) pękają w szwach, a przy okazji eventów trzeba czekać nawet kilkanaście minut. Cały czas się coś dzieje, a gra jest bardzo stabilna, a przy okazji po tak długim czasie od premiery, wciąż mocno wspierana (do końca tego roku jest zapewnione rozszerzone Premium bez dopłacania + CTE). Sprawdź lepiej Unity czy FarCry 4, a potem pisz.

Niko12131pl
Sadhu
kuba0597

Nie sądziłem, że narzekanie na coś, czego się na oczy nie widziało, jest wciąż trendy. Pozazdrościć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować