Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mortal Kombat X również na urządzeniach mobilnych z iOS i Androidem

7 postów w tym temacie

Oby nie jak Injustice, bo europejska wersja konsolowa nie była kompatybilna z komórkową, wersja Steam działała mi tylko komp->komórka a nie na odwrót (chociaż nadal mam nadzieję, że coś pominąłem w tym głupim menu i będę miał odblokowane postacie jak w końcu zacznę grać na serio)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@porckypizgus - tylko tablety z najwyższej półki zapewne obsłużą ten tytuł. Można wymienić główne marki: SONY - Z2 lub Samsungi - Galaxy S coś tam. Do tabletów można podłączyć klawiatury mini-usb. Na mojej Z2 działa i jest naprawdę przyjemnie, więc dotyk nie musi być koniecznością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze, że jeżeli jest to w takim samym stylu jak ich poprzednie dwie bijatyki-karianki, to sterowanie jest uproszczone do granic możliwości i głównie kończy się to na słaby atak, silny atak i blok. Umiejętności są statyczne po załadowaniu paska. Innymi słowy, ładna grafika, prawie wcale kontroli nad postacią, więc klawiatura i tak jest zbędna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konkretna gra na konkretny sprzęt no i oczywiście perfekcyjne opanowanie sterowania.
Wygląda całkiem dobrze na zwiastunie cieszy oko. Dobrze że do premiery już nie daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> @porckypizgus - tylko tablety z najwyższej półki zapewne obsłużą ten tytuł. Można wymienić
> główne marki: SONY - Z2 lub Samsungi - Galaxy S coś tam. Do tabletów można podłączyć
> klawiatury mini-usb. Na mojej Z2 działa i jest naprawdę przyjemnie, więc dotyk nie musi
> być koniecznością.

No właśnie najwyższa półka. Czyli od 2000zł wzwyż to kupno np PS4/XONE + pudełkowy MK X wychodzi taniej a jest przyjemniej. Jedyny minus - np w pociągu nie pograsz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować