Zaloguj się, aby obserwować  
Kuc93

Diablo 2 LoD... Prosze pomozcie !

9 postów w tym temacie

Siemka ! Zamieszczam Wam screena bo chcialbym sie Was zapytac jak dalej rozdawac umiejetnosci bo chcialbym byc dobry w przyzwaniach a zarazem miec bardzo dobre Tornado lecz niewiem jak to uczynic zeby wszystko bylo spox i dobrze bo jestem noobem dlatego pytam sie oto Was... w zadne inne drzewko niepakowalem oprocz przyzwan... Z gory Wielkie Dzieki... (Sorry za ortografie)

Dalem juz taki sam post do glownego tematu o Diablo 2 LoD ale nieotrzymalem jeszcze odpowiedzi, a chcialbym juz grac i niezalowac jak bede mial ten 60-80 poziom... Wiec prosze Was o pomoc... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na Twoim miejscu usiadł napił się gorącej cherbatki uspokoil się troszkę zastanowił się i sam rozkminiłjak rozwijać umiejętności bo jaka to będzie radość z drzewka i z przyzwań skoro to nie będzie Twoja inwencja tylko pozplatasz ją z porad innych forumowiczów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiesz bedzie przyjemnosc grania ale potem na Piekle to nic niezabije bo cianias bede bo zle rozdawalem umiejetnosci... ale w sumie masz racje bo juz kiedys z 2 lata temu gralem w Diablo 2 LoD i tez mialem Druida na okolo 40poziomie byl czy jakos okolo tego i bylo to fajna postac bo mialem Misia i dobre Tornado i Ducha odbijajacego obrazenia i tego robaka czy jak tam on sie zwie co zjada zwloki i odnawia zycie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ja grałem w Druidem to dokładnie tak samo go rozwijałem :D Nie dawaj NIC na przemiany a w przyzwaniach inwestuj tylko w niedźwiedzia ! ! Nie trać punktów po każdym poziomie ! Pozwoli ci to potem na dawanie punktów po 1 poziomie na 2 najlepsze umiejętności ! ! Mam nadzieje że zrozumiałeś o oc mi chodzi :P:P POZDRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2006 o 09:24, Kubeczek77 napisał:

Jak ja grałem w Druidem to dokładnie tak samo go rozwijałem :D Nie dawaj NIC na przemiany a
w przyzwaniach inwestuj tylko w niedźwiedzia ! ! Nie trać punktów po każdym poziomie ! Pozwoli
ci to potem na dawanie punktów po 1 poziomie na 2 najlepsze umiejętności ! ! Mam nadzieje że
zrozumiałeś o oc mi chodzi :P:P POZDRO


Tak zrozumialem Cie i to bardzo dobrze ;) ja w przemiany nigdy niedaje bo to jest glupie i strata umiejetnosci ale mysle zeby dac w ducha co odbija zadane mi i mojej druzynie obrazenia na przeciwnikow i teko robaka co wchlania wzloki i odnawia zycie... i w zywiolach po 1 umiejetnosci zeby tylko dojsc do Tornada... oplaca sie tak robic ?? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2006 o 10:12, kucyk12 napisał:

> Jak ja grałem w Druidem to dokładnie tak samo go rozwijałem :D Nie dawaj NIC na przemiany
a
> w przyzwaniach inwestuj tylko w niedźwiedzia ! ! Nie trać punktów po każdym poziomie
! Pozwoli
> ci to potem na dawanie punktów po 1 poziomie na 2 najlepsze umiejętności ! ! Mam nadzieje
że
> zrozumiałeś o oc mi chodzi :P:P POZDRO

Tak zrozumialem Cie i to bardzo dobrze ;) ja w przemiany nigdy niedaje bo to jest glupie i
strata umiejetnosci ale mysle zeby dac w ducha co odbija zadane mi i mojej druzynie obrazenia
na przeciwnikow i teko robaka co wchlania wzloki i odnawia zycie... i w zywiolach po 1 umiejetnosci
zeby tylko dojsc do Tornada... oplaca sie tak robic ?? ;P

Hmmm...w robaka ja bym nie dawał chyba że potem zostaną ci punkty :D No w zywiolach ja tak robiłem że grałem głownie tornadem i było nieźle chociaż dobry jest też armagedon, on się przydaje głównie wtedy jak jest dużo przeciwników:P ( ja to go stosowałem np. że włączałem biegałem wokół potworów i armagedon ich osłabiał albo nawet zabijał :P do tego jescze niedźwiadek walczył i luzik)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przemiany są głupie ? A to jakaś nowość. Przemiana w wilkołaka to jeden z lepszych sposobów na budowanie postaci.I ostatnia umiejętność- atakowanie kilka celi na raz albo jednego kilkakrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainwestuj z 3 punkty w niedzwiedzia a potem juz tylko w tornado ja tez gram druidem i mam 52 poziom i mam niedzwiedzia na 5 poziomie i tronado 13 poziomie ale w przyzwania tez inwestowalem duzo i jakos dobrze mi idzie ale teraz zaczynam grac czarodziejka i na przyszlosc jak bedziecie szli czrodziejka to dawajcie wszytsko w zamiec tyle wam powiem a jak juz bedzie 20 poziom zamieci to potem w co chcesz (najlepiej w teleport i ogolnie na blyskawice :) Bedzie git :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować