Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Frozenbyte zapowiedział Trine 3

10 postów w tym temacie

Dnia 03.03.2015 o 19:10, leszeq napisał:

Spadochron z tarczy O_O. Co ja pacze?

To już było w drugiej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tylko będzie trzymać poziom poprzedniczek to biorę bez wahania sztuki dwie i wracam do zwiedzania razem z towarzyszką :D

Trine jest niesamowicie przyjemne pod względem rozgrywki, a do tego grafika i muzyka dają piękny efekt - mało takich gier można znaleźć (przynajmniej na pc i z coopem), więc zapowiedź kolejnej części bardzo cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2015 o 00:12, killer112 napisał:

Giera genialna. Wraca na myśl stary dobry Lost Vikings.


Prawda (stąd przecież wspomniana wyżej zabawa z tarczą jako spadochronem), choć zważywszy na kontrolę nad jedną tylko postacią, a nie trzema jednocześnie - Trine zawsze wydawał mi się bliższy ideowo Fury of the Furries.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Trine zawsze wydawał

Dnia 04.03.2015 o 00:27, Principes napisał:

mi się bliższy ideowo Fury of the Furries.


Ale mi przypomniałeś super grę, aż mam ochotę wyciągać mój antyczny komputer żeby ją odpalić. Swoją droga ciekawe dlaczego nikt nie pokusił się jeszcze o przeniesienie tego na jakieś urządzenia mobile. Genialna w sterowaniu ( tu przesadzam, stworki były trochę ociężałe ), prostocie i budową poziomów.

Co do Trine to zawsze mi się podobał fakt że dobrze zrealizowany model fizyki. pozwalał stosować rozwiązania o jakim twórca się nie sniło, szczególnie w coop :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować