Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain we wrześniu!

15 postów w tym temacie

Ale datę premiery to nieciekawą wybrał akurat początek roku szkolnego :/
Przynajmniej ogram poprzednie części. Szkoda że ma to być ostatni MGS przy którym będzie pracował Kojima.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się panowie czy przy którymś MGS-ie zdarzyła się jakaś nieoczekiwana obsuwa? Piję do tego czy można być w miarę spokojnym o ten wrzesień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli marka Metal Gear będzie kontynuowana, dla mnie jest to ostatni Metal Gear

^^ A dla mnie pierwszy, w inne części nie grałem ;-). Cóż za przewrotność losu :).

ps. Wrzesień jak najbardziej pasuje, rzekłbym, że jest wręcz idealnie, tylko czy mógłby ktoś doprecyzować, że data premiery dotyczy wszystkich wersji, czy na PC będzie (jak to często bywa) obsuwa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> ps. Wrzesień jak najbardziej pasuje, rzekłbym, że jest wręcz idealnie, tylko czy mógłby
> ktoś doprecyzować, że data premiery dotyczy wszystkich wersji, czy na PC będzie (jak
> to często bywa) obsuwa ?

Jeżeli takowa będzie, to zapewne dowiemy się o niej najwcześniej w lipcu. zwykle takie rzeczy ogłaszane są niedługo przed premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wraz z Metal Gear Solid V wreszcie zamykam pętlę w tej sadze. Pod tym względem będzie to ostatni Metal Gear Solid. Nawet jeśli marka Metal Gear będzie kontynuowana, dla mnie jest to ostatni Metal Gear

Ja to rozumiem w ten sposób, że teraz z tą serią mogą dziać się różne dziwne rzeczy (czy to za sprawą innych osób, czy też samego Kojimy...), ale jednak tę sagę i całość historii, nad którą czuwał Kojima, zamykać będzie się w dotychczasowych częściach Metal Gear Solid.

Teraz nie będzie wiadomo, czy powstaną pseudo-kolejne-części, udane remake''i, nieudane remake''i , spin-offy poważne lub też iście kojimowskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę znaleźć tematu dotyczącego gry a mam pytanko:
czy wersja PC na pewno ukaże się 1 września? Pytam bo jak na razie żaden sklep ( poza Muve , nie wiem jak Gram.pl ) nie ma tej wersji w swojej ofercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuję to gra na PC wyjedzie tylko w cyfrowej dystrybucji i to wyłącznie przez STEAM. Dlatego taka słaba dostępność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2015 o 14:28, Kedzoj napisał:

Z tego co się orientuję to gra na PC wyjedzie tylko w cyfrowej dystrybucji i to wyłącznie
przez STEAM. Dlatego taka słaba dostępność.


No nie wiem ... na Muve są dwie edycje gry:

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain (PC) - Day One Edition

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - Edycja Day One (PC) DIGITAL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2015 o 15:12, lis_23 napisał:

> Z tego co się orientuję to gra na PC wyjedzie tylko w cyfrowej dystrybucji i to
wyłącznie
> przez STEAM. Dlatego taka słaba dostępność.

No nie wiem ... na Muve są dwie edycje gry:

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain (PC) - Day One Edition

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - Edycja Day One (PC) DIGITAL


Jak wejdziesz na oficjalną stronę MGS to nie ma nic po za steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować