Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Moda na mody: Divide et Impera (Total War: Rome 2)

7 postów w tym temacie

Łukasz Wiśniewski

Mod Divide et Impera to efekt kilkunastu miesięcy pracy całej armii programistów i grafików. Niemalże nic, poza nienaruszalnym rdzeniem kodu, nie pozostało niezmienione. Wiele osób uważa, że tak właśnie powinna wyglądać gra Total War: Rome 2...

Przeczytaj cały tekst "Moda na mody: Divide et Impera (Total War: Rome 2)" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetnie, że Darth ma godnych następców :) Ciekawe czy będzie DeI dla Attyli, chociaż gra jest w znacznie lepszym stanie niż Rome 2 na starcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moda śledzę od samych początków, jest fantastyczny, Rome 2, sam w sobie, to po prostu słaba gra, smutne jest to, że większość osób już przyzwyczaiło się do tego, że CA, w dniu premiery wypuszcza niegrywalną grę i trzeba czekać na mody, aby cieszyć się produktem. Mimo tego, gratulacje dla twórców, bo odwalili świetny kawał roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2015 o 23:22, B1SH0P napisał:

smutne jest to, że większość osób już przyzwyczaiło się do tego, że CA, w
dniu premiery wypuszcza niegrywalną grę i trzeba czekać na mody, aby cieszyć się produktem.


Bzdura. Shogun 2 i bez modów był bardzo dobry, Attyla też. Na dobrą sprawę w całej historii serii CA miało dwie duże wtopy: Empire i Rome 2. Na 9 gier, bez liczenia dodatków. To taka tragedia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2015 o 10:02, Bambusek napisał:

Bzdura. Shogun 2 i bez modów był bardzo dobry, Attyla też. Na dobrą sprawę w całej historii
serii CA miało dwie duże wtopy: Empire i Rome 2. Na 9 gier, bez liczenia dodatków. To
taka tragedia?


Nie mówię o wszystkich grach, ale jak sam powiedziałeś, Empire było totalnym crapem w dniu premiery, Shogun 2 im się udał, gratulacje za to, Fall of the Samurai? Do dzisiaj są problemy z odpaleniem tego na windows 8.1, Rome 2, totalna porażka na starcie, a z Atylla, olbrzymia ilość osób ma problemy z działaniem gry, spadkami FPS, może gra nie jest tragiczna pod względem rozgrywki i balansu, ale za to strona techniczna kuleje, oraz to, że CA tłumaczy się tym, iż ustawienia extreme są "na karty graficzne, które jeszcze nie istnieją" to jakaś parodia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2015 o 23:12, Bambusek napisał:

Świetnie, że Darth ma godnych następców :) Ciekawe czy będzie DeI dla Attyli, chociaż
gra jest w znacznie lepszym stanie niż Rome 2 na starcie.


http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?680842-Fall-of-the-Eagles-Features-and-Overview

Jest to mod twórca Dresdena, ale zaznacza on że skala FotE jest nieporównywalnie mniejsza niż DeI, nie zmienia to faktu, że mod ten jest utrzymany w tym samym duchu :)

Osobiście uważam, że Atylla nie potrzebuje aż tak kompleksowego moda jakim był DeI dla Rome 2, gdyż vanilla Atylli biję na głowę Romka zdecydowanie. Tak dobrego tytułu po Creative Assembly się nie spodziewałem.

Nie znaczy to, że ATW jest grą idealną, ale po paru patchach(steam workshop przede wszystkim) i dodatkach (Blood&Gore!!!) oraz odpowiednim wsparciu moderów (więcej jednostek/skinów itd.) ma szansę stać się grą wybitną.

Co do samego Divide et Impera, to miałem przyjemność bawić się nim od najwcześniejszych wersji i uważam go za jeden z lepszych modów do Total Warów. Spędziłem z nim wiele godzin i naprawdę zacnie się bawiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować