Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PS4 w rękach 20 milionów konsumentów

13 postów w tym temacie

Może i bym kupił sobie PS4, ale mam grubo ponad 100 gier na PC i lubię do nich wracać, więc nie widzi mi się zbierać nowej biblioteki. Zwłaszcza, że najlepsze dla mnie gry i tak nie wychodzą na konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co ze starymi grami? :) Na razie nie ma sensu sięgać po PS4, bo tytuły startowe są niespecjalne - albo remastery gier wciąż stosunkowo nowych albo średniaki. No dobra, niby wychodzi Bloodborne, a pod koniec tego roku będzie pewnie kilka dużych tytułów, ale mimo wszystko wstrzymałbym się jeszcze dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> i co z tego jak i tak nie ma w co grac na tej konsoli ( tak mam PS4 )

Nie ośmieszaj się, jest wiele świetnych tytułów w które warto zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawo Sony oby tak dalej! Nie rozumiem jak ktos pisze ze nie ma gier na ps4, jest ich cala masa, chyba ze ktos patrzy na exclusive tylko a w inne tytuly gra na PC...w takim razie nie wiem po co mu konsola. Ja mimo dobrego kompa w Far Cry 4 czy Alien Isolation i tak gralem na konsoli. Teraz mam Dying light, 10 marca DMC, a pod koniec Bloodborne. Jest co robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetny wynik. Niestety ale konsole starszej generacji powoli będą zanikać stopniowo
bo stopniowo, ale jednak będą. Wszystko fajnie, ale mogło by być troszkę więcej tych
gier na obecną generacje, ale powoli i będzie przybywało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam PS4 od dnia premiery i już mam zaległości - Evolve, Shadow of Mordor, GTA V, First Light. Reszta ogarnięta chyba, teraz pora na Bloodborne po świetnym The Order.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie jest aż nad to ;p

Diablo 3 katuję od 2tygodni, zmówione już AC: Unity, a teraz ściągam 4 gry indie na marzec z PS+. Potem nadrabiam FC 4, później DA:Inkwizycja.

Bardziej się martwię o czas na granie niż o gry, gdyż tych jest sporo.

Wiem, że większość z nich wyszła również na PC ale odkąd zacząłem grać na konsoli, PC poszedł w odstawkę. Nie wiem czym to wyjaśnić ale immersja jest o wiele lepsza. Pytam o to znajomych z PSN i okazuje się, że nie tylko ja tak mam.

Ostatnim przykładem dobrze to obrazującym jest Trine/Trine 2 - chciałem zagrać na konsoli (120zł za cz. 1 i 2) ale w HB była promocja i kupiłem za bezcen - odpaliłem, pograłem 10min i już nie wróciłem, gdyż nie potrafię czerpać przyjemności z grania na PC. Dodam, iż graczem PC byłem przez 14lat (przez jakiś czas również x360)

Co o tym sądzicie? Również tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też tak mam. W niektóre typy gier jeszcze jest spoko na pc, ale w gry ttp to niebo a ziemia na konsoli. Fps też już wolę na konsoli mimo kilkunasto letniego stażu na pc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> i co z tego jak i tak nie ma w co grac na tej konsoli ( tak mam PS4 )
To że ty nie masz w co grać nie znaczy że inni nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować