Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 3: Dziki Gon zachwyca na GDC. Zobacz nowe wideo!

35 postów w tym temacie

No właśnie ciekawe ile osób ma 2 gtx-y 980 żeby pograć na najwyższych, mam nadzieje że na swoim gtx 760 pogram na wysokich w miare płynnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie irytuje na gameplayach z konsol doczytywanie się cieni postaci/zwierząt bardzo blisko gracza. Czemu nie wczytują się wcześniej w gorszej jakości? Dawno nie widziałem takiego czegoś w grze tego kalibru. Ogólnie grafika jak najbardziej mi się podoba ale te cienie mogliby naprawić.

Żeby nie być gołosłownym:
https://www.youtube.com/watch?v=0LKP2dO3T0Q od 6:24 - jeździec przed nami rzuca cień ale reszta doczytuje się metr przed nami.... na innych filmikach jest to samo.

Mnie to trochę irytuje, bo nie powinien być to problem w obecnych czasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kwestia gustu. Mi się bardziej podoba grafika w W3. W Kingdom wygląda jakoś tak sterylnie i mało przyjemnie. Zresztą jak uczy życie co innego filmiki kiedy gra jest fazie produkcji i kiedy trzeba nakręcić potencjalnego klienta, a co innego kiedy trafia do szarego gracza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Hmm, ale wizualnie to W3 wypada słabiutka, bp. do takiego Kingdom Come Deliverance:
> https://www.youtube.com/watch?v=G0ybCrr8c4g
Fakt, wygląda to nieźle, ale w tym momencie Kingdom Come to bardziej benchmark niż gra.

W obecnej wersji nie ma praktycznie nic do zrobienia, brakuje interakcji itp. Póki co to gra typu pochodź po świecie i zobacz jak mogą wyglądać gry. Tyle, że jeżeli doda się nowe elementy może się okazać, że potrzebne będzie zwolnienie części zasobów na inne ważne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat w Kingdom Come Deliverance prócz dobrych tekstur nie ma nic szczególnego.
Wszystko statyczne aż dziwnie się na to patrzy, wszystko pogrążone w jednolitym cieniu, prawie żadnych prześwitów etc. Nie za bardzo jest się czym ekscytować choć sama gra oczywiście wygląda imponująco (w skońcu CE 3).

Wg. mnie żyjący las z W3 jest o wiele lepszy graficznie oraz artystcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

vako94>>>> nie pograsz na High do wysokiego potrzebny jest Core i7-4790 8 GB RAM i Geforce GTX 980 tak odpowiedzieli twórcy gry jak redaktorzy Cd-Action spytali ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam na swój kolekcjonerski egzemplarz Wiedźmina już pół roku i doczekać się nie mogę, ale jestem przekonany, że pomimo tych wszystkich opóźnień mamy tu do czynienia z grą pod wieloma względami znakomitą. Jeżeli jednak chodzi o samą oprawę wizualną, to choć jest niewątpliwie piękna, nie stanowi jakiegoś kroku milowego. Każdy kto grał w Inkwizycję, czy porządnie zmodowanego Skyrima zdążył już przywyknąć do podobnych widoków, choć oczywiście równie urodziwych gier jest na rynku raptem kilka i każdą kolejną należy witać z szeroko otwartymi ramionami. Moim zdaniem, najmocniejszą stroną oprawy Wiedźmina będzie sam jej design. Prezentowane do tej pory modele miast, poszczególnych budynków, potworów, czy pancerzy i uzbrojenia robią naprawdę piorunujące wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wg. mnie żyjący las z W3 jest o wiele lepszy graficznie oraz artystcznie.

Dla mnie akurat las z Wieśka jest martwy, wolę las z Kingdom Come. Cóż, kwestia gustu.
W W3 nie zagram z innego powodu, wnerwiają mnie efekty graficzne podczas walki, za bardzo jedzie od nich jrpg, których nie lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy ile osob bedzie wstanie to odpalic na swoim pc :) Porownywanie Wiedzmina z jakas wersja alpha z youtube jest smieszne, zobaczymy czy cala gra bedzie im tak dzialac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze nie wiem czemu tak wszyscy zachwycają się grafikę w W3. Gra wygląda bardzo dobrze ale na pewno nie na tyle żeby zapierała dech w piersiach. Do tego dochodzą wymagania które są trochę z kosmosu. Grę pewnie kupie ale dopiero po pierwszych obiektywnych ocenach oraz po wypowiedziach graczy na temat optymalizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Szczerze nie wiem czemu tak wszyscy zachwycają się grafikę w W3. Gra wygląda bardzo dobrze
> ale na pewno nie na tyle żeby zapierała dech w piersiach. Do tego dochodzą wymagania
> które są trochę z kosmosu. Grę pewnie kupie ale dopiero po pierwszych obiektywnych ocenach
> oraz po wypowiedziach graczy na temat optymalizacji.

Nie ma czegoś takiego jak obiektywna ocena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pokazują najwyższych ustawień aby nie zniechęcić jeszcze bardziej, prawdopodobnie będzie tak samo jak teraz. Zdąża trochę kasy nałapać zanim wszystko wyjdzie na jaw.

@Hartigan
Czyli zalecane to nie są ze wszystkim na maxa? Fajnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2015 o 17:14, Sanders-sama napisał:

Nie pokazują najwyższych ustawień aby nie zniechęcić jeszcze bardziej, prawdopodobnie
będzie tak samo jak teraz. Zdąża trochę kasy nałapać zanim wszystko wyjdzie na jaw.

@Hartigan
Czyli zalecane to nie są ze wszystkim na maxa? Fajnie..


Zaprawde smutne muszą mieć ludzie życie których coś w tym gameplayu zniechęca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2015 o 15:47, Hartigan napisał:

vako94>>>> nie pograsz na High do wysokiego potrzebny jest Core i7-4790 8
GB RAM i Geforce GTX 980 tak odpowiedzieli twórcy gry jak redaktorzy Cd-Action spytali
ich.


Wow! Karta graficzna za ponad dwa klocki. To już lepiej chyba konsole kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować