Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 3: Dziki Gon zachwyca na GDC. Zobacz nowe wideo!

35 postów w tym temacie

Bardzo ładny filmik. Całe szczęście nowy komputer ładnie się sprawuje i dość znacznie przewyższa ustawienia zalecane. Oby tylko REDZI nie skopali optymalizacji :).
Często pod artykułami o W3 wypowiadają się osoby które grały w DA Inkwizycja i zdumiewa mnie fakt zachwalania grafiki w tej grze. To co obserwuję na filmikach w W3 podoba mi się dużo bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i widzę wiedźmin 3 nie dysponuję jakąś dobrą grafiką, wina optymalizacji że takie wymagania, pewnie EA zrobi lepszą grafikę i gra uciągnie na pokroju kart średniej półki, bo lepiej znają kod optymalizacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"What''s that Polish for?"

Śmiałem się z Klocucha, ale w sumie chyba sam zaczynam wyznawać jego zasadę: jak grafika jest lepsza niż w San Andreas, to jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Graficznie to jest nieźle, ale do poziomu grafiki Crysisa 3 to mu daleko jak stąd do Nilfgaardu :) Przyznam szczerze że po W3 spodziewałem się lepszej grafiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> No właśnie ciekawe ile osób ma 2 gtx-y 980 żeby pograć na najwyższych, mam nadzieje że
> na swoim gtx 760 pogram na wysokich w miare płynnie
Raczej Ci się nie uda. Mam 660ti, który jest o podobnej mocy co 760, a 660 jest w minimalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2015 o 17:39, Pan_Herbatka napisał:

Wow! Karta graficzna za ponad dwa klocki. To już lepiej chyba konsole kupić.

Tyle tylko, że na konsoli będzie mniej więcej odpowiednik ustawień średnio-wysokich, do tego tylko na 900p (na X1) i standardowy limit 30 fps (X1 i PS4).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2015 o 18:39, barttosz999 napisał:

Graficznie to jest nieźle, ale do poziomu grafiki Crysisa 3 to mu daleko jak stąd do
Nilfgaardu :) Przyznam szczerze że po W3 spodziewałem się lepszej grafiki.


Chryste, nie ma to jak porównywanie zamkniętego shootera z RPG w otwartym świecie.

@Arcling podobno wymagania rekomendowane, które zostały podane też wystarczają "jedynie' do gry w wysokich ustawieniach w 30 klatkach. A konfiguracja rekomendowana kosztuje między 4-5k. To już wolę zagrać na PS4 z mieszanymi ustawieniami niż wywalić 4k na kompa i nie zagrać na ultra w dodatku w 30 klatkach. Poza tym osobiście mam totalnie w tyłku grafikę. Jak dla mnie W3 może wyglądać jak W2, zalezy mi na nowej przygodzie i wiarygodnym świecie przede wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



> @Arcling podobno wymagania rekomendowane, które zostały podane też wystarczają "jedynie''
> do gry w wysokich ustawieniach w 30 klatkach. A konfiguracja rekomendowana kosztuje
> między 4-5k. To już wolę zagrać na PS4 z mieszanymi ustawieniami niż wywalić 4k na kompa
> i nie zagrać na ultra w dodatku w 30 klatkach. Poza tym osobiście mam totalnie w tyłku
> grafikę. Jak dla mnie W3 może wyglądać jak W2, zalezy mi na nowej przygodzie i wiarygodnym
> świecie przede wszystkim.
>

Brawo :) Prawdziwy gracz podzielił się swoją opinią hyle czoła ;) Popieram w 100% tak samo dla mnie W3 może wyglądać jak W2, najważniejszy jest klimat, nie mogę się doczekać kiedy znów pokieruje poczynaniami Białego Wilka. Mam w nosie grafikę, Prowadzący tą prezentację zachwycają się grafiką, oczywiście Polacy narzekają :/ żal mi was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Prowadzący tą prezentację zachwycają się grafiką, oczywiście Polacy narzekają :/ żal mi
> was.

Pieprzenie. Gracze mają prawo być rozczarowani, skoro do tej pory strategia marketingowa Redów opierała się na zachwalaniu oprawy Wiedźmina i obiecywaniu w tej kwestii nie wiadomo czego. Coś tam przebąkiwano o wielkim świecie, ciekawej fabule i tak dalej, ale jednak przede wszystkim koncentrowano się na samej jakości grafiki, która - jak się okazuje - choć znakomita, nie jest w stanie zaspokoić rozdmuchanych właśnie przez samych deweloperów oczekiwań graczy. Kto z was pamięta ile czasu poświęcono na demonstracje nowych technologii nVidii przy animacji sierści wiedźmińskich wilków? Czy po czymś takim można było nie mieć wygórowanych wymagań?
Piszesz, że jest ci nas żal, mnie natomiast żal tych, którzy rzekomym "naciskiem na fabułę" usiłują usprawiedliwić niedoróbki oprawy danego RPG. Panowie, raczcie łaskawie zerknąć na kalendarz, mamy 2015 rok, czyli minęło już blisko 8 lat od premiery Crysisa, a wciąż mało która produkcja jest w stanie mierzyć się z nim pod względem grafiki. Chcecie powiedzieć, że te wielokrotnie potężniejsze über-komputery jakimi dziś dysponujemy mają nam służyć do zabawy z pixel artem? Bo co, nie da się niby połączyć nowoczesnej grafiki z ciekawym scenariuszem i wciągającymi zadaniami? Gra nie może być jednocześnie ładna i grywalna? Darujcie sobie te wyświechtane frazesy w stylu "grafika nie ma dla mnie znaczenia". Bzdura, ona MA znaczenie i powinniśmy wymagać od twórców, żeby nie szli na łatwiznę i przykładali się do całokształtu gry, a nie ledwie kilku jej elementów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie kochani...przestańcie proszę pisać o grafice... że grafika za słaba... za mało detali...rzygać się już chce czytając jakiekolwiek komentarze na temat obojętnie jakiej gry. Foto realistyczna grafika to nie wszystko. Co mi po wyśmienitej grafice i efektach jak gra zapewni rozgrywkę na kilka godzin z mierną fabułą, zerową interakcją umysłową gracza, i czasem rozgrywki na poziomie "demo" Może "Redzi" postarają się pokazać czego naprawdę oczekują gracze od tego typu gier. Ostatnio jesteśmy zalewani miernymi produkcjami z "uber" grafiką, poza naprawdę kilkoma wyjątkami jest po prostu nędznie. Jednak bardziej boli to że twórcy starają się wszystkim wmawiać, że obecne gry są za trudne. Omal się nie popłakałem ze śmiechu czytając ostatnie wypowiedzi ludzi z EA. Gracze swoje a producenci swoje. Jak grochem o ścianę. Jak mam mieć foto realistyczną grafikę, bez klimatu, fabuły, ciekawej rozrywki (zręcznościowo-umysłowej), to wolę pograć w grę planszową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Crysis,Crysis,Crysis.Mówimy tu zupełnie o innej mechanice gry.W wieśku komputer oprócz samej grafiki ma do obliczenia jeszcze wiele innych aspektów.Crysis to kilku lutków latających z giwerami i z góry ustalona fabuła i mechanika gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2015 o 10:21, Shaddon napisał:

Chcecie powiedzieć,
że te wielokrotnie potężniejsze über-komputery jakimi dziś dysponujemy mają nam służyć
do zabawy z pixel artem? Bo co, nie da się niby połączyć nowoczesnej grafiki z ciekawym
scenariuszem i wciągającymi zadaniami? Gra nie może być jednocześnie ładna i grywalna?
i powinniśmy wymagać od twórców, żeby nie szli na łatwiznę i przykładali
się do całokształtu gry, a nie ledwie kilku jej elementów.

W takim razie zapłać za to. Grafika i nowoczesne silniki tanie nie są i ZAWSZE coś w grach jest robione kosztem czegoś, chyba że jesteś Rockstarem i masz pewne 20 milionów sprzedanych kopii, co pozwala na budżet idący już w setki milionów dolarów.

Dnia 05.03.2015 o 10:21, Shaddon napisał:

Darujcie sobie te wyświechtane frazesy w stylu "grafika nie ma dla mnie znaczenia". Bzdura,
ona MA znaczenie

Dla ciebie ma znaczenie. Gdyby dla mnie miała, nie grałbym w gry z pikselami o rozmiarach idących w centymetry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2015 o 12:08, Henrar napisał:

W takim razie zapłać za to. Grafika i nowoczesne silniki tanie nie są i ZAWSZE coś w
grach jest robione kosztem czegoś, chyba że jesteś Rockstarem i masz pewne 20 milionów
sprzedanych kopii, co pozwala na budżet idący już w setki milionów dolarów.

a skoro o silnikach mowa oglądałeś to
https://www.youtube.com/watch?v=li0OCzVqjOU&t=21

Pre alpha nowego ut co przy okazji EPIC puścił parę z ust i przyznał DX12 daje 20% wzrost wydajności ale na PC nie to co MS podawał na poprzednich lol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować