Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sony ujawniło ofertę PlayStation Plus na marzec

25 postów w tym temacie

Kto nie grał w Papo & Yo, a szuka ambitnych produkcji, które nie boją się tematyki tabu, to może czuć się szczęśliwym posiadaczem Plusa.

Dla mnie w tym miechu głównie radocha z Valiant Hearts: The Great War oraz Sherlock Holmes: Crimes and Punishments.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W żadną gier do tej pory nie grałem. Jak na razie odpaliłem tylko Olioli 2 (pierwsze się pobrało) i akurat tutaj bez szału.

Podobno Valiant Hearts: The Great War jest dobre.

Ogólnie jestem zadowolony że 4 indyki :) Duże gry kupuje i jak nie podpasują to sprzedaje. Z nietrafionym indykiem nie ma co zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> ms daje raymana legends a sony indyki za co ja wam płacę a no tak multi

Chciałbym ci przypomnieć że te gry co daje MS już dawno były w plusie. Owszem Rayman Legends nie było ale był Rayman Origins. Podejrzewam że wtedy też plułeś się jak oczywiście korzystałeś z usługi PS+ że indyki jakieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oddworld: Abe’s Oddysee — New ‘n’ Tasty!
Valiant Hearts: The Great War
CounterSpy

tego wam zazdroszczę.

Posiadacz 360 i one.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale dziadostwo na Ps4........znowu!
Żeby nie było, nie oczekuje gier pokroju GTA V ale przynajmniej takich jak Infamus First Light.
Za co ja płacę?
W takim razie abonamentu nie przedłużam bo też się nie opłaca go kupować dla takich "gier"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie jecza ze chca wieksze tytuly, ale jak dla mnie bomba. Wszystkie wieksze tytuly mam ograne i place za nie praktycznie mniej niz za indyki, bo kupuje przechodze i sprzedaje, a za cyfrowki trzeba placic pelna cene i nie mozna ich odsprzedac. Po co mi killzone Shadowfall ktore go oklepalem rok temu i trzeba jeszcze sciagac 40gb skoro za 5eur dostaje gry o wartosci 30eur (same ps4) ktore i tak zamierzalem kupic. Do tego jesli ktos posiada inne platformy sony to dostaje gry w cenie tanszej niz 1eur za sztuke. Jakby tego malo to na metacriticu wiekszosc tych gier ma srednia ponad 75%. Oczywiscie znajduja sie jeszcze ludzie ktorzy za cene 3 piw w barze wymagaja jakichs cudow. Na x360 placilem tyle samo tylko po to zeby moc grac przez net, teraz oplacam psn wlasnie dla tych gier, bo w multi gram tylko w fife i to sporadycznie. Dodatkowy plus jaki widze w tych mniejszych grach to szansa na to ze tworcy przez mozliwosc dotarcia do szerokiego grona odbiorcow moga sie wybic i na kolejne projekty beda mieli wieksze naklady i wieksze mozliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na ofertę Microsoftu dla posiadaczy Złotego Abonamentu na marzec, wykupiłem abonament jeszcze pod koniec lutego i nie dość, że dostanę (za 50 zł - abonament na 3 miesące) najnowszego Tomb Raidera i Bioschocka, to jeszcze wyrobiłem się na Sniper Elite V2 i w kwietniu dostanę 4 gry (liczę na przynajmniej jeden hit) no i w maju kolejne 2. Cieszę się, że przesiadłem się po dwóch generacjach z PlayStation na Xboxa. Sony rządziło, gdy nie miało konkurencji, ale teraz niech się schowa ze swoją ofertą. Nie dość, że nie daje swoim abonentom gier na zawsze, a tylko udostępnia łaskawie tylko gdy ci płacą abonament, to jeszcze są to jakieś śmieszne tytuły. Ktoś powie, że MS daje stare tytuły, a ja mu odpowiem, że dla kogoś, kto chce kupić konsolę minionej generacji, nie ma lepszej oferty niż oferta Microsoftu. Kupuje X360 z dyskiem, wykupuje abonament na rok i za 120 zł ma przynajmniej 24 gry, z czego przynajmniej kilka trafia się dobrych (czasem starych) hiciorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2015 o 08:14, Tom180 napisał:

Ale dziadostwo na Ps4........znowu!
Żeby nie było, nie oczekuje gier pokroju GTA V ale przynajmniej takich jak Infamus First
Light.
Za co ja płacę?
W takim razie abonamentu nie przedłużam bo też się nie opłaca go kupować dla takich "gier"


Najlepiej sprzedaj konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie gry po za chyba Sniperem w PS+ już były dawno temu;) więc po co mają dawać to samo. Ja od sony mam miesięcznie 6gier. 6 x 12 = 72 gry w ciągu roku za 159zł :) Jeszcze przedstaw jakieś "mądre" swoje uwagi i statystyki ;)

Z tym że gry są na zawsze to BUJDA są na tyle na ile pozwolą Ci je mieć. Ty nie dostajesz gry tylko licencję na określony czas o którym zdecyduje w przyszłości M. To samo jest u sony. Zresztą jak ogram daną grę to ją kasuje więc chomikowanie gier wirttualnych to chyba najsmutniejsze hobby na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostaję gry w wersji elektronicznej na zawsze. Po ściągnięciu na dysk twardy, mogę odłączyć konsolę od internetu i nawet MS nie usunie mi gry z dysku. Tak nie jest z PS+, ponieważ dobrze wiesz, że jak abonamentu nie zapłacisz, to nie pograsz sobie. Poza tym nie jest dla mnie argumentem fakt, że Sony już wcześniej udostępniało takie gry, jak teraz MS, ponieważ kupiłem konsolę 2 lata temu i w żadną z tych gier nie grałem, więc jeżeli dostanę je za darmo na zawsze, to się cieszę. Możemy sobie podyskutować, ale różnią nas potrzeby. Moje z powodzeniem spełnia X360, a nie podoba mi się polityka Sony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Z tym że gry są na zawsze to BUJDA są na tyle na ile pozwolą Ci je mieć. Ty nie dostajesz
> gry tylko licencję na określony czas o którym zdecyduje w przyszłości M. To samo jest
> u sony. Zresztą jak ogram daną grę to ją kasuje więc chomikowanie gier wirttualnych to
> chyba najsmutniejsze hobby na świecie.

Nie do końca prawda. Na xboxa 360 gry są Twoje na zawsze, tak jakbyś je kupił w sklepie. Nie ważne czy masz golda, czy nie. Z Xboxem One już tak kolorowo nie jest. Tam polityka jest taka sama jak w Playstation. Nie masz abonamentu - nie zagrasz.

Co do chomikowania: wolę mieć zawalony dysk, niż mieć szafę pełną plastikowych pudełek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, żę na Xboksie One gry są dostępne tylko wtedy, gdy opłacasz abonament i przez to jest dokładnie to samo, co na PS3/PS4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i tu wychodzi Twoja niewiedza. Gdy są przyporządkowane zawsze do konta. Podejrzewam że jest tam ustawiony timer ich aktywności na np. X lat. Zapoznaj się najlepiej z licencją której w sumie nikt nie czyta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować