Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Brzydkie Kainiątko - recenzja Renegade X

8 postów w tym temacie

Ja za to grałem długi czas i mogę z ręką na sercu powiedzieć że gra mi się podobała bardzo i wspominam ja lepiej niż niejeden blockbuster Aaa z oceną 9/10, serio. W nowa wersje jeszcze nie grałem ale jak będzie chwila to nie omieszkam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Sławek za ten artykuł! Strasznie się cieszę - może napłynie "Świeża Krew" do naszego zakonu wyznawców Kane''a! A właściwie więcej dobrej krwii - w sumie sam też świeżym.

Kurcze - ale fajnie poczytać tekst o czymś co uwielbiam :D Czuję się jakbym własnie przeczytał życzenia urodzinowe adresowane do mnie od gram.pl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe no ale na latadło zawsze skuteczny był Mamut czy MLRS plus Havoc. Można dodać, że Renegade X dodaje kilka rodzajów piechoty, których w zwykłym Renegade nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałem artykuł z dużym bananem na twarzy. Biedna generacja Battlefieldów i innych CoDów... Widać, że autor nigdy nie grał w starego Planetside''a, bo ta gra była właśnie tym, co odtworzyło Renegade X i zostanie odtworzone jeszcze raz w Planetside 2. Wielkie epickie bitwy na setki graczy, śmierć co kilkanaście sekund, koordynowanie działań dziesiątek graczy przez dowódców, ataki i odpierani szturmów na bazy, Planetside!

Niemniej, artykuł bardzo fajny, będę grał w Renegade X. Za dobry ubaw miałem w Planetsidzie, a PS4 kupię dopiero, gdy PS2 wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czytałem artykuł z dużym bananem na twarzy. Biedna generacja Battlefieldów i innych CoDów...
> Widać, że autor nigdy nie grał w starego Planetside''a, bo ta gra była właśnie tym, co
> odtworzyło Renegade X i zostanie odtworzone jeszcze raz w Planetside 2. Wielkie epickie
> bitwy na setki graczy, śmierć co kilkanaście sekund, koordynowanie działań dziesiątek
> graczy przez dowódców, ataki i odpierani szturmów na bazy, Planetside!
>
> Niemniej, artykuł bardzo fajny, będę grał w Renegade X. Za dobry ubaw miałem w Planetsidzie,
> a PS4 kupię dopiero, gdy PS2 wyjdzie.

autor grał w Planetside 2, nawet recenzję na gram pisał dawno temu. Planetside 2 jest świetne, jak masz zgraną kilkudziesięcioosobową grupę ludzi na TSie. Bez tego, jak grasz sam, to jest bieda-Battlefield i szybko się nudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, to przepraszam, że zarzuciłem brak znajomości PS. Po prostu autor tyle razy powtórzył, że to nie fpp, tylko rts, opisując mniej więcej to, co czułem, gdy grałem jeszcze w PS1 (przede wszystkim, szybka śmierć :)).
Jak już napisałem wcześniej, artykuł i tak fajny. Dobra perełka opisana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować