Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jeszcze w tym roku pad od Xboksa One zadziała z PC bezprzewodowo

23 postów w tym temacie

Wątpię aby większość ludzi chciała się w to bawić na Pececie.Większości tak zostanie przy sprawdzonym kabelku :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra wiadomość dla posiadaczy X One. Przy okazji zapytam, jak z ergonomią w tych padach? Bo niestety nie miałem jeszcze okazji przetestować na dłużej.

P.S.: Korzystam z Pada od X360 na tym "wadliwym" nadajniczku i...nie mam pojęcia, co mogłoby być w nim wadliwego o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

" nadajnik - ten pozwalający obsłużyć urządzenia z Xbox 360 był dość wadliwym urządzeniem, liczymy więc na to, że tym razem firma lepiej się postara."

że co proszę, używam takowego od ładnych kilku lat i ani razu nie zdarzyło mi się mieć z nim jakiegokolwiek problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dobra wiadomość dla posiadaczy X One. Przy okazji zapytam, jak z ergonomią w tych padach?
> Bo niestety nie miałem jeszcze okazji przetestować na dłużej.
>
> P.S.: Korzystam z Pada od X360 na tym "wadliwym" nadajniczku i...nie mam pojęcia, co
> mogłoby być w nim wadliwego o.O

Też używam od wielu lat i faktycznie, działa bez zarzutu :D
Swoją drogą nie wyobrażam sobie grania w większość produkcji bez pada, tak mi jakoś lepiej. W tym roku na klawiatury i myszy pogram zapewne tylko Pillars, Tormenta i Banner Sagę.
Szykuję się do kupna nowego kontrolera i widzę, że warto się wstrzymać i uzbroić w nowy gamepad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie pierwszy nadajnik po prostu przestał parować, coś było z nim nie tak z czasem, nie ważne gdzie go użyłem. Drugi zakupiłem i działał w porządku. Więc coś jest na rzeczy. Odnośnie tego od Xone, również mam zamiar kupić, kabelek jest jednak uciążliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadajnik niezawodny nie jest, szczególnie jak ktoś chciał zaoszczędzić i kupował tanią chińską podróbkę. Mimo wszystko pochowałem już jeden, drugi działa od dwóch lat, więc nie jest tak źle.

Nowy pad jest IMO gorszy od nieomal idealnego X360, raczej nic mnie do zmiany nie pokusi, a nawet dobrze, bo jak jedno czy drugie urządzenie padnie, to będzie taniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> " nadajnik - ten pozwalający obsłużyć urządzenia z Xbox 360 był dość wadliwym urządzeniem,
> liczymy więc na to, że tym razem firma lepiej się postara."
>
> że co proszę, używam takowego od ładnych kilku lat i ani razu nie zdarzyło mi się mieć
> z nim jakiegokolwiek problemu.

Dołączam się. Używam już długi czas i do tej pory żadnych problemów (mimo tego, że raz mi upadł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem z nim spore przygody ;) Jeden nie działał w ogóle, a drugi działa, jeżeli się dobrze nakombinuję przy wgrywaniu sterowników. Inaczej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dobra wiadomość dla posiadaczy X One. Przy okazji zapytam, jak z ergonomią w tych padach?


Ergonomia super. Palce same układają się na klawisze, trigery miękko się wciska, na luzie, tylko górne buttony są cięższe do ogarnięcia i mniej intuicyjne. Wibracje w każdym możliwym miejscu, bardzo delikatne, na plus. Do tego lekko chropowaty i bardzo lekki. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się niepotrafi go zainstalować to może jest wadliwy. Ja od paru lat na nim gram i nie miałem żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2015 o 17:49, Levario napisał:

Ergonomia super. Palce same układają się na klawisze, trigery miękko się wciska, na luzie,
tylko górne buttony są cięższe do ogarnięcia i mniej intuicyjne. Wibracje w każdym możliwym
miejscu, bardzo delikatne, na plus. Do tego lekko chropowaty i bardzo lekki. Polecam
:)

Dzięki za odpowiedź : ) Odnośnie nadajniczka to mam jeden od czasów gdy je wypuścili na rynek...od sierpnia go nawet nie odpinałem, ciągle sprawny :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noż w mordę, w końcu. Czuję się jak średniowieczny dziad z 10cio metrowym kablem usb walającym się po całym pokoju. Pad od Xbone jest świetny (znacznie lepszy niż sama konsola), ale do peceta to na razie jest lekkie przegięcie z brakiem bezprzewodowości. Już zaczynałem się zastanawiać czy nie kupić pada od PS4 przez ten mankament.

Dawać ten niesamowity "ficzer" jak najszybciej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to dobry pomysł. Wydaje mi się że rozstaw się nie zmieni że tak to ujmę :P
Gry na konsole to gry na konsole do pada a na PC to PC :P Może śmieszne rozstawienie,
ale raczej mało kto będzie się bawił pewnie w takie przekładanki :) Nie mówię że wcale nie,
ale bardziej sporadycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie wiem czy to dobry pomysł. Wydaje mi się że rozstaw się nie zmieni że tak to ujmę
> :P
> Gry na konsole to gry na konsole do pada a na PC to PC :P Może śmieszne rozstawienie,
> ale raczej mało kto będzie się bawił pewnie w takie przekładanki :) Nie mówię że wcale
> nie,
> ale bardziej sporadycznie.
No taaak, bo wcale 90% gier na PC to nie gry, które wychodzą też na konsole i są domyślnie przystosowane do kontrolera. Ja we wszystko co się da gram na padzie, na pececie, na 48" TV. Nie gram w MOBY i MMORPG, tylko do strategii używam bezprzewodowej myszy i klawiatury. Nie wiem czemu istnieje przeświadczenie, że jak pecet to tylko do garbienia się przy biurku na tycim 22-24" monitorku. Przecież już za 1500 zł można kupić 40" telewizor z nie najniższej półki i używać go zamiast monitora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2015 o 21:53, czaczi87 napisał:

Nie wiem czemu istnieje przeświadczenie, że jak pecet to tylko do garbienia się przy
biurku na tycim 22-24" monitorku. Przecież już za 1500 zł można kupić 40" telewizor z
nie najniższej półki i używać go zamiast monitora.


Właśnie o to chodzi teraz są takie rozwiązania że można przebierać/wybierać dosłownie.
I ja też wychodzę z założenia że z niektórych "tych praktycznych" rozwiązań trzeba jak
najbardziej korzystać. Fakt TV za 1500 zł do samych gier i nie tylko to już można powiedzieć że to
bez mała full opcja.
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Nie wiem czemu istnieje przeświadczenie, że jak pecet to tylko do garbienia się przy
> biurku na tycim 22-24" monitorku. Przecież już za 1500 zł można kupić 40" telewizor z
> nie najniższej półki i używać go zamiast monitora.

Ten tyci monitorek kiedy jest ustawiony na wyciągnięcie dłoni daje większy obraz niż 42 cale dwa metry od kanapy.

Co do pada od PS4, to działa bardzo dobrze na kablu. Natomiast połączenie bezprzewodowe może sprawiać problemy. Ja miałem trudności ze sparowaniem przez adapter BT, jeden w ogóle nie chciał sparować, no i czasami rozłącza, a w dodatku nie ma jak wyłączyć pada (może da się, ale nie wiem jak) więc bateria się rozładowuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego po prostu nie działa za pomocą BT? Dlaczego nie wystarczy zainstalować sterowników na PC i nie znajdzie automatycznie pada? To niedorzeczne imo, aby potrzebny był jakiś "specjalny" i płatny nadajnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2015 o 23:22, fenr1r napisał:

Ten tyci monitorek kiedy jest ustawiony na wyciągnięcie dłoni daje większy obraz niż
42 cale dwa metry od kanapy.


Haa, dobre! :DD Obraz będzie większy i 5 metrów od kanapy, to jak różnica między arbuzem a pomarańczą;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować