• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Akashi

Wasze propozycje dotyczące Pomocy Technicznej

Pytanie

Witamy Wszystkich,
Temat ten został założony, aby polepszyć i usprawnić działanie naszej Pomocy Technicznej.

Jeżeli macie jakieś propozycje, pomysły, uwagi nie wahajcie się i piszcie.
Czy chcielibyście np. osobne forum Pomocy Technicznej, kontakt z nami za pomocą IRC lub Skype, a może chat? Jeśli macie inne ciekawe propozycje, to ten temat właśnie po to został stworzony.
Nie chodzi nam tylko o opinie dotyczące działania naszej bazy czy samej strony, ale pracy całego działu Pomocy Technicznej.

Bardzo zależy nam na Waszych uwagach (negatywnych jak i pozytywnych), co należałoby zmienić a co pozostawić bez zmian, nad czym jeszcze popracować?
Co chcielibyście usunąć, a co dodać do naszej bazy Pomocy Technicznej, by łatwiej było Wam z niej korzystać?

Prosiłbym tylko o wypowiedzi związane z tematem,… zbędny spam będzie usuwany.

pozdrawiamy,

Ekipa Pomocy Technicznej gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

82 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 21.07.2006 o 13:44, Akashi napisał:

Witam wszystkich,
Temat ten został założony, aby polepszyć i usprawnić działanie naszej Pomocy Technicznej.

Jeżeli macie jakieś propozycje, pomysły, uwagi by polepszyć działanie Pomocy Technicznej nie
wahajcie się i piszcie.
Czy chcielibyście np. osobne forum Pomocy Technicznej, kontakt z nami za pomocą IRC lub Skype,
a może chat? Jeśli macie inne ciekawe propozycje to ten temat właśnie po to został stworzony.

Nie chodzi nam tylko o opinie dotyczące działania naszej bazy czy samej strony, ale pracy całego
działu Pomocy Technicznej.

Bardzo zależy nam na waszych uwagach (negatywnych jak i pozytywnych), co należałoby zmienić
a co pozostawić bez zmian, nad czym jeszcze popracować?
Co chcielibyście usunąć, a co dodać do naszej bazy Pomocy Technicznej by łatwiej było wam z
niej korzystać.

Prosiłbym tylko o wypowiedzi związane z tematem,… zbędny spam niewnoszący nic do tematu
będzie usuwany.

pozdrawiamy,
zespół CD Projekt

Osobne forum Pomocy Technicznej napewno by się przydało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Na pewno zdecydowanie nie dla osobnego forum, tutaj jest dobrze chociaz przydałby sie watek specjalny (najlepiej przypiety tak jak ten ) a nie kazdy o zakłada nowy o swoim problemie z grą. Jednak na IRC/chacie osobny kanał byłby rzecza bardzo dobra poniewaz nie "zasmiecał" by tego głownego. Jednak najlepszym z pomysłow jest pomoc przez Skype`a dzieki temu za darmo mozna sie dowiedziec co i jak, ponadto przez rozmowe lepiej sie dogadac niz np mailem. Co do opisów problemów jest ich tam duzo, ja na swoje problemy odpowiedzi znalazłem przydałoby sie jednak wiecej poradników bo jest ich tam znikoma ilosc :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0


Heh, praca w weekendy to niekoniecznie, ale kanał pomocy na chacie pewnie by sie przydał. Oprócz tego może być właśnie osobny wątek na forum, gdzie będzie mozna zapytać o różne sprawy techniczne dotyczące różnych gier. To będzie dużo szybsze niż mejle, z którymi to różnie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

kanał pomocy na ircu byłby super pomysłem, pod warunkiem, że zawsze byłby tam ktoś odpowiedzialny za pomaganie. Żeby nie bylo sytuacji w których użytkownik siedzi na kanale czekając, aż ktoś zjawi się i mu pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

nie wszyscy potrafia uzywac irca, z drugiej strony ze skype tez nie wszyscy sobie radza.

imho gdybym kiedys potrzebowal pomocy najbardziej pasowalo by mi proste GG

ale narazie jestem twardy i wole sam rozwiazac problem niz komus glowe zawracac (i satysfakcja wieksza i mozna sie czegos nauczyc) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.07.2006 o 14:09, gmx napisał:

nie wszyscy potrafia uzywac irca, z drugiej strony ze skype tez nie wszyscy sobie radza.

Gramowy serwer irca posiada wlasny aplet javowy dzieki czemu każdy bez problemu na niego wejdzie. Jakich szybka porada lub menu do wyboru kanalu i nie byłoby problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.07.2006 o 14:13, Marrbacca napisał:

> nie wszyscy potrafia uzywac irca, z drugiej strony ze skype tez nie wszyscy sobie radza.

Gramowy serwer irca posiada wlasny aplet javowy dzieki czemu każdy bez problemu na niego wejdzie.
Jakich szybka porada lub menu do wyboru kanalu i nie byłoby problemów.


No nie każdy ja mam problem i nie mogę wejść bo mam proxy jakoś dziwnie poustawiane przez Aster City:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.07.2006 o 14:13, Marrbacca napisał:

Gramowy serwer irca posiada wlasny aplet javowy dzieki czemu każdy bez problemu na niego wejdzie.
Jakich szybka porada lub menu do wyboru kanalu i nie byłoby problemów.


masz na mysli czat gram pl ktory testujecie?
pomoc techniczna jest dla ludzi
a) leniwych 20%
b) niezbyt kumatych w kwestii kompa 80%
i dobrze zeby ta druga kategoria dostala cos czym mozna bez problemu sie dobrac do pomocy technicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

dlaczego tak trudno jest uzyskac pomoc techniczna do gier ktore byly wydawane zanim pojawil sie system elektronicznej rejestracji ?

maile ktore wysylalem do pomocy technicznej pozostaly bez odpowiedzi

jest to krzywdzace dla graczy posiadajacych starsze gry badz tez stare wydania (np settlersow)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

W większości starych gierek znajduje się W instrukcji oraz plikach „read me" adres e-mail do Pomocy Technicznej, który jest cały czas aktualny tak, więc istnieje możliwość zgłoszenia problemu drogą mail''ową ale bez użycia formularzy na stronie.
Jeżeli natomiast wysyłasz zgłoszenie za pomocą formularza kontaktowego możliwe jest, że taka informacja do pomocy Technicznej może nie dotrzeć lub dotrzeć za jakiś czas.

Zresztą w tej kwestii wypowiadałem się już wielokrotnie.
Reasumując, jeżeli problem dotyczy starszej gry nieposiadającej karty rejestracji elektronicznej, skorzystaj z adresu e-mail podanego na ostatniej stronie instrukcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

dzieki za informacje - zupelnie mi umknelo ze gdziekolwiek o tym wspominales :)
w koncu sie dowiem co mam zrobic z problemem ktory mnie nurtuje :)

a moze warto umiescic taka informacje na stronie pomocy technicznej ? jaka jest procedura postepowania w przypadku posiadania starszej wersji gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Moim zdaniem kontakt z pomocą techniczną via irc lub czat (ale to pierwsze już w zasadzie mamy przecież) byłby czymś prawie idealnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mysle, ze osobny dzial w forum dotyczacy pomocy technicznej bylby milym dodatkiem (tak jak to bylo na starym forum CDP). Kazdy tytul mialby swoje miejsce, swoje pytania i odpowiedzi, byloby znacznie latwiej znalezc odpowiedzi na niektore problemy, szczegolnie jesli czesc z nich sie powtarza u roznych osob. A jako, ze byloby to w jednym miejscu, latwiej by bylo nad tym zapanowac. Obecne forum jest luzne i ma swoje zalety, ale pojedyncze watki po 1000 podstron do jednego tytulu raczej zniechecaja do szukania odpowiedzi na nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Zdajesz sobie sprawe, że dalsze takie pytania nie będą tolerowane. Przypominam, że na tym forum istnieje pewien regulamin, który zaakceptowałeś i obiecałeś przestrzegać.

Z twoich wypowiedzi wynika, że chcesz dostać informacje jak obchodzic zabezpieczenia na piratach a wiesz do czego to prowadzi?

Pierwsze ostrzeżenie. (przy następnym degrad)

(Wszystkie wcześniejsze posty nie związane z tematem zostały usunięte)
Bardzo proszę nie odchodzić od tematu głównego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Żeby dostać sie na czat trzeba zainstalować Javę (nie każdy ją ma).
Skype i IRC - także większość ich nie posiada.

Proponowałbym tak jak inni Gadu-Gadu. Można pisać i rozmawiać głosowo. Poza tym jak wiadomo jest to sieć najpopularniejsza w Polsce.

Oczywiście pomoc e-mail by została. Jeżeli wdrożono by pomoc przez GG to moim zdaniem pomoc telefoniczna byłaby zbędna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.07.2006 o 15:47, Tomi_323 napisał:

Żeby dostać sie na czat trzeba zainstalować Javę (nie każdy ją ma).


java to teraz chyba standard i mozna ja bezplatnie pobrac, jezeli ktos wchodzi na czaty to jave na pewno ma

Dnia 21.07.2006 o 15:47, Tomi_323 napisał:

Skype i IRC - także większość ich nie posiada.


tu sie zgodze, ten czat to jest taki ircowy, ale nie wymaga posiadania tego programu :P

Dnia 21.07.2006 o 15:47, Tomi_323 napisał:

Proponowałbym tak jak inni Gadu-Gadu. Można pisać i rozmawiać głosowo. Poza tym jak wiadomo
jest to sieć najpopularniejsza w Polsce.


z tym to moze byc chaos, bo pomoc techniczna powinna miec jednak wystarczajaco duzo czasu, zeby rozwiazac problem.

Dnia 21.07.2006 o 15:47, Tomi_323 napisał:

Oczywiście pomoc e-mail by została. Jeżeli wdrożono by pomoc przez GG to moim zdaniem pomoc
telefoniczna byłaby zbędna.


pomoc telefoniczna jest glownie dla tych osob, ktore nie maja dostepu do internetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jeśli chodzi o samą Pomoc Techniczną:
-Serwis Pomocy przez GG byłby przydatnym;
-Powinny zaistnieć w końcu Poradniki/Solucje do gier;
-...
Nie mam więcej, póki co, pomysłów. Z Działem tym mam jak najlepsze wspomnienia, nie "naciąłem" się dotychczas (i wierzę, że to nastąpi).

Kiedy cuś wpadnie mi do głowy-dam znać :) .

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Przydałaby się możliwość kontaktu z pomoca techniczną przez gg. Ostatnio zamawiałem odtwarzacz DVD, przed zamówieniem poggadałem z działem pomocy i muszę powiedzieć, że to naprawdę działa, jako klient byłem bardzo zadowolony z takiej formy kontaktu. Szybko, sprawnie i bezproblemowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować