Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

RollerCoaster Tycoon World - zobacz fragmenty rozgrywki

11 postów w tym temacie

Nie wygląda zbyt zachęcająco... Taka bardziej surowa i niedorobiona wersja trójki? Chociaż trudno to ocenić bo na filmiku fragmentów rozgrywki było jak na lekarstwo. Ale dlatego tymbardziej powinny być zachwycające. A nie były

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze zwiastuna raczej niczego się nie dowiemy. Jeśli tak ma wyglądać w rzeczywistości to przypomina bardzo nędzną trzecią część i nic więcej... Zapewne sama rozgrywka też taka będzie :( Cóż zawsze można wrócić do dwójeczki, która jest bardzo dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda jak jakieś badziewie "Indie" robione przez kilka osób, i finansowane przez kickstartera. W końcu wygląda.. wręcz brzydziej niż RCT3 z 2005 roku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś na innym portalu ktoś narzekał, że teraz gracze za bardzo się koncentrują na grafice podczas gdy grywalność jest najważniejsza. Mogę się pod tym podpisać obiema rękoma. Ale dlaczego w takim razie trailer się nie koncentruje na rozgrywce i możliwościach gracza, ale pokazuje jedynie kilka widoczków? Dla mnie to jest jeden z tych trailerów w stylu "patrzcie jak pięknie wygląda". Tylko, że nie wygląda pięknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przynajmniej na serwisach zagranicznych i reddit trochę inaczej podeszli do tego news''a niż na gram i porównali z poprzednimi częściami.
Grafika w RCTW jest gorsza od RCT3

Co prawda RCT3 i tak nie dorasta do pięt RCT 1/2 grywalnością ale i tutaj nie mam dużych nadziei na tym polu
RCTW to raczej takie byle co (by nie powiedzieć g....), które robią tylko po tym jak spadła na nich fala krytki za RCT na iOS/Android

RCT skończyło się na 2ójce i tak jak z SimCity, serię można już pochować.
Nadzieje w projektach indie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się nie zgodzę z tą krytyką RCT3. Uważam, że to była udana, pełnoprawna odsłona serii. Oczywiście gusta są gustami, ale nie widzę żadnego powodu by twierdzić, że seria skończyła się na dwójce, przyrównując resztę odsłon (w tym RCT 3) do simcity. RCT3 było przeniesieniem serii w trójwymiar nie wycinając z niej nic a dodając nowe elementy. W przeciwieństwie do simcity, w którym brakowało wielu rzeczy, a wiele innych było wciśniętych na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować