Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

15 lat z PlayStation 2

13 postów w tym temacie

Wspomnien z ps i ps2 zadna konsola juz nie przebije , bo to wlasnie one wprowadzily gry na nowy poziom i byly wrecz magiczne . Xbox tez mial swoje perelki , ale to juz inny temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze przypomnieć sobie o czarnulce.Pomimo tego, że na tej konsoli grałem okazjonalnie, to wszystkie gry w który miałem okazję grać (MGS3!) wspominam naprawdę miło :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholercia, świetny artykuł. Czytało się znakomicie. :) Swoją drogą aż ciężko uwierzyć, że to już 15 rocznica... Pamiętam, jak ktoś 10 lat temu miał PS2, to naprawdę był kimś, a teraz ta konsola to historia. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS2 było moim marzeniem od czasów drugiej komunii świętej. Kupiłem dopiero w szkole średniej i nie zawiodłem się. Patrząc wstecz przy tej konsoli spędziłem najlepsze chwile w karierze gracza .
Życzę Sony jak najlepiej ale nie wiem skąd biorą przypuszczenia ze PS4 może osiągnąć podobny wynik sprzedażowy jak dwójka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Najbardziej awaryjna konsola w historii,po 3 usterkach i wymianach kupilem xboxa ktory
> dla mnie kasowal to cos pod kazdym wzgledem.
>
>
No to miałeś pecha mi jedyna konsola od sony która mi się zepsuła to ps3 przegrzewający się procesor po 6 latach użyteczności. Ja jestem z nich zadowolony.
PSX Tekken 3 , MGS ,seria Spyro, FF9, NFL Rock the Ring
Ps2 TTT, T5, VF4, gry Nippon Ichi, DMC 1, 3 , MGs3
to były czasy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2015 o 21:22, trancefresh napisał:

Najbardziej awaryjna konsola w historii

Xbox 360 był znacznie bardziej awaryjny niż PS2 i dodatkowo miał znacznie poważniejsze awarie niż problemy z napędem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować