Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PS3 w Wielkiej Brytanii - obie wersje, ale niekoniecznie na starcie

23 postów w tym temacie

Domek

Przedstawiciel Sony potwierdził, że do sprzedaży w Wielkiej Brytanii trafią obie wersje PlayStation 3 - ta z dyskiem 20-GB oraz druga z 60-GB. Ale niekoniecznie obie w dniu premiery. Podobnie może być w reszcie Europy.

Przeczytaj cały tekst "PS3 w Wielkiej Brytanii - obie wersje, ale niekoniecznie na starcie" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakbym mial kiedys kupic konsole napewno bylby to pley zawswze jakos kolo tego pleya sie smykalem a to u kumpla a to pozyczony od kuzyna teraz pley 3 hmm moze jak dostane spadek po cioci z ameryki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2006 o 14:30, Rad3onPL napisał:

Pierwszy! A i ile miały pojemności dyski xboxa 360 ?? Chyba 80 i 60 .


20 i zero...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2006 o 14:48, KrisK91 napisał:

Mały offtop - Wybacz:
A dlaczego jest tak mało newsów poświęconych Nintendo Wii :>?


Bo nic się z nim nie dzieje.
Akurat bo reszta Europy to też Polska :] U nas napewno będzi tylko ta droższa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2006 o 14:48, KrisK91 napisał:

Mały offtop - Wybacz:
A dlaczego jest tak mało newsów poświęconych Nintendo Wii :>?


Bo ostatnio Nintendo nabrało wody w usta;) Wertując kilka serwisów o grami nie natknąłem się na żadne nowe informacje dotyczące statru Nitendo Wii. Podejrzewam, że Big N nie chcąc tracić zaufania graczy poda wszelkie dane w momencie kiedy będzie na 100% pewne, że wszystko wypali właśnie w ten sposób. Jeżeli tak jest rzeczywiście, to bardzo dobrze. Sam widzisz, jak lanie wody może negatywnie nastawić do danej platformy < Long live Sony:P>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi to nie przeszkadza bo i tak zamierzam kupić droższą wersję, ale powinny być dwie skoro tak zapowiedzieli na E3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie( mam na myśli wie, a nie słyszał, albo się domyśla), dlaczego akurat dwie wersja są dostępne? Czyżby tylko z tego względu, aby "mniej" zamożnych było stać na nią? "Mniej" w cudzysłowie, bo przecież 500 dolarów to też nie chodzi piechotą.
Moze i stawiam głupie pytanie, ale nie chce mi się myślec <lol> (czyt. szukać w internecie informacji na ten temat - zbyt czasochłonne). Może ktoś po prostu zna odpowiedź na to pytanie.
Czy taka polityka faktycznie zwiększa ilość sprzedanych egzemplarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielkie halo, wiadomo ze w kazdym kraju jak wyjdzie wersja z wiekszym dyskiem, to kiedys wyjdzie tez z mniejszym (niekoniecznie w dniu premiery) :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2006 o 16:24, neozeus napisał:

Czy ktoś wie( mam na myśli wie, a nie słyszał, albo się domyśla), dlaczego akurat dwie wersja
są dostępne? Czyżby tylko z tego względu, aby "mniej" zamożnych było stać na nią? "Mniej" w
cudzysłowie, bo przecież 500 dolarów to też nie chodzi piechotą. (...)


Dokładnie tak. Wcale się nie dziwię ludziom którzy mają zamiar brać wersję 20 GB (pod warunkiem, że różnicą będzie jedynie wielkość dysku). Ja w x360 mam 20GB HDD i narazie nie zapchałem nawet 10% jego pojemności:P Jeżeli będę się decydował na PS3 i Sony nie wytnie żadnego numeru, czyli różnicą będzie tylko ten HDD to skuszę się na tańszą wersję;) Chociaż narazie i tak obstaje przy rozwiązaniu Wii60:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2006 o 17:17, shinian napisał:

Jeżeli będę się decydował na PS3 i Sony nie wytnie żadnego numeru, czyli
różnicą będzie tylko ten HDD to skuszę się na tańszą wersję;)

Różnic jest kilka, w tańszej wersji brak:
-Wi-Fi
-złącza HDMI
-czytnika kart pamięci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2006 o 17:26, 1602 napisał:

Różnic jest kilka, w tańszej wersji brak:
-Wi-Fi
-złącza HDMI
-czytnika kart pamięci


Jesteś na 100% pewien tych informacji? Mi też się wydaje, że różnica w cenie jest zbyt duża jak na 60-20=40GB na HDD. Jednak kiedy pewnego razu wykorzystałem dane przez ciebie podane to Sonyboje o mało mnie nie rozszarpali:P Twierdzili, że są to tylko plotki rozpuszczane przez zawistnych:P i że jedyną różnicą będzie rozmiar HDD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

telewizorek plazmowy za 14000zl juz mam 42" calowy philipsa system 7.1 dzwieku i teraz tylko czekam na maszyne ps3 sasiedzi bujcie sie.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2006 o 18:49, domel731 napisał:

telewizorek plazmowy za 14000zl juz mam

mueh widzę że musiałeś się "pokazać".

wiesz znam wiele osób które mają drogi sprzęt w domach i łączy je jedno - nie chwalą się tym. za to historie o plazmach za xxxxxx tysięcy i super kompach za tyle samo padają albo z ust osób z kompleksami albo dzieciaków które takimi opowiastkami chcą w ten sposób zasłynąć na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2006 o 18:23, shinian napisał:

Jesteś na 100% pewien tych informacji?

Tak w 100%, o ile w przypadku Sony można mówić o 100%:D
To są informacje podane przez Sony z których najpierw się wycofali, a potem potwierdzili (czyli jak zwykle:), ale na chwilę obecną jest to ich oficjalne stanowisko, więc niech Sonyboje się schowają;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2006 o 18:23, shinian napisał:

> Różnic jest kilka, w tańszej wersji brak:
> -Wi-Fi
> -złącza HDMI
> -czytnika kart pamięci

Jesteś na 100% pewien tych informacji? Mi też się wydaje, że różnica w cenie jest zbyt duża
jak na 60-20=40GB na HDD. Jednak kiedy pewnego razu wykorzystałem dane przez ciebie podane
to Sonyboje o mało mnie nie rozszarpali:P Twierdzili, że są to tylko plotki rozpuszczane przez
zawistnych:P i że jedyną różnicą będzie rozmiar HDD.


A nie prościej zerknąć na http://eu.playstation.com/ps3/ i ogarnąć zakładkę specifications i wszystko stanie się jasne co do braków tańszej wersji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować