Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA 5 na PC otrzyma nową stację radiową

21 postów w tym temacie

Naprawdę nikt tak jak Rockstar nie ru*** graczy. Serio! Przypomnijcie sobie RDR. Nawet nie wyszedł na PC. Konsolowcy na możliwość rabunków w Online musieli czekać 2-3 lata.
Według mojego osobistego zdania, a GTA V prżeszedłem dwa razy - GTA V ssie. Potraktujecie to jako ostrzeżenie przed marnowaniem kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Widzicie, Rockstar rekompensuje to opóźnienie jak może, co mi się bardzo u nich podoba,
> a tak już ludzie na nich narzekali...
Ty tak na serio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2015 o 17:02, juri777 napisał:

Ty tak na serio?

A i owszem. Powtarzałem to wiele razy i teraz znów to powtórzę - wierzę w Rockstar, bo to nie jest małe studio, które ledwie co zaczęło swoją działalność, lecz porządna i rzetelna firma z wieloletnią tradycją, która popełniła błąd w przeszłości i teraz nie chce dopuścić, aby powtórzyła się sytuacja sprzed kilku lat, kiedy to wydali fatalnie zoptymalizowane GTA IV. Taki zły ten Rockstar, że jeszcze zadośćuczynił opóźnienia, dorzucając nową stację radiową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2015 o 16:43, UnEsCo napisał:

Naprawdę nikt tak jak Rockstar nie ru*** graczy. Serio!

Serio?

>Przypomnijcie sobie RDR. Nawet

Dnia 07.03.2015 o 16:43, UnEsCo napisał:

nie wyszedł na PC.

A był zapowiedziany?

Dnia 07.03.2015 o 16:43, UnEsCo napisał:

Według mojego osobistego zdania, a GTA V prżeszedłem dwa razy - GTA V ssie.

Dlaczego przeszedłeś dwa razy grę która ssie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2015 o 16:43, UnEsCo napisał:

Według mojego osobistego zdania, a GTA V prżeszedłem dwa razy - GTA V ssie. Potraktujecie
to jako ostrzeżenie przed marnowaniem kasy.

Nie grałem jeszcze w GTA V, ale... Jak gra ssie to mam problem przejść ją raz, a co dopiero dwa. Jakiś fetysz w graniu w słabe gry czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Ty tak na serio?
> A i owszem. Powtarzałem to wiele razy i teraz znów to powtórzę - wierzę w Rockstar, bo
> to nie jest małe studio, które ledwie co zaczęło swoją działalność, lecz porządna i rzetelna
> firma z wieloletnią tradycją, która popełniła błąd w przeszłości i teraz nie chce dopuścić,
> aby powtórzyła się sytuacja sprzed kilku lat, kiedy to wydali fatalnie zoptymalizowane
> GTA IV. Taki zły ten Rockstar, że jeszcze zadośćuczynił opóźnienia, dorzucając nową stację
> radiową...
Zobacz co się stało z wersją PC San Andreas i powtórz jeszcze raz, że w nich wierzysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto dodać, że ta stacja radiowa WYJDZIE w dniu premiery GTA V na PC. Na stronie rockstara nie ma ani słowa, że stacja będzie tylko na PC.

"Today, we''re proud to announce The Alchemist and Oh No Present: Welcome to Los Santos, a genre-spanning collection of new music for Grand Theft Auto V, debuting with the PC version of GTAV on April 14th plus a full standalone album release to follow on April 21st from Mass Appeal Records."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2015 o 18:19, theEvil4U napisał:

Zobacz co się stało z wersją PC San Andreas i powtórz jeszcze raz, że w nich wierzysz.

Tu nie będę zaprzeczał - spartolili sprawę całkowicie, ale to pewnie również z tego powodu tak przedłużają datę wydania GTA V na PC. Chcą doprowadzić grę do perfekcji, bo inaczej zostaliby wykpieni przez graczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na nich nie narzekam, bo ostatnia gra jaką od nich kupiłem to GTA 4, więc, już zapomniałem nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki ale każde GTA na PC wychodziło później. To jest standard w R, to nie znaczy że jest to fajna opcja ale do tego nas już przyzwyczaili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować