Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jeśli jeszcze nie czekacie na Ori and the Blind Forest, ten zwiastun to zmieni

13 postów w tym temacie

Oprawa graficzna wygląda atrakcyjnie. Chociaż platformówki bardziej pasują mi do urządzeń przenośnych jako zabijanie nudy w autobusie bądź kolejce do lekarza to skusiłbym się na tą produkcję. Ciekawi mnie tylko to ile godzin zabawy zapewni ta gra i czy fabuła rzeczywiście jest taka dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że wychodzi na PC inaczej musiałbym obejść się smakiem, a tak podłączę pada, odpalę TV łupiemy. Nawet rozdzielczość do 4K podbiję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oprawa audio/video wspaniała ale... może kojarzycie takę grę Fly''n? również miała cudowny trailer przypominający ten tutaj, sama w sobie jednak jak dla mnie była mocno przeciętna. Obawiam się, że identycznie będzie w tym przypadku...klon Fly''n i super meat boya w ładniejszej oprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cały czas myślałem że to jest ex na One! Chłopy pad od x 360 piwko i można grać na PC aż miło! Dla mnie wiadomość dnia! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda świetnie, choć już gry smartfonowe zbliżają się grafiką w platformówkach tego typu. Chętnie kupiłbym to na PS4 (może jeszcze wyjdzie, w końcu to pół - ex microsoftu). Na pc w ostateczności jak będzie za dwa dolary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować