Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Założył BioWare, dziś zajmuje się piwem

19 postów w tym temacie

Beerlovers.pl to strona należąca do Kompanii Piwowarskiej, czyli koncernu produkującego Tyskie. Trochę trudno traktować ją poważnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Beerlovers.pl (propaganda Kompanii Piwowarskiej) HA! xD zamiast tego ja polecam blog.kopyra.com, Kopyr już raz wyśmiał Beerlovers.pl za chłam jaki wciskają i ubogą wiedzę o piwie... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezu tak się mówi złocisty trunek, a na alkohole mocne mówi się ognista woda a nie płonie... To są synonimy, ludzie opamiętajcie się w swoim zarozumialstwie. Co do artykułu sam osobiście lubię wypić sobie piwko przy dobrej grze, i powiem szczerze że jestem ciekaw jak smakuje trunek twórcy BW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2015 o 11:09, Gniewny1j napisał:

Jezu tak się mówi złocisty trunek, a na alkohole mocne mówi się ognista woda a nie płonie...
To są synonimy, ludzie opamiętajcie się w swoim zarozumialstwie.

Woda ognista bierze się stąd, że piecze w gardło, a złocistego trunku używają ci którzy sprowadzają piwo do najpopularniejszych odmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jezu tak się mówi złocisty trunek, a na alkohole mocne mówi się ognista woda a nie płonie...
> To są synonimy, ludzie opamiętajcie się w swoim zarozumialstwie.

Analogiczne: samochód i Audi do synonimów zaliczyć się dają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, że różne teorie były związane z jego odejściem. Być może coraz gorzej pracowało mu się w Bioware i wydawca wymuszał zbyt wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Analogiczne: samochód i Audi do synonimów zaliczyć się dają...

Teraz to sobie chyba kpisz... Jeżeli słowo Audi jest dla Ciebie synonimem samochodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2015 o 23:52, Gniewny1j napisał:

> Analogiczne: samochód i Audi do synonimów zaliczyć się dają...

Teraz to sobie chyba kpisz... Jeżeli słowo Audi jest dla Ciebie synonimem samochodu.

Nie mi zjadło i cała riposta poszła się kochać. Dzięki za zauważenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować