Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

[Wideo] Major Nelson rozpakowuje edycję kolekcjonerską Wiedźmina 3 na Xboksa One

37 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Gry CD Projekt RED słyną z bogatych edycji kolekcjonerskich. Wiedźmin 3: Dziki Gon nie będzie stanowił od tej reguły wyjątku. Prezentacji wszystkich gadżetów dokonuje Major Nelson.

Przeczytaj cały tekst "[Wideo] Major Nelson rozpakowuje edycję kolekcjonerską Wiedźmina 3 na Xboksa One" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Bardzo fajnie, że sam MS włącza się w promocję gry. Takie partnerstwo wyjdzie CDP Red tylko na dobre. Oczywiście MS nie robi tego bezinteresownie licząc na zarobek na W3, ale miłe jest to, że robią to za pomocą polskiej gry, a nie żadnej innej, widząc w niej ogromny potencjał, bo tak jak napisałem, taka promocja wyjdzie tylko Wiedźminowi na dobre. Założę się, że Sony miałoby gdzieś takie zaangażowanie w reklamę. Osobiście kupuję XBoxa dla Wiedźmina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kawał pudła. Gdzie ja to postawię?:P
Swoją drogą, miło, że ktoś po raz kolejny przypomniał nam, co NIE będzie stanowić jego zawartości w edycjach innych, niż jedynie słuszna. Szczerze? Dopiero teraz, po obejrzeniu tego filmiku, trochę mnie to zabolało. Redzi polecieli po bandzie, to wiadomo nie od dziś, ale co innego przeczytać o tym, a co innego zobaczyć w fizycznej formie. Niby bajer, pewnie tak mapa jak i te karty wróciłyby do pudła zaraz po ich wypakowaniu z niego, ale tu chodzi o coś więcej, o fakt, że zostaliśmy potraktowani jak klienci drugiej kategorii. Nie, żebym się czepiał, ale Wiedźmin zawdzięcza swój sukces nam, pecetowcom. Gdyby nie my, nie byłoby mowy o kontynuacjach. I jak nam się teraz chłopaki z CDP odwdzięczają? Tak się po prostu nie robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Spoko. Bardzo fajnie, że sam MS włącza się w promocję gry. Takie partnerstwo wyjdzie
> CDP Red tylko na dobre. Oczywiście MS nie robi tego bezinteresownie licząc na zarobek
> na W3, ale miłe jest to, że robią to za pomocą polskiej gry, a nie żadnej innej, widząc
> w niej ogromny potencjał, bo tak jak napisałem, taka promocja wyjdzie tylko Wiedźminowi
> na dobre. Założę się, że Sony miałoby gdzieś takie zaangażowanie w reklamę. Osobiście
> kupuję XBoxa dla Wiedźmina.

A Destiny, a Watch Dogs, a No Man''s Sky? Pal licho jakość gier, ale Sony na każdym kroku reklamowało te gry, a konferencje były zapełnione ich prezentacjami.

Microsoft ubiegł Sony i tyle, albo po prostu jest to pokłosie wydania Wiedźmina 2 na Xboxa 360 i postanowili dalej współpracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Figurka wygląda nawet znośnie mam nadzieję, że nie pokazał odpicowanej wersji, a w rzeczywistości będzie figurka klasy odrestaurowanego Jezusa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale widzę że na allegro dalej proceder sprzedawania po 900zł samego pre ordera brawo dla CD Projekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha to on jest Majorem Nelsonem... Tak kolekcjonerka jest dość obfita jeśli chodzi o wszelkiej maści dodatki, które nie mają żadnej wartości dla gracza. Natomiast dla fana jest ich całkiem sporo, choć brakuje w nich tzw podstawy. Dostajemy duża figurkę, która ładnie będzie wyglądać na jakieś półce lub biurku i zbierać kurz. Nie potrzebnie, ale niech będzie. Jakieś mapy i duperele w postaci kart, artbooka. Nic, co by było przydatne i dawało jakaś radość na więcej, niż 1 minuta. Brakuje porządnej koszulki, repliki miecza Geralta (zamiast figurki) i coś na pocieszenie w ramach edycji kolekcjonerskiej, która była imo limitowana. Tak naprawdę 350 zł a w środku nic.. Może poprzednie części w fajnych opakowaniach lub edycjach? Jak dla mnie o wiele za duża chcą a nic nie dają. Szczerze to kupiłem to dla medalionu.. Sama gra kosztuje 100 a więc na ek wydajemy 250 zl. Mało - dużo? Oceńcie sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> ale widzę że na allegro dalej proceder sprzedawania po 900zł samego pre ordera brawo
> dla CD Projekt
Ale co ma do tego CD Projekt? Klient ma prawo zrobić co tylko mu się podoba ze swoim egzemplarzem, może nawet polać benzyna i podpalić, a sklep nie ma prawa nic z tym zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego edycja na xbo jest trochę lepsza od wersji na inne platformy? Ponoć wszyscy gracze mieli dostać to samo.... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2015 o 09:05, kartofle napisał:

Spoko. Bardzo fajnie, że sam MS włącza się w promocję gry. Takie partnerstwo wyjdzie
CDP Red tylko na dobre. Oczywiście MS nie robi tego bezinteresownie licząc na zarobek


No skoro M sypną groszem CDPR to nic dziwnego że teraz będą się lansować tym ;) tym bardziej skoro sypneli to chcą mieć coś z tego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2015 o 13:35, Vivek1 napisał:

Dlaczego edycja na xbo jest trochę lepsza od wersji na inne platformy? Ponoć wszyscy
gracze mieli dostać to samo.... :/


Bo CDPR pociska kity jak zawsze a skoro M. sypnął kasą to coś im się pozmieniało.. kasa mówi ;P. Duzo osób się już przyzwyczaiło do ich kłamliwego PR. Lepiej ich nie słuchać i czekać na grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kasa już przygotowana, tylko szkoda, że zamowienia na Kolekcjonerkę nadal na cdp.pl nigdzie nie widać - bylbym spokojniejszy :D
Mam nadzieję, że te ekskluzywne dodatki dla Xboxa będzie można dokupić osobno w późniejszym terminie (mało prawdopodobne), a tak to pozostanie allegro z chorymi cenami.
Fajnie by też było, gdyby dodawali jakąś koszulkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2015 o 13:35, Vivek1 napisał:

Dlaczego edycja na xbo jest trochę lepsza od wersji na inne platformy? Ponoć wszyscy
gracze mieli dostać to samo.... :/

I dostają. CDPR mówiło tylko i wyłącznie o zawartości w grze a nie zawartości poszczególnych wydań gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować