Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

[Wideo] Major Nelson rozpakowuje edycję kolekcjonerską Wiedźmina 3 na Xboksa One

37 postów w tym temacie

Świetna kolekcjonerka, a figurka prezentuję się świetnie.
Mam nadzieję, że po jakimś czasie CDP wyda karty do gwinta jako osobny produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogli by chociaż dodać koszulkę dla PS4 i PC których mają pewnie w opór z tego co miało iść na reklamę. Niestety z tym, że gracze PC i PS4 kart i mapy nie dostaną trzeba się pogodzić, próbowano już pisać petycję do CDPR która nie wypaliła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O tym, że nie wszystkie EK są takie same wiadomo było już od jakiegoś czasu. Możecie się pocieszyć, że to edycja limitowana, a map + karty to dodatki bez których można żyć, choć oczywiście szkoda, że tak się stało.

MS zapłacił - więc mają, cóż, bywa. Rezygnować z pre-orderu na PC z tego powodu nie zamierzam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Świetna kolekcjonerka, a figurka prezentuję się świetnie.
> Mam nadzieję, że po jakimś czasie CDP wyda karty do gwinta jako osobny produkt.
Wyda, już o tym pisali. Tylko czemu ludzie kupujący kolekcjonerkę na pewne platrofmy maja dopłacać za karty, skoro zapłacili tyle samo?
> Spoko. Bardzo fajnie, że sam MS włącza się w promocję gry. Takie partnerstwo wyjdzie
> CDP Red tylko na dobre. Oczywiście MS nie robi tego bezinteresownie licząc na zarobek
> na W3, ale miłe jest to, że robią to za pomocą polskiej gry, a nie żadnej innej, widząc
> w niej ogromny potencjał, bo tak jak napisałem, taka promocja wyjdzie tylko Wiedźminowi
> na dobre. Założę się, że Sony miałoby gdzieś takie zaangażowanie w reklamę. Osobiście
> kupuję XBoxa dla Wiedźmina.
Już dostał exclusive''a w postaci kart. Co spowodowało choćby moją anulację zamówienia na kolekcjonerkę (no w sumie i tak mam za słabego kompa, ale dałoby radę kupić, tylko sorry, tak jak już pisałem przy takiej cenie ie mogę mieć poczucia, że producent traktuje mnie gorzej od innych kupujących).
> O tym, że nie wszystkie EK są takie same wiadomo było już od jakiegoś czasu. Możecie
> się pocieszyć, że to edycja limitowana, a map + karty to dodatki bez których można żyć,
> choć oczywiście szkoda, że tak się stało.
Mylisz się. Gdy ja składałem zamówienie CDP utrzymywało, że traktuje wszystkie platformy równo. Co do kart i mapy owszem, można bez nich żyć. Tak samo jak bez figurki, medalionu i artbooka. Ludzie, któzy ich nie chcą kupują podstawki. Ci, któzy kupują kolekcjonerkę robią to właśnie dla rzeczy "bez których można żyć".
>
> MS zapłacił - więc mają, cóż, bywa.
Z tego co mi wiadomo za grę zapłacili gracze. Jak MS i sny zaczną płacić za gry i wysyłać je ludziom to za darmo wezmę każdą niezależnie co będzie, a czego nie będzie w pudełku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się pytam gdzie jest moje zamówienie na kolekcjonerkę z cdp.pl? Sklep miał zrobić z tym porządek i przywiązać zamówienia do konta a tu dalej nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2015 o 20:39, KrisN1 napisał:

A ja się pytam gdzie jest moje zamówienie na kolekcjonerkę z cdp.pl? Sklep miał zrobić
z tym porządek i przywiązać zamówienia do konta a tu dalej nic...


To jest dobre pytanie, bo zalogowalem się dziś na cdp.pl i nie widze swojego zamowienia nawet ;/ hm..

ok jak wysłąłem zapytanie do CDP to po wysłaniu mi wskoczyly najczestrze pytanai i odpowiedz na moje pytania. Szkoda że po prostu na koncie nie ma informacji ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A ja się pytam gdzie jest moje zamówienie na kolekcjonerkę z cdp.pl? Sklep miał zrobić
> z tym porządek i przywiązać zamówienia do konta a tu dalej nic...
Zamówienia poznikały wraz z nową odsłoną sklepu cdp.pl ok 23 stycznia, mamy już marzec ,a zamówień jak nie ma tak nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mają problemy (już dość długo!) jednak zapewniali, że wszystkie zamówienia w bazie są, więc nie ma się czym martwić. Miejmy nadzieję, że to prawda.

@NemoTheEight

Trollować możesz z powodzeniem dalej. Powodzenia. Potem sprawdź sam dlaczego gracze na XBONE mają bogatszy zestaw.

Podpowiem RED z dobroci serca nie dało im tych dodatków w tej samej cenie co produkt na platformę konkurencyjną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2015 o 20:50, honon napisał:

Zamówienia poznikały wraz z nową odsłoną sklepu cdp.pl ok 23 stycznia, mamy już marzec
,a zamówień jak nie ma tak nie ma :(


Twoją kopię dostał Major Nelson.. przykro mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Zamówienia poznikały wraz z nową odsłoną sklepu cdp.pl ok 23 stycznia, mamy już
> marzec
> > ,a zamówień jak nie ma tak nie ma :(
>
> Twoją kopię dostał Major Nelson.. przykro mi :(
Mam nadzieje ze odda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> super edycja szkoda że oferta wyprzedana kupił bym nawet na xbox one
Ja mam zamówioną na pc. I po obejrzeniu tego rozpakowywania chyba będę chciał ją sprzedać, bo mi się tak średnio podoba. Jeśli będziesz chciał kupić, a ja się zdecyduję ją odsprzedać (co nie jest pewne na 100%) to możemy się dogadać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2015 o 11:44, vegost napisał:

Aha to on jest Majorem Nelsonem... Tak kolekcjonerka jest dość obfita jeśli chodzi o
wszelkiej maści dodatki, które nie mają żadnej wartości dla gracza. Natomiast dla fana
jest ich całkiem sporo, choć brakuje w nich tzw podstawy. Dostajemy duża figurkę, która
ładnie będzie wyglądać na jakieś półce lub biurku i zbierać kurz. Nie potrzebnie, ale
niech będzie. Jakieś mapy i duperele w postaci kart, artbooka. Nic, co by było przydatne
i dawało jakaś radość na więcej, niż 1 minuta.


Nie wiem, co dla Ciebie powinno być w EK, ale artbook to podstawa, podobnie jak i porządna figurka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > ale widzę że na allegro dalej proceder sprzedawania po 900zł samego pre ordera brawo
>
> > dla CD Projekt
> Ale co ma do tego CD Projekt? Klient ma prawo zrobić co tylko mu się podoba ze swoim
> egzemplarzem, może nawet polać benzyna i podpalić, a sklep nie ma prawa nic z tym zrobić.
Sklep lub dystrybutor nic do tego nie mają ale Urząd Kontroli Skarbowej już tak. Podatek od wzbogacenia to po pierwsze a sprzedawanie towaru którego się jeszcze nie posiada to drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
> Sklep lub dystrybutor nic do tego nie mają ale Urząd Kontroli Skarbowej już tak. Podatek
> od wzbogacenia to po pierwsze a sprzedawanie towaru którego się jeszcze nie posiada to
> drugie.

Do kwoty 10 tysięcy rocznie nic nie trzeba zgłaszać tym złodziejom jeżeli chodzi o wzbogacenie. Pytałem w listopadzie zeszłego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> >
> > Sklep lub dystrybutor nic do tego nie mają ale Urząd Kontroli Skarbowej już tak.
> Podatek
> > od wzbogacenia to po pierwsze a sprzedawanie towaru którego się jeszcze nie posiada
> to
> > drugie.
>
> Do kwoty 10 tysięcy rocznie nic nie trzeba zgłaszać tym złodziejom jeżeli chodzi o wzbogacenie.
> Pytałem w listopadzie zeszłego roku.
za biuletynem informacyjnym urzędu skarbowego:
...W deklaracji rocznej musimy wykazywać każdą sprzedaż towaru, który posiadaliśmy w swej własności krócej niż 6 miesięcy. Musi to być przedstawione nawet wtedy, jeśli nie zarobimy nic na takowej transakcji. Każdy, kto prywatnie chce sprzedać daną rzecz, rzeczy musi złożyć w urzędzie skarbowym PIT-36...
Wątpię aby te osoby to zgłaszały.
Tym złodziejom powiadasz? Szeroko pojęta cywilizacja istnieje od kilku tysięcy lat i jak dotąd nikt nie wynalazł lepszego systemu utrzymywania państwa. Śmierć i podatki. Dwie jedyne pewne rzeczy w życiu człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taktyka Microsoftu godna naśladowania. Materiałowa mapa i talie kart robią robotę. Mnie już edycje kolekcjonerskie nie kręcą (kupuję grę, żeby grać :)), ale gratuluję tym co kupili kolekcjonerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować