Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield Hardline na konsolach bez Full HD

24 postów w tym temacie

EA nigdy nie robi dobrze gier :) Druga sprawa, że na mapach będzie latać 32 graczy (niewiele) i będą strzelać, wysadzać i latać jak osy i z czymś takim pełne HD na starych konsolach jest kłopotliwe. Przy singlu się dławi (mowa o innej produkcji EA). Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem graczem typowo konsolowym i rozumiem, że jakieś ustępstwa muszą być i 900p jeszcze jakoś ujdzie, ale 720 to jest poprzednia generacja i nijak nie da się tego usprawiedliwić. Nawet 60 klatek tego nie ratuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> EA nigdy nie robi dobrze gier :) Druga sprawa, że na mapach będzie latać 32 graczy (niewiele)
> i będą strzelać, wysadzać i latać jak osy i z czymś takim pełne HD na starych konsolach
> jest kłopotliwe. Przy singlu się dławi (mowa o innej produkcji EA). Powodzenia!

Przecież nikt nie powinien robić gier z myślą o starych konsolach co nie? po to są nowe generacje konsol, zeby na nie były robione gry. proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

vegost jakich starych konsolach ? stare to są X360 i PS3, a tu mowa o PS4 i Xone które powinny radzić sobie z nowymi tytułami w full hd bez problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze mówiąc to nigdy nie rozumiałem dlaczego na konsoli nie ma menu konfiguracyjnego jak na PC. Dlaczego nie ma możliwości grania w wyższej rozdzielczości przy mniejszej ilości klatek tylko na siłę uszczęśliwiają tymi 60 klatkami przy lipnej rozdzielczości (czasem 30 i też lipna rozdzielczość). Nic by się przecież nie stało aby była możliwość pooglądać sobie widoczków z gry przy wysokiej rozdzielczości np. 4K choćby przy 5 klatkach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież to było oczywiste, nie od dziś się mówi że to kopiuj wklej BF4 i tak też gra wygląda jak w nią grałem. Po prostu to jest żywcem zerżnięty bf i tylko nad fabułą siedzieli. Nawet nie jest to polepszona wersja silnika.. NIC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gracze PC od konsolowych różnią się oczekiwaniami względem gier. Komu gorsza oprawa graficzna kosztem większej wygody nie przeszkadza, ten jest konsolowcem. Proste. I takie jechanie po produkcjach konsolowych, jakoby były gorsze pod względem wizualnym nie zmieni faktu, że wersje konsolowe sprzedadzą się najlepiej. Kto jest takim estetą, że przeszkadza mu niższa rozdzielczość, niech sobie kupi super PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te 60 klatek na sekundę w konsolowym BF to tak naprawdę 40-60 w te i we wte (z tearingiem), daliby równe jak stół 30 plus 1080p/900p i nie byłoby draki. Tak wiem, wybory deweloperów sraty pierdaty, niemniej Bad Company 2 potrafił być genialny w około 30fps na starym sprzęcie wyglądając przy tym bardzo przyzwoicie (zwłaszcza w porównaniu z konkurencją).
No ale skoro Ubisoft wypuszcza przeciętnie wyglądające, konsolowe porty z oberżniętą rozdzielczością dla zachowania jako takiej płynności rozgrywki, to dlaczego nie EA? Ludzie i tak się na to rzucą, idea usprawiedliwi się sama;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2015 o 17:37, kodi24 napisał:

Ludzie i tak się na to rzucą, idea usprawiedliwi się sama;


Portfel się zgadza, więc najważniejsze jest na miejscu. Nie bez powodu prace nad tyloma grami trwają tak, żeby raz na rok - dwa nowa odsłona znów trafiła do sklepów. Biznes.

Same klatki... Cóż, idea gry w tytuły tego gatunku na konsolach zawsze mi umyka, jednak tak jak w przypadku wyścigów sieciowych rozumiem taką decyzję. Trzeba iść na kompromis za 1,5 tys, nie można mieć wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może rzeczywiście gdybym podpiął PS4 do 22 calowego monitora, to te 900p nie zrobiłoby dużej różnicy, ale jeżeli ktoś chciałby zagrać na 55 calowym Full HD to może się trochę rozczarować, chociaż będzie to bardzo grywalny tytuł i niektórzy nawet nie zwrócą na to uwagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jestem graczem typowo konsolowym i rozumiem, że jakieś ustępstwa muszą być i 900p jeszcze
> jakoś ujdzie, ale 720 to jest poprzednia generacja i nijak nie da się tego usprawiedliwić.
> Nawet 60 klatek tego nie ratuje.
To porównaj potem jak wygląda gra na starej i nowej generacji.
Grafika to nie tylko rozdzielczość, a także ilość detali, szczegółów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> brak AA w tej grze kłuję w oczy normalnie jak bym się cofnął o generacje

Chcesz mi powiedzieć, że nowe gry na nowe konsole nie mają AA? Naprawdę? Nie no, musisz to napisać mi jeszcze raz, bo nie mogę uwierzyć, to jest bardzo ważny element w każdej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AA pewnie w Hardline jest, ale niska rozdzielczość (w dodatku w większości przypadków wyświetlona na ekranie 1080p) robi swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować