Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gracze domagają się przeniesienia CoD: Modern Warfare 2 na nowe konsole

19 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Krytyka przenoszenia starych tytułów na nowe konsole jest coraz głośniejsza, ale znalazła się wcale nie mała grupa osób, które chciałyby na Xboksie One i PlayStation 4 zagrać w tytuł z 2009 roku.

Przeczytaj cały tekst "Gracze domagają się przeniesienia CoD: Modern Warfare 2 na nowe konsole" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli rzeczywiście plaga hakerów występują a przeniesienie gry na nową generację konsol będzie wybawieniem i jednocześnie opłacalne, to jest to szansa. Osobiście MW2 bardzo mi się podobało. Taka kontynuacja MW. Acti raczej nigdy nie robiło re-masterów a zrobienie na nowo gry z 2009 roku to jest jakiś obłęd. Oczywiście kosmetyczny lifting nie kosztował by aż tak dużo a przecież klienci są najważniejsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, ja raczej bym nie kupił takiego remastera, ale z pewnością, jestem za. MW 2 to jedyny CoD w którego grałem w multi, i naprawdę dobrze się bawiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł zacny, co roku to samo tylko z teksturami w wyższej rozdzielczości, dodatkowymi efektami i bonusowymi filtrami. Chwila, przecież to brzmi znajomo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedługo będą tak lecieć sobie po kolei hity od 90'' roku i robić remastery. Akurat będzie gier na całą generacje i będą to przeca same świetne gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serio? Ktoś jeszcze w to w ogóle gra poza cheaterami i Rosjanami?

> A zdjecie daliscie z Modern Warfare 1.
Activi$ion wydało mapę Crash w którymś z DLC do MW2.

Gdyby nie było HUDu z MW2 i FAMASa, to sam bym pomyślał, że to pierwsze MW. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Serio? Ktoś jeszcze w to w ogóle gra poza cheaterami i Rosjanami?
>
> > A zdjecie daliscie z Modern Warfare 1.
> Activi$ion wydało mapę Crash w którymś z DLC do MW2.
>
> Gdyby nie było HUDu z MW2 i FAMASa, to sam bym pomyślał, że to pierwsze MW. :D

Hm. W MW1 gralem w trybie hardcore bez HUD wiec srednio pamietam jak wygladal :) Jakos nie dziwi mnie, ze wydali w DLC istniejaca mape z poprzedniej gry eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro jest tyle Remasterów to wcale nie obraził bym się o jakieś Call of Duty z tych jeszcze dobrych. Sam preferował bym Black Ops i CoD 4 ale MW2 też było świetne.
Faktycznie masa cziterów w MW2 nawet na konsolach teraz tylko że wydawcy nie zależy na walce z nimi. Skoro za rok wydają nowy CoD to myślą że dobrze że czitują na starszej części to zachęci ludzi do przesiadki. Więc nawet jeśli przeniosą jakąś część na nową generację to i tak po pół roku będą się przy niej bawić tylko cziterzy. Niestety hajs się musi zgadzać. To jeden z powodów dla których gram ostatnio tylko w Battlefielda ale nostalgia za starymi CoDami jest nie da się ukryć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwójka miała fajne multi, więc się nie dziwię.
Tak, oczywiście dalej jest to kopia za kopią ale akurat tutaj były fajne mapy, fajne bronie, killstreaki... w zasadzie to wszystko było fajne, oprócz armii cziterów i braku dedykowanych serwerów z restrykcjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować