Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Uwaga wszystkie jednostki, potrzebne wsparcie - czyli premierowy zwiastun Battlefield Hardline

9 postów w tym temacie

Buahhah 1:00 dźwięk deada z Gothica. Chyba jedyna część BF''a gdzie warta zachodu będzie jedynie kampania bo może to być fajnie poprowadzone liniowo( Bad Company jednak miało dobre SP i MP :D). Siedziałem na obydwu betach i tak chaotycznego i beznadziejnego multi nie czułem w serii BF. Trailerki tak pięknie pokazują napady niczym w Payday''u albo GTA a tu nic innego jak chatyczne capture the flag tylko że z kasą. Jedynie pościgi samochodowe w formach conquesta są czymś nowym, ciekawym jednak słabo wykonanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie widziałem trailera w oryginalnej wersji, a już poczułem niesmak z powodu dysonansu powodowanego przez dubbing... Dramat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kopiuj, wklej, skasuj forsę
Kopiuj, wklej, skasuj forsę
Kopiuj, wklej, skasuj forsę

Ciekawe, czy kiedyś jeszcze EA DICE zrobi jakąś oryginalną strzelankę, czymś nas zaskoczy itp. Myślę, że pierwsze studio, które zrobi teraz fps w klimacie 2 wojny światowej odniesie murowany sukces.
Tylko musiałaby to być nowa jakość, wolniejsza rozgrywka, nastawienie na taktykę z ciekawym systemem dowodzenia w muliplayerze i innymi zmianami, nie kolejna kalka BF 3.
Czuję, że hardline sprzeda się gorzej i mam nadzieję, że to spowoduje otrzeźwienie twórców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować