Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Project Bluestreak z dużą liczbą klatek na sekundę, raczej dla pecetów

11 postów w tym temacie

Kolejna gra gdzie 60 FPS na konsolach to tylko niedoścignione marzenie. No to długo obecna generacja konsol nadążyła za Pecetami nie ma co. Nie mam nic do konsol sam posiadam kilka zakupionych na przestrzeni lat, ale wciskanie kitu ludziom o innowacyjności i super mocy to czyste chamstwo z strony producentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


O super mocach nigdy nie mówiono nie gadaj głupstw. Obie strony podczas produkcji mówiły że nie pobiją PC. Co tym ludziom się ubzdurało. Jakiś koleś czy baba palnęli głupotę i reszta łyka jak babcie i ploty roznoszą.

O innowacyjność się zgodzę np Sony ma tam kiedyś wprowadzić PlayStation Now. Dzięki niej na PlayStation 4 zagramy w gry z PlayStation 3, PlayStation Vita, PlayStation 2,PsX i to ładny scenariusz by był. Po 2 Usprawnienia były w większości pomocne dla twórców gier .Microsoft natomiast karmił ludzi głównie rzeczami związanymi TV niż o grach. Nie byłem w temacie z tą konsola, ale wiem że większości ich bajerów w Polsce byśmy nie uświadczyli na naszych TV jak pamiętam. Ich Xone zawsze była bardziej na bogatsze kraje kierowana. My dalej jesteśmy dla nich jak slamsy :D

Co do gry grając u kumpla w Battlefield 3 na Ps3 przykładowo widać było ze gra nie chodzi jak na Pc, ale ludzie grali od groma luda i spadki w FPS nikomu nie przeszkadzały.
Project Bluestreak jak wyjdzie zobaczymy co z tego wyniknie UE4 teraz będzie robił furorę chyba do końca kadencji tych konsol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Jak to o super mocach nigdy nie mówiono? Przed jak i po premierze nowych konsol opowiadali jakie to te konsole są super ekstra itd. Kilka dem technologicznych pokazali z dopiskiem: uruchomione na PS4 w czasie rzeczywistym. Wiadomo,że konsole się jeszcze trochę rozkręcą. Spójrzcie na pierwsze gry na ps3/x360 a potem na ich sequele po paru latach. Ale mimo wszystko PS4/XOne nie są tak zaawansowane technicznie jak poprzednie konsole w latach swojej świetności. Liczą się gry, to one napędzają sprzedaż konsol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
> Jak to o super mocach nigdy nie mówiono? Przed jak i po premierze nowych konsol opowiadali
> jakie to te konsole są super ekstra itd. Kilka dem technologicznych pokazali z dopiskiem:
> uruchomione na PS4 w czasie rzeczywistym. Wiadomo,że konsole się jeszcze trochę rozkręcą.
> Spójrzcie na pierwsze gry na ps3/x360 a potem na ich sequele po paru latach. Ale mimo
> wszystko PS4/XOne nie są tak zaawansowane technicznie jak poprzednie konsole w latach
> swojej świetności. Liczą się gry, to one napędzają sprzedaż konsol.

Sprawdź gogle ktoś ci napisał z Sony czy Microsoftu że ich konsole biją PC czy coś, są potworami w porównaniu do poprzedniczek i tu mają rację. Jak to jest kłamstwo to ludzie mają coś z głową nie tak. Specyfikacje mówią wszystko. Określenie potwór to dla ciebie pokonanie wszystkiego ...? Ludzie nawet trzy zdaniowe wypowiedzi twórców źle interpretują. Jeszcze przed startem konsol firmy mówiły ze konsole Pc nie podskoczą, a tu ciągle porównania do Pc vs konsola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"kilka efektywnie wyglądających lokacji"
Panie Pawle.... błagam, bo mój wewnętrzny "grammar nazi" się budzi jak coś takiego widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2015 o 08:35, Arachnos napisał:

"kilka efektywnie wyglądających lokacji"
Panie Pawle.... błagam, bo mój wewnętrzny "grammar nazi" się budzi jak coś takiego widzę.


Już można go z powrotem uśpić. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze madrzejsi ludzie takich drogich gier nie robią. To pewnie bedzie kolejna odtworcza produkcja dla masy graczopodobnej. Informacja o 60 fps w ogole mnie nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No pan Bleszinski dużo gada, jeszcze więcej krytykuje, szczególnie na portalach społecznościowych, ale póki co żadnych efektów nie widać.
A w efekcie pewnie dostaniemy kolejną strzelaninę multi na zamkniętych arenach, która nic nie wnosi.
Niestety dla mnie pan B. staje się drugim panem M. - mocny raczej tylko w gębie. Pieniążki poprzewracały w głowie i się człowiekowi wydaje, że jak zarobił, to zjadł wszystkie rozumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować