Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Remember Me 2 gotowe do stworzenia, są już pomysły na drugi sezon Life is Strange

8 postów w tym temacie

Niech skończą pierwszy sezon Life is Strange i utrzymają poziom pierwszego odcinka, wtedy będzie można marzyć o kontynuacji. : >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2015 o 12:56, Kadaj napisał:

Niech skończą pierwszy sezon Life is Strange i utrzymają poziom pierwszego odcinka, wtedy
będzie można marzyć o kontynuacji. : >


Dokładnie to samo pomyślałem. Czekam aż wyjdzie ostatni epizod LiS i wtedy zakupię cały pakiet. Mam nadzieję, że poziom będzie utrzymany i nie okaże się, że myśląc już o kontynuacji zagubili gdzieś ten doskonały klimat.

A RM2 przygarnę z miłą chęcią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
> Dokładnie to samo pomyślałem. Czekam aż wyjdzie ostatni epizod LiS i wtedy zakupię cały
> pakiet. Mam nadzieję, że poziom będzie utrzymany i nie okaże się, że myśląc już o kontynuacji
> zagubili gdzieś ten doskonały klimat.
>

Mogę się tylko podpisać.
Czekam na pełny/cały sezon pierwszy i tylko równego poziomu epizodów sobie i innym graczom życzę.
A drugi sezon, no cóż, z pewnością będę czekał, jeżeli pierwszy będzie w całości udany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie jakby RM2 ujrzało kiedyś światło dzienne, bo jedynkę bardzo lubię :)
Czekam na jakieś nowinki w tej sprawie.
W LiS też chętnie bym zagrał, ale już po tym jak rzeczywiście ją ukończą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze Capcom wyrazi chec stworzenia kontynuacji Remember Me, gierka byla interesujaca a jesli autorzy sa swiadomi jej ogrraniczen i tego co nalezy naprawic to tym lepiej.
Czekam z niecierpliwoscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować