Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dishonored dostępne za darmo w kwietniu dla abonentów PS Plus

21 postów w tym temacie

Łooooo! Jaka szkoda, że mam PS4, no ale trudno :( gra miażdży, chętnie zagrałbym drugi raz (kiedyś gra była w darmowym weekendzie na steamie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Łooooo! Jaka szkoda, że mam PS4, no ale trudno :( gra miażdży, chętnie zagrałbym drugi
> raz (kiedyś gra była w darmowym weekendzie na steamie).
Dishonored jest przecież na PS3. Poza tym teraz można tanio wyrwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to już najwyższy czas na jakiś gry z segmentu AAA w ofercie psplus dla PS4.
Chociaż jakieś tytuły, które każdy już ograł a do których można by wrócić (Black Flag, Metro, Killzone). Na ps3 perełki a na nextgen bieda piszczy i huczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Łooooo! Jaka szkoda, że mam PS4, no ale trudno :( gra miażdży, chętnie zagrałbym
> drugi
> > raz (kiedyś gra była w darmowym weekendzie na steamie).
> Dishonored jest przecież na PS3. Poza tym teraz można tanio wyrwać.

Ale na napisałem, że mam PS4. Nie mam PS3, więc raczej nie kupię :P może spróbuję jeszcze raz na PC, jak będzie za jakieś 5 zł na wyprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tym, że daje ogromne możliwości improwizacji, czego dzisiaj brakuje. Mi też nie przypadła do gustu, głównie przez słabiutkie uniwersum, paskudny klimat i pewne problemy z designem, ale może w przyszłości dam Dishonored drugą szansę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2015 o 22:04, wladek911 napisał:

Moim zdaniem to już najwyższy czas na jakiś gry z segmentu AAA w ofercie psplus dla PS4.


Na szczęście to tylko Twoje zdanie, ja tu się modle by żadne AAA niewylądowały jeszcze długo w PS+ na PS4. W takiej ilości jak indyki ogrywam to bym ich nie kupił a dzięki temu i mniejsi twórcy zarabiają a nie duże studia a i gry są świetne.

Dishonored jest dla mnie dishonored.. nudna i źle wykonana. Może pomysł jest ok i klimat jakoś daje radę ale reszta leży i kwiczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jedna z najlepszych gier ostatnich lat, zwłaszcza z dwoma dodatkami fabularnymi. Przede wszystkim wspaniały klimat i konstrukcja lokacji, duża swoboda przy wykonywaniu zadań, ciekawie zrobiona magia :D
Z niecierpliwością czekam na kolejną częśc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2015 o 11:24, Kaerobani napisał:

Ja to bym chciał, żeby ktoś zrobił Thiefa 4, a nie podróbki w rodzaju Thiefa 2014.


Fajnie by było :D
Większości wydawało się, że Dishonored to tylko taki umilacz czasu przed wyjściem Thiefa. Rzeczywistośc to nieco zweryfikowała i Dishonored zostało znacznie wyżej ocenione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować