Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zdobądź kod na EA Access i zagraj szybciej w Battlefield Hardline

17 postów w tym temacie

Wraz z moją ekipą pierwszą akcję wykonamy w trybie Heist jako złodzieje będziemy próbowali włamać się do banku z nadzieją na dużo $, liczymy na zmasakrowanie drużyny przeciwnej czyli w tym wypadku policjantów przy użyciu wszystkiego co będzie możliwe począwszy od karabinów różnego rodzaju aż po śmigłowce bojowe :D . Czuję że będziemy się przy tym świetnie bawić jak zresztą każdy kto zdecyduje się na Hardline.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam zacząć od podstaw zatem na początek rundka po kampanii, pa takiej rozgrzewce multi ze zgraną ekipą znajomych weteranów BF 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja pierwsza akcja jaką przeprowadzę w Battlefield Hardline będzie epicka czyli jak każda, która rozgrywam wraz ze znajomymi. Prawdopodobnie rozegramy napad na bank w trybie Heist bo to właśnie on najbardziej przypadł mi do gustu (tak samo jak moim znajomym). Myślę, że udam nam się wygrać naszą pierwszą rozgrywkę, bo w BF będziemy grać nie pierwszy raz a, że jesteśmy mocno zgraną drużyną zapewne uzyskamy druzgoczącą przewagę nad naszymi przeciwnikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wraz z moimi znajomymi rozpoczęlibyśmy grę w trybie napad na bank . Stanelibyśmy po stronie policjantów , nie pozwalając aby złodzieje wykradli z banku gotówkę używając do tego całego otocznia od c4 aż po snajperki oraz strzelby. Jako drugi tryb rozgrywki wybrał bym klasyczną dominację mój ulubiony tryb z bf4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja pierwsza akcja w multiplayerze Hardline, będzie oczywiście w trybie Heist, najbardziej przypadł mi do gustu w betatestach. Będę po stronie napadających na bank, gdy wszyscy będą szturmować głównym wejściem, ja zakradnę się na dach i dostanę się do skarbca przy pomocy małej bombki.
Znowuż gdy wszyscy będą uciekać głównym wyjściem i ścierać się z policją, ja po cichu nie zwracając na siebie uwagi ucieknę z kasą od tyłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza "prawdziwa" akcja rozpocznie się po odblokowaniu breach charges:) Odszukam miejsce na mapie z wieżowcami, gdzie można wystrzelić Zip-line o możliwie najdłuższej rozpiętości. Następnie urządzę sobie przejażdżkę, by nabrać prędkości. Po czym puszczę linę i będę rozrzucał ładunki w najruchliwsze miejsca. Na końcu otworzę spadochron i nacisnę zapalnik... wyląduję spokojnie, nie oglądając się za siebie ;)

Ponieważ...

https://www.youtube.com/watch?v=Sqz5dbs5zmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co zamierzam zrobić w Battlefield Hardline to... stanąć z boku, strzelać w powietrze i dusić przycisk "reload" tyle razy aż trafię na jedną z unikatowych animacji przeładowywania. Jako fanka Star Wars mam nadzieję, że trafię na tę, w którym do wymiany magazynku używa się "Mocy". :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O niczym nie zapominamy :) Dziękuję za cierpliwość. Po wewnętrznym głosowaniu wybraliśmy pięć zgłoszeń:

yosharas
KoralinaMi
DereQ22
sradkg
muzin

Kody na EA Access trafią za chwilę na Wasze adresy, które podaliście w ustawieniach konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować