Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Lords of the Fallen - recenzja DLC Prastary Labirynt

9 postów w tym temacie

> Jaka gra, taki dodatek.
Gra złą nie jest, ale miewa jeszcze sporo błędów. Po 5 bosie jak zanikł mi głos mówię sobie koleś chodzi atakuje dobrze jest przeżyje brak głosu. Dochodzę do punktu zapisu i całe 5-6 godzin gry poszło się ***** wyskakuje nieoczekiwany błąd. Przy każdej próbie odpalenia kontynuacji. Za drugim razem po 2 godzinach wbiło mnie w ścianę i chwilowo giera leży nie chce się dalej wnerwiać.

Dodatku raczej nie kupie nie lubię szkieletów w jakiejkolwiek grze zawsze tylko się rozpadają na kawałki zero frajdy z koszenia ich. No i DLC po nie całym dniu ma więcej negatywnych opinii niż pozytywnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2015 o 22:03, Renchar napisał:

> Jaka gra, taki dodatek.
Gra złą nie jest, ale miewa jeszcze sporo błędów. Po 5 bosie jak zanikł mi głos mówię
sobie koleś chodzi atakuje dobrze jest przeżyje brak głosu. Dochodzę do punktu zapisu
i całe 5-6 godzin gry poszło się...ciach


Mnie gdzies w polowie znudzila. Ani nie miala fajnego swiata, ciagle to samo, ani nie byla jakas wymagajaca, wole Soulsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, w sumie nie spodziewałem się rewelacji, ostatnio miałem okazję trochę pograć i GOTY za 50 zł ma jak najbardziej sens, więcej za ten tytuł nie dam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


>
> Mnie gdzies w polowie znudzila. Ani nie miala fajnego swiata, ciagle to samo, ani nie
> byla jakas wymagajaca, wole Soulsy.

Soulsy to inna liga w nich moje pierwsze spotkanie z bosem to był jeden strzał . Zdziwko mnie wzięło wtedy:D W lordsah te bosy są faktycznie cienkie. Częściej te zwykłe jednostki potrafiły więcej obrażeń zadać niż Lordowie. . Nudy to ja nie odczułem po tych 7 godzinach tylko bugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również wolę Soulsy (dużo mroczniejszy klimat), ale LotF złą grą nie jest ( a dla tych co od DS się odbili z powodu poziomu trudności, gra CI może być czymś bardzo fajnym). Co do bugów, to z ręką na sercu muszę przyznać, że przez ponad 35h gry nie zdarzył mi się żaden crash, nic się nie zacięło itd. Mówiąc krótko - zero problemów. Chyba mogę nazwać się szczęściarzem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dalej jak wczoraj zcalakowałem LotF, ale na razie na dodatek się nie pokuszę: to kolejna recenzja, która ewidentnie wskazuje, że za tę cenę to jednak trochę za mało rozgrywki - poczekam, aż będzie dostępny w cenie o ~50% niższej i wtedy na pewno biorę, bo pomimo tego, że bardzo lubię DS (choć w dwójce zatrzymałem się na pieruńskim rydwanie, a właściwie na trashach przed nim: nie mam zdrowia normalnie) to i LotF mi całkiem podszedł. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noo w sumie to można się przyczepić do tego, że krótkie to DLC. Ale ja się cieszę, że w ogóle się ukazało:) Podstawka była fajna, przynajmniej jak dla mnie. Więc sięgnę po dodatek na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować