Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs - do wygrania kody na Ori and the Blind Forest

27 postów w tym temacie

Dnia 11.03.2015 o 15:47, Ceicob napisał:

Gdzie w ogóle prace wysyłać? Ja grafikiem nie jestem ale "wyszpachlować" coś mogę a i
XO posiadam ??


Przepraszam za brak klarowności. Dodaliśmy odpowiednie zdanie do newsa. Prace należy zgłaszać tutaj, w komentarzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wejdźcie na metacritic i na pierwszej stronie zobaczcie gry i ich oceny. Kiedy skończy się ten zachwyt "dziwnymi grami"? Moda na obrzucanie gównem ładnych gier wysokobudżetowych, czas gier pixelowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2015 o 20:53, ozoqq napisał:

Moda na obrzucanie gównem ładnych gier wysokobudżetowych, czas gier pixelowych.


Pewnie wtedy, gdy gry AAA przestaną być tylko ''ładne'' a zaczną oferować coś więcej. Niestety na to się nie zanosi :D

Tak jak pięć lat produkcji pewnego filmu, z QTE i średnią fabułą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Pewnie wtedy, gdy gry AAA przestaną być tylko ''ładne'' a zaczną oferować coś więcej.
> Niestety na to się nie zanosi :D
>
> Tak jak pięć lat produkcji pewnego filmu, z QTE i średnią fabułą.
>
No cóż, to życzę owocnych przygód w świecie Hotline Miami 2, Owl Boy i innych hitów na miarę 2015 roku. Ja niestety dalej będę nabijał kabzę pustym grom w ładnym opakowaniu jak The Order, Bloodborne, The Division czy Uncharted 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie zdarzają się perełki, na dwie gry z tego zestawienia przyjdzie poczekać jeszcze z rok, jak nie więcej.

W każdym razie, gry oceniam po tym, czy są dobre, nie w jakiej technologii zostały stworzone, ani tym bardziej po tym jak w ogólnym rozrachunku wyglądają.

PoE, Salt & Sanctuary, Titan Souls, Twin Souls: The Path of Shadows etc, trochę tego jest. Większość zdecydowanie lepsza od tego co serwuje nam segment AAA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.03.2015 o 21:57, ozoqq napisał:

No cóż, to życzę owocnych przygód w świecie Hotline Miami 2, Owl Boy i innych hitów na
miarę 2015 roku. Ja niestety dalej będę nabijał kabzę pustym grom w ładnym opakowaniu
jak The Order, Bloodborne, The Division czy Uncharted 4.


Ty dalej płaczesz, że większość branży i graczy zgnoiło Twoją ulubioną grę, za którą zapłaciłeś tyle pieniążków. BTW nie wiem czy będziesz chciał grać w Bloodborn. Ponoć 40 godzin trzeba, albo i więcej, a to 8 razy tyle co The Order. Uncharted też pewnie krótkie nie będzie. ;)

IMHO Hotline Miami 2 jest świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

stwierdziłem że jednak chyba trzeba się bardziej postarać więc rzucam jeszcze raz (a edytować poprzedniego postu się nie dało)

20150313100808

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej :) Przesyłam pracę od siebie - co prawda wolałbym wersję na PC, aczkolwiek nagroda to nagroda. :) Jeśli docenicie mój twór to będę bardzo ucieszony z tego powodu. :) Pozdrawiam i zapraszam na swoją stronkę, jeśli ktoś chce zobaczyć więcej moich prac. :)
mikechromik.jimdo.com

20150315015254

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować