Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Creative Assembly kusi Total Warem w uniwersum Warhammera w jubileuszowym wideo

17 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

"15 lat minęło" - mogą sobie zanucić twórcy Total Wara. Z okazji rocznicy, jaką obchodzi zasłużona dla gatunku strategii seria, Creative Assembly wypuściło wideo. W nim kryje się niespodzianka.

Przeczytaj cały tekst "Creative Assembly kusi Total Warem w uniwersum Warhammera w jubileuszowym wideo" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mi mówi, że oni tak zwlekają z zapowiedzią tej gry, bo sam świat Warhammera przechodzi obecnie zmiany i wraz z nową edycją bitewniaka ma zostać zaprezentowana jego nowa odsłona. Być może "Total War: Warhammer" jest osadzony już po tzw. "End Times" i Creative Assembly nie może go pokazać, dopóki Games Workshop tego nie zrobi. Plotki głoszą, że wielka tajemnica zostanie ujawniona w maju, więc może i wtedy zobaczymy zapowiedź gry.

Z jednej strony cieszę, się że wreszcie może powstać solidna gra w świecie Warhammer, a z drugiej strony obawiam się, że to może nie być już ten sam Warhammer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Coś mi mówi, że oni tak zwlekają z zapowiedzią tej gry, bo sam świat Warhammera przechodzi
> obecnie zmiany i wraz z nową edycją bitewniaka ma zostać zaprezentowana jego nowa odsłona.
> Być może "Total War: Warhammer" jest osadzony już po tzw. "End Times" i Creative Assembly
> nie może go pokazać, dopóki Games Workshop tego nie zrobi. Plotki głoszą, że wielka tajemnica
> zostanie ujawniona w maju, więc może i wtedy zobaczymy zapowiedź gry.
>
> Z jednej strony cieszę, się że wreszcie może powstać solidna gra w świecie Warhammer,
> a z drugiej strony obawiam się, że to może nie być już ten sam Warhammer.
Nie po End Times bo End Times ma trwac i trwac troche. Raczej w samych End Times jest osadzone. Swoja droga ostatnio wypuszczony nowy model Krwiopijcy jest kozacki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Nie po End Times bo End Times ma trwac i trwac troche. Raczej w samych End Times jest
> osadzone. Swoja droga ostatnio wypuszczony nowy model Krwiopijcy jest kozacki :)

Swoją drogą, dlatego przestałem zbierać bitewniaka... Co chwila nowe edycje, kodeksy, figurki, a wszystko tak kozackie że człowiek koniecznie musi być na czasie... Warhammer od kilku lat to drugie MTG - dziękuję, mam za mało samozaparcia żeby olewać połowę produktów do zbieranej armii, a jednocześnie zbyt chydy porfel żeby kupić wszystko. Na razie postoję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2015 o 16:39, Campbell napisał:

Swoją drogą, dlatego przestałem zbierać bitewniaka... Co chwila nowe edycje, kodeksy,
figurki, a wszystko tak kozackie że człowiek koniecznie musi być na czasie... Warhammer
od kilku lat to drugie MTG - dziękuję, mam za mało samozaparcia żeby olewać połowę produktów
do zbieranej armii, a jednocześnie zbyt chydy porfel żeby kupić wszystko. Na razie postoję.


Teoretycznie do gry w domu nei wazne co sie ma, bo grasz dla zabawy, a turniejowo i tak dobre są tylko niektóre armie i konkretne oddziały w nich. Chociaż ja się od Warhammera trzymam z daleka, polskie community tej gry jest koszmarne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2015 o 16:22, Killyox napisał:

Nie po End Times bo End Times ma trwac i trwac troche. Raczej w samych End Times jest
osadzone. Swoja droga ostatnio wypuszczony nowy model Krwiopijcy jest kozacki :)


Nie prawda. End Times kończy się właśnie teraz w marcu, z premierą End Times, Volume V: Archaon oraz powieści Lord of the End Times.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak ktos ma komputer za 7/8 tysięcy to pogra bo rom czy Attyla bez sli i procka klasy i7 to ma pograne warhammer w stylu total war oby z nowym silnikiem bo wczoraj widzałem jak 2x 970 nie wyciągają 60 fps na 1080 p było to ich nowe dzieło attyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że rtsy stały się na tyle niszowe że nie będą jeszcze ograniczać klienteli wymaganiami z nasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2015 o 20:12, BS15 napisał:

jak ktos ma komputer za 7/8 tysięcy to pogra bo rom czy Attyla bez sli i procka klasy
i7 to ma pograne


Głupoty opowiadasz, ja w Rome''a po patchach grałem normalnie na GF 660 Ti i i3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > jak ktos ma komputer za 7/8 tysięcy to pogra bo rom czy Attyla bez sli i procka
> klasy
> > i7 to ma pograne
>
> Głupoty opowiadasz, ja w Rome''a po patchach grałem normalnie na GF 660 Ti i i3.
>


Ja na GF 540M i i5 którmyś śmigałem w Rome i to bez wieli patchy i nie na minimalnych!

A co do samego uniwersum Warhammera, zmiany są dosyć bez sensu z edycji na edycję, kiedyś świat był szary, teraz jest czarno- biały i się polaryzuje. Ponad to polityka GW jest odstraszająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> jak ktos ma komputer za 7/8 tysięcy to pogra bo rom czy Attyla bez sli i procka klasy
> i7 to ma pograne warhammer w stylu total war oby z nowym silnikiem bo wczoraj widzałem
> jak 2x 970 nie wyciągają 60 fps na 1080 p było to ich nowe dzieło attyla

Żałuję, że moderatorzy nie stosują kar wobec użytkowników wypisujących takie bzdury. Na poprzednim komputerze, z i3 oraz GTX 550 na pokładzie, Rome 2 chodził mi płynnie w niemal najwyższych ustawieniach. Oczywiście nie od razu, bo w momencie premiery nawet na średnich nie dało się komfortowo grać, ale pół roku i garść patchy później to już była zupełnie inna gra. W sumie nawet miałem zamiar bojkotować kolejne produkcje CA za te początkowe problemy, ale obłaskawili mnie fenomenalnym Obcym, więc niech żyją i mają się dobrze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować