Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zwiastun premierowy DmC Devil May Cry: Definitive Edition zdradza informacje na temat Devil May Cry 4: Special Edition

13 postów w tym temacie

> Tylko na ps4 i xone>? jak tak to niech konsolowi gracze sobie płacą 200zł za odgrzewanego
> kotleta, który będzie wyglądać jak na pc.
Pal sześć DmC. TERAZ wychodzi nowa wersja 4? To prawie tak jakby mieli zrobić DE z pierwszego Half Life''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Tylko na ps4 i xone>? jak tak to niech konsolowi gracze sobie płacą 200zł za odgrzewanego
> kotleta, który będzie wyglądać jak na pc.
130 zł chłopaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Tylko na ps4 i xone>? jak tak to niech konsolowi gracze sobie płacą 200zł za
> odgrzewanego
> > kotleta, który będzie wyglądać jak na pc.
> 130 zł chłopaku.
Co i tak stanowi 100 zł więcej niż za wersję na PC obecnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I niech ktoś zaprzeczy zmianie nazwy "Next" gen na "Remaster" gen... To jest kpina i takiego wyzysku dawno w branży nie było, zamiast zająć się i przerzucić wszystkie siły dostępne na nowe marki i gry czy powiedzmy wypuszczenie nowego DMC tak dobrego jak trójka czy choćby czwórka albo jedynka to wolą marne remastery robić bo ludzie "nie mają" według nich kompa który by te gry uciągnął by sobie zagrać prócz konsoli, no litości. I prosze mi nie wciskać kitu że nie każdy miał okazję zagrać bo to rozumiem przy SD czy TR ale DMC 4 i 5 to kpina bo to ma takie śmieszne wymogi że dla samej fabuły to nawet pójdzie na kompie 5-cio letnim i na bank taki komputer kazdy ma. Tak, mam konsole PS4 ale dla mnie to jest śmiechu warte... Konsolowcy psioczą że to PC''towcy ze steamem itp dają sie nabijać w butelkę bo gra tak naprawdę do nich nie należy za to konsolowcy (typowi 1 platformowi) płacą cenę pełną, za grę sprzed 7 lat którą na PC można dostać za grosze i to dosłownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Napisze Ci cos o czym wiekszosc pecetowych graczy i ogolnie uzytkownikow tego forum zapomina/nie wie. Poza krajem zwaznym Polska istenieje jeszcze caly swiat w ktorym uwierz mi ludzie maja zupelnie inne podejscie i rozumowanie niz nasze. Remastery i wszystko co sie dzieje w branzy jest robione dla wszystkich ludzi a nie tylko dla Polakow i ja jako osoba pracujaca za granica w GameStopie moge Ci powiedziec ze tutaj remasterowane gry sa wrecz pochlaniane i nikt nie ma z tym problemu. Na kilkaset osob rowniez nie znam ani jednej ktora by miala stacjonarny komputer, wszyscy maja konsole do grania i laptopy/Tablety do szkoly, netu itp. Za granica prawie kazdy gracz powie Ci ze sie nie oplaca kupowac gier na PC bo nie mozna ich sprzedac, (nie liczac jakis prywatnych odsprzedazy), GameStop nie przyjmie Ci gry z peceta, a z konsol jak najbardziej. Dlatego nie jest problemem wydac 40 euro na Remastera ktorego mozesz np sobie skonczyc zanim wyjdzie Bloodborne po czym za 30 euro oddac dokladajac do nastepnej gry. U mnie 15 pólek to sa gry na PS4, PS3, Xbox 360, Xbox1, Wii, Nitendo, Ps VIta, a na PC jest jedna malutka z ktorej prawie nigdy nic nie schodzi poza grami Bllizarda. Gdyby ludzie nie byli zainteresowani remasterami to by ich nie robiono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> I niech ktoś zaprzeczy zmianie nazwy "Next" gen na "Remaster" gen... To jest kpina i
> takiego wyzysku dawno w branży nie było, zamiast zająć się i przerzucić wszystkie siły
> dostępne na nowe marki i gry czy powiedzmy wypuszczenie nowego DMC tak dobrego jak trójka
> czy choćby czwórka albo jedynka to wolą marne remastery robić bo ludzie "nie mają" według
> nich kompa który by te gry uciągnął by sobie zagrać prócz konsoli, no litości. I prosze
> mi nie wciskać kitu że nie każdy miał okazję zagrać bo to rozumiem przy SD czy TR ale
> DMC 4 i 5 to kpina bo to ma takie śmieszne wymogi że dla samej fabuły to nawet pójdzie
> na kompie 5-cio letnim i na bank taki komputer kazdy ma. Tak, mam konsole PS4 ale dla
> mnie to jest śmiechu warte... Konsolowcy psioczą że to PC''towcy ze steamem itp dają
> sie nabijać w butelkę bo gra tak naprawdę do nich nie należy za to konsolowcy (typowi
> 1 platformowi) płacą cenę pełną, za grę sprzed 7 lat którą na PC można dostać za grosze
> i to dosłownie.

Tu raczej chodzi o próbę złapania nowych ludzi skoro ten DMC złapał ledwo milion a poprzednie części kupowało tak 2,5-3miliony luda to jest różnica. 25-40% którzy to dawno ograli kupi głównie dla DLC + jakieś nowe osoby choć mnie nawet te usprawnienia nie przyciągają by to kupić. DMC 4 z Vergilem ma za to zrekompensować braki sprzedaży tej dziadowej części. Co do PC nie wydają pewnie głownie dla tego bo ludzie ogrywali DMC na piracie niż kupić oryginał. Dobrze robili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chwila chwila bo nie rozumiem. Czyli wydajemy wersję Definitive z myślą o nowych konsolach żeby z kilka miesięcy jeszcze nowszą wersje Special? Ta Special na stare konsole czy i na nowe będzie? Dziwactwo aż sam nie ogarniam o co już chodzi tym wydawcom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cykada85
Ok, ok ale my nie kupujemy gry która wychodzi i na PC i na konsole równocześnie tylko taką która wychodzi 7 lat po premierze na NG w cenie w jakiej kosztowała 7 lat temu a nawet wiecej, gdzie na PC nawet za granicą można dostać grę za hmm 4 euro pewnie, do tego można ja sprzedać bo o ile wiem DMC nie jest chyba DRM''em związany ani steamowym ani innymi badziewiami, oczywiście w wersji pudełkowej także spokojnie można ją sprzedać nie tracąc więcej niz na konsolach, nie wspominając o tym że to jest żerowanie na ludziach i zarabianie na TEJ SAMEJ grze dwa razy, co z tego że ma DLC''ki i patche skoro to samo mam w wersji GoTy od Cenegi za 4 euro zamiast 20 euro? Dla mnie ta generacja jest pod wszelką krytyką, niby początek ale zeszła generacja na początku 2 roku od premiery konsol miała już jakieś exy warte uwagi a ta nie ma nic, 5 godzinny The Order i Infamousa ze sztampową fabuła i świecącego się jak psu... Drivecluba.

@Renchar Ale co ma piractwo do tego? Przestańcie się tymi bredniami zastawiać bo jakoś Square Enix nie miał oporu wydać SD w wersji Definitive Edition na PC prócz konsol. Właśnie źle robią, bo na PC''cie w tym ja jest dużo ludzi którzy kupili by grę oryginalna gdyż jest sporo takich co DMC''ka na PC nie ograło a kupować konsole tylko po to by mieć parę bajerów graficznych które zapewne będą wyglądały jak an PC w wersji ultra details ;>. Ale tak czy siak ta generacja jest żałosna i co raz bardziej żałuję że choćby złotówkę wydałem na konsolę PS4... A ja głupi chciałem kupić jeszcze X1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> @Renchar Ale co ma piractwo do tego? Przestańcie się tymi bredniami zastawiać
> bo jakoś Square Enix nie miał oporu wydać SD w wersji Definitive Edition na PC prócz
> konsol. Właśnie źle robią, bo na PC''cie w tym ja jest dużo ludzi którzy kupili by grę
> oryginalna gdyż jest sporo takich co DMC''ka na PC nie ograło a kupować konsole tylko
> po to by mieć parę bajerów graficznych które zapewne będą wyglądały jak an PC w wersji
> ultra details ;>. Ale tak czy siak ta generacja jest żałosna i co raz bardziej żałuję
> że choćby złotówkę wydałem na konsolę PS4... A ja głupi chciałem kupić jeszcze X1.

Wiesz nikt tu się piractwem nie zasłania po prostu Capcom sam komentował że ich gra mocno piracona była i to moje własne przemyślenie. Mniej ludzi bawi się w piraty na konsoli. Nikt nie wiem co Capcom ma teraz w główce. Co do grafy DMC to ile razy bym nie widział tej gry czy to pierwsze demo, zdjęcia i nawet po podrasowaniu wygląda ciągle brzydko. Nawet bym rzekł że DMC4 dużo ładniej chyba wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2015 o 22:27, Renchar napisał:

Wiesz nikt tu się piractwem nie zasłania po prostu Capcom sam komentował że ich gra mocno
piracona była i to moje własne przemyślenie. Mniej ludzi bawi się w piraty na konsoli.
Nikt nie wiem co Capcom ma teraz w główce. Co do grafy DMC to ile razy bym nie widział
tej gry czy to pierwsze demo, zdjęcia i nawet po podrasowaniu wygląda ciągle brzydko.
Nawet bym rzekł że DMC4 dużo ładniej chyba wygląda.

No ja właśnie pisze o DMC 4 ;p, DMC 5 to porażka mam nadzieję żę jak skończą bawić się z remasterami i robić z klientów świnki skarbonki do rozbijania to wezmą się za DMC 6 i zrobą na miarę pierwotnej trylogii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować