Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kolejne opóźnienie Project CARS!

10 postów w tym temacie

Skoro tak ciągle przekładają te gry to znaczy, że te gry będą słabe. Żarty sb cały czas robią i niech się nikt nie zasłania dopracowywaniem bo to już jest oszustwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2015 o 20:14, patox200 napisał:

Skoro tak ciągle przekładają te gry to znaczy, że te gry będą słabe. Żarty sb cały czas
robią i niech się nikt nie zasłania dopracowywaniem bo to już jest oszustwo.


Polać temu Panu.nareszcie ktoś miał odwagę to powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Skoro tak ciągle przekładają te gry to znaczy, że te gry będą słabe. Żarty sb cały czas
> robią i niech się nikt nie zasłania dopracowywaniem bo to już jest oszustwo.
Słabe? Osiołku widziałeś na yt albo twitchu jak gra wygląda? Czy tylko lubisz pobredzić wieczorową porą? Może być wiele powodów przesunięcia oficjalnej premiery, niekoniecznie związanych z samą jakością gry. Bety jakie cały czas są ogrywane przez subskrybentów są jakości nieosiągalnej dla innych gier tego typu. Ważne aby gra należycie wystartowała i była wspierana. Ja dla tej gry lub Wieśka kupuje Xbox One i w sumie nie zależy mi tak bardzo na szybkości premiery jak na jakości. Jak już wyjdzie to ma być klasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech przekładają, więcej czasu na Pillars of Eternity :D Project CARS mam już opłacone, ale coś mi się wydaje, że zagram w lipcu :D Teraz kończę Unity, potem PoE, muszę wrócić i przejśc Dragon Age, może wskoczy GTA V, w maju Wiedźmin, a w czerwcu nowy Batman :D
A cały czas ogrywam jeszcze znakomite Assetto Corsa, akurat dzisiaj wyszło pierwsze DLC :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony nie będzie kolidowało z PoE a z drugiej strony nadziało sie na W3 ;<, jak nie urok to... Ale w te dopracowywanie to już nie wierze, chyba że faktycznie chcą taki graficzny szok wywołać że Driveclub graficznie będzie się krył pod miotłą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować