Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rodzina Cage`ów w komplecie - nowy zwiastun Mortal Kombat X

12 postów w tym temacie

> No cóż... Może z zachowania to będzie Johny, ale z wyglądu to w ogóle już go nie przypomina...
>
No wiesz. Za 40 at też nie będziesz przypominał obecnego siebie. To nie Ibisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komentarz z Ibiszem miecie :P W MK IX kręcili ze sobą, chce tylko nadmienić, że MK X dzieje się 25 lat później po wydarzeniach z dziewiątki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie to trochę martwi. Cassie jest postacią, która łączy w sobie styl walki ojca i matki. Taki pomysł wydawał się dobry, bo początkowo zapowiadało się, że ta nowa postać zastąpi Sonię i Johnnego.

Skoro jednak jej "starzy" wracają, młoda wydaje mi się być zbędnym zapychaczem. Ot kolejna zwinna ziemianka, bez na prawdę ciekawego czy oryginalnego motywu przewodniego (jak magia mrozu, elektryczności czy cienia).

Ogólnie nie miał bym nic przeciwko niej, gdyby nie fakt, że rooster postaci w nowym MK jest dosyć ograniczony. Zapowiedziano 24 wojowników, a każdy świeżak drastycznie zmniejsza szansę na powrót wielu - moim zdaniem - ikonicznych bohaterów jak Smoke, Baraka, Shang Tsung, Kabal czy Cyrax.

PS. Jakieś roboty się pewnie pojawią, bo do tej pory nie ujawnili żadnego ;).
PS 2. Shinnoka chyba można uznać za potwierdzoną postać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo nie będzie grywalny tak jak Shao Khan w MK IX i będzie ostatecznym bossem. Taka możliwość także może się pojawić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2015 o 17:30, NemoTheEight napisał:

No wiesz. Za 40 at też nie będziesz przypominał obecnego siebie. To nie Ibisz.


Akurat ja to jestem jak Piotruś Pan, nigdy się nie zestarzeję bardziej niż obecnie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój Boże, "Here''s Johnny" jest po prostu genialne i tak bardzo epickie, jak tylko mogłoby być :D Choć Cage nie jest moją ulubioną postacią (to znaczy lubię go jako postać, ale nie gram nim zbyt często), to już wiem, że w MK X będę go mainował tylko po to, aby wykonywać na przeciwniku tego Fatala :D

Fajnie, że Shinnok powrócił. Mortal Kombat 4 to obok pierwszego Turoka jedna z moich dwóch pierwszych gier komputerowych (a były to czasy, gdy przez kilka miesięcy - jak nie rok - miałem zainstalowane tylko te dwa tytuły) i zawsze będę miał sentyment do tej części i postaci w niej występujących, nawet jeżeli dla niektórych seria skończyła się na Mortal Kombat Trilogy, a "czwórka" była crapem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować