Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed Rogue - recenzja (PC)

15 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Assassin's Creed Rogue to opowieść, w której widzimy świat oczami Templariusza - Shaya Patricka Cormaca. Jak Ubisoft zachęca graczy, przyzwyczajonych do grania po stronie "dobrych" Asasynów, do walki po przeciwnej stronie barykady?

Przeczytaj cały tekst "Assassin's Creed Rogue - recenzja (PC)" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zupełnie wsiąkłem, 3 wieczory/noce i prawie 15 godzin na liczniku. Jak ktoś pokochał Black Flag, możne brać w ciemno. Szkoda jedynie, że gra brzydsza od "czwórki". ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brak możliwości przewinięcia napisów końcowych to minus chyba każdej części. Po AC:R poczekałem trochę, poszedłem na spacer z psem, zjadłem obiad i dalej leciały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Brak możliwości przewinięcia napisów końcowych to minus chyba każdej części. Po AC:R
> poczekałem trochę, poszedłem na spacer z psem, zjadłem obiad i dalej leciały :)

Racja napisy w AC są dłuższe niż reklamy na niektórych stacjach w TV :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > poczekałem trochę, poszedłem na spacer z psem, zjadłem obiad i dalej leciały :)
>
>
> Racja napisy w AC są dłuższe niż reklamy na niektórych stacjach w TV :)

@ Up: To tak jak napisy w GoW 3 twórca napisał że po napisach końcowych czeka niespodzianka. Same napisy prawie 30-45minut a niespodzianka 30 sekund.... Wiem że później wprowadzono aktualizacje że dało się przewinąć napisy.

@ News: "Przedstawianie Asasynów od złej strony "na siłę" podpisuje się pod tym obiema rękoma, tragicznie słabo jest to wykonane. Strasznie naiwnie i sztucznie, tak samo walka na początku po przeciwnej stronie barykady. Nagle się okazuje że każda grupa bandytów to Assassyni którzy nękają biedną społeczność. Niby gra od 18 lat, ale rozwiązanie fabularne jak dla 12latków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2015 o 16:27, Kadaj napisał:

Ja zupełnie wsiąkłem, 3 wieczory/noce i prawie 15 godzin na liczniku. Jak ktoś pokochał
Black Flag, możne brać w ciemno. Szkoda jedynie, że gra brzydsza od "czwórki". ;p

W sumie to gra dla fanów 3 i Black Flag oni wyciągną z niej najwięcej. Ja już mam za sobą ponad połowę i ciągle chcę więcej ;) Dla jednocześnie widze dużo osób narzekających na tą cześć(po części ich rozumiem, ale najwięszym problemem gry jest to że wyszła po unity, bez teo pewnie nie było by aż tyle narzekań)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2015 o 20:28, Tomoya-kun napisał:

(...)ale najwięszym problemem gry jest to że wyszła po
unity, bez teo pewnie nie było by aż tyle narzekań)

Assassin''s Creed Rogue wyszło równo z Assassin''s Creed Unity. Początkowo celowano w to, żeby siódma i ósma generacja miały swoje nowe części i nie było z nimi zamieszania. Widać w tym wszystkie bolączki Rogue, mechanika, którą UbiSoft przygotował pod AC4 stała się już nieco przestarzała i nieintuicyjna dla osób, które grały w Unity. Trzeba jednak pamiętać, że fabularnie Rogue poprzedza Unity, więc jeśli ktoś jeszcze nie grał w najnowszą część, a chce prześledzić dokładnie fabułę, to powinien najpierw sięgnąć po Rogue, dopiero potem Unity, wtedy przeskok między częściami powinien być mniej bolesny. Pozostaje teraz tylko odliczać, kiedy UbiSoft zapowie port Rogue na Xbox One i Playstation 4. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby gra brzydsza od BFIV, a kurde tak jak BF mi chodziło na 30-40 FPS, tak teraz ledwo mogę ruszyć myszką w menu Rogue''a... Spiepr*ona optymalizacja czy co? -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2015 o 19:08, mbmbmb napisał:

Niby gra brzydsza od BFIV, a kurde tak jak BF mi chodziło na 30-40 FPS, tak teraz ledwo
mogę ruszyć myszką w menu Rogue''a... Spiepr*ona optymalizacja czy co? -_-


W menu Unity jest tak samo. Dobrze, że gram padem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować