Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Titanfall 2 potwierdzony na PC, PS4 i XOne!

21 postów w tym temacie

Nie ma to jak wypuszczać KONTYNUACJĘ na platformy, które nie doświadczyły wcześniejszej części. Taki ja na przykład. Grywam na PC, grywam na PS4, pojawia się Titanfall 2 i co nagle? Jeśli w jakiś sposób będą bazować na poprzedniczce fabularnie to nie wiele zrozumiem.

Pewnie to jakoś zremasterują, w końcu wiedzą, że nie będzie to już exluziwem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie ma to jak wypuszczać KONTYNUACJĘ na platformy, które nie doświadczyły wcześniejszej
> części. Taki ja na przykład. Grywam na PC, grywam na PS4, pojawia się Titanfall 2 i co
> nagle? Jeśli w jakiś sposób będą bazować na poprzedniczce fabularnie to nie wiele zrozumiem.
>
> Pewnie to jakoś zremasterują, w końcu wiedzą, że nie będzie to już exluziwem?
Twoje obawy co do fabuły w Titanfall są na wyrost....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To było do przewidzenia, bo to jest być albo nie być Zampelli w łasce EA. Fabuły w Titanfailu nie było, więc nie ma się co martwić o jej zaistnienie w drugiej części. Jak ktoś nie grał to raczej niczego nie stracił. Shooter jak ich mało i gdybym miał wybrać to wybrał był darmowego Hawkena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra była dobrze zrobiona, moim zdaniem miała potencjał jednak ograniczenie rozgrywki do 12 graczy (reszta boty) i problemy z matchmakingiem (przez długi czas, przed i po patchach) zniechęciły do siebie wielu graczy - w tym mnie.

Co do fabuły, to jak poprzednicy wspomnieli - można powiedzieć, że jej nie było tak więc w kontynuacji nikt niczego nie traci (:

Mimo iż oczekiwałem 1 i wiązałem jako takie nadzieje na powiew świeżości w FPS-ach to jednak rozczarowałem się i wiem, że kolejnej części (jak w przypadku BF-a) nie kupię. EA to tylko $$$$$ a końcowy produkt jak i wsparcie jest po prostu żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam głupie uprzedzenia i głupie zasady i jak podpisali umowę z Microsoftem żeby jedynki nie było na PS4 to i dwójki też nie kupię. Dużo gier wychodzi, nie ucierpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam się ale jedna z najlepszych shooterów w jakie grałem. Oczywiście zgadzam się z kolegami wyżej, lecz myślę, że wezmą to pod uwagę, bo gra ma na prawdę ogromny potencjał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2015 o 20:29, vegost napisał:

To było do przewidzenia, bo to jest być albo nie być Zampelli w łasce EA.


Zamienili siekierę na topór to teraz niech się bawią. Jedynka na PC umarła niemal błyskawicznie, teraz mamy Evolve :P

Może tym razem się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2015 o 21:09, Shinigami napisał:

Zamienili siekierę na topór to teraz niech się bawią. Jedynka na PC umarła niemal błyskawicznie,
teraz mamy Evolve :P

Może tym razem się uda.


Serio ? Na PC zaraz po premierze umarło ? :P Nie dziwie się. EA tylko i wyłącznie się zainteresowało Zampella, bo pracował u Activision i żeby zrobić im na złość to go zatrudnili. Oczywiście była w tym chęć zysku po świetnym wyniku MW2. Wygląda na to, że i tym razem Zampella spieprzył sprawę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.vgchartz.com/gamedb/?name=titanfall

Na PC szału nie zrobili - szczególnie, że jakiś czas temu gra była za 5$. Konsole cóż - tam gracze mają inne wymagania, boty czy inne AI w grach im nie przeszkadza. Teraz jeszcze będzie wysyp arena shooterów - jak nie w tym to w następnym roku więc sukcesu ''ukonsolowionym'' potworkom tego gatunku na PC sukcesu nie wróżę :P

Mimo wszystko i tak pewnie sprzeda się podobnie, gdyby było tak źle EA w życiu nie zainwestowałoby więcej środków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2015 o 20:15, UnEsCo napisał:

Nie ma to jak wypuszczać KONTYNUACJĘ na platformy, które nie doświadczyły wcześniejszej
części. Taki ja na przykład. Grywam na PC, grywam na PS4, pojawia się Titanfall 2 i co
nagle? Jeśli w jakiś sposób będą bazować na poprzedniczce fabularnie to nie wiele zrozumiem.

Pewnie to jakoś zremasterują, w końcu wiedzą, że nie będzie to już exluziwem?


Z kolei jakby zdecydowali się wydać pierwszą część na nowe platformy to byłby płacz, że nic tylko skok na kasę remasterami robią. Ludziom nie dogodzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2015 o 22:31, Shinigami napisał:

Mimo wszystko i tak pewnie sprzeda się podobnie, gdyby było tak źle EA w życiu nie zainwestowałoby
więcej środków.


Raczej próbują eksperymentować tak jak to było w przypadku Dragon Age''a pierwszego. Tylko, że BioWare to była sprawdzona marka a w przypadku Zampelli to już nie koniecznie. Jest znany tylko jako współtwórca MW2, ale za ten tytuł odpowiedzialni byli jeszcze inni goście, więc to takie walenie pochwał do jednego wora.. EA dostał raz za DA2 i pewnie znów dostaną za Titanfaila 2 :3 Z drugiej strony pakują w ten tytuł środki, bo nie mają nowych gier a jedynie odgrzewane kotlety w postaci BattleShitów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2015 o 21:41, vegost napisał:

Serio ? Na PC zaraz po premierze umarło ?

Umarło? Zwykle grupa około 2k graczy na EU jest zawsze dostępna. Kupiłem jakieś 2 miechy po premierze i do dziś gram. Świetna niezobowiązująca gra na szybkie partyj ki między innymi produkcjami, czekam na kontynuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2015 o 23:40, vegost napisał:

Z drugiej strony pakują w ten tytuł środki, bo nie mają nowych gier a jedynie odgrzewane kotlety w postaci BattleShitów.


Skoro sprzedają się dobrze (tak jak gry sportowe, które od zawsze konkurują z absolutnym mistrzem sprzedaży - tak to CoD) - dojdą im teraz do tego wszystkiego gry na licencji Star Wars - nawet gdyby okazały się zwyczajnie kiepskie czy średnie i tak sprzedaż będzie kolosalna. Wcale nie zdziwi mnie przekierowanie ich do tego czy podobnych projektów. Jak nie to będzie kulka w łeb i na cmentarz deweloperów których EA pogrzebało przez lata :P

http://www.vgchartz.com/yearly/2014/Global/

Zresztą to mówi samo za siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie ma to jak wypuszczać KONTYNUACJĘ na platformy, które nie doświadczyły wcześniejszej
> części. Taki ja na przykład. Grywam na PC, grywam na PS4, pojawia się Titanfall 2 i co
> nagle? Jeśli w jakiś sposób będą bazować na poprzedniczce fabularnie to nie wiele zrozumiem.
>
> Pewnie to jakoś zremasterują, w końcu wiedzą, że nie będzie to już exluziwem?
Może zacznijmy czy w titanfall jest fabuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2015 o 21:41, vegost napisał:

Serio ? Na PC zaraz po premierze umarło ? :P Nie dziwie się. EA tylko i wyłącznie się
zainteresowało Zampella, bo pracował u Activision i żeby zrobić im na złość to go zatrudnili.
Oczywiście była w tym chęć zysku po świetnym wyniku MW2. Wygląda na to, że i tym razem
Zampella spieprzył sprawę :O

A czego ty się spodziewasz na PC gdy wydają tak obciętą z contentu grę. Teraz jest tendencją że w Evolve gra mniej osób niż w XCOM ENEMY UNKNOWN!! Cholera awet MW2&MW3 oraz BO2 mają większą liczbę graczy na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować