Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sensacyjny zwycięzca przeglądu BAFTA! Doceniono Zaginięcie Ethana Cartera

12 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Przyzwyczailiśmy się, że w tym roku nagrody dla najlepszych gier zgarniają Dragon Age: Inkwizycja lub Śródziemie: Cień Mordoru. Brytyjska Akademia Sztuk Filmowych i Telewizyjnych miała jednak innego faworyta.

Przeczytaj cały tekst "Sensacyjny zwycięzca przeglądu BAFTA! Doceniono Zaginięcie Ethana Cartera" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> :-(((( Destiny najlepszą grą...przesada.
Z Destiny jest tak, że niektórym ta gra sie w ogóle nie podoba, a niektórzy wprost ją uwielbiają. Ja przy Destiny spędziłem dużo czasu i uważam, że to bardzo dobTa gra tylko nie dla każdego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > :-(((( Destiny najlepszą grą...przesada.
> Z Destiny jest tak, że niektórym ta gra sie w ogóle nie podoba, a niektórzy wprost ją
> uwielbiają. Ja przy Destiny spędziłem dużo czasu i uważam, że to bardzo dobTa gra tylko
> nie dla każdego.
Tak samo jest z Evolve

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie kituj xD
A z innymi grami to nie jest tak, że jednym się podobają a innym nie ? Kurde człowiek całe życie niedoinformowany chodzi =P

Najlepszy debiut przynajmniej trzyma się kupy, The Banner Saga to kapitalny szpil.
Najlepszy występ w sumie też wypada całkiem ok, Bigby był faktycznie świetnie zagrany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na czym polega kategoria "Osiągnięcie artystyczne"? Bo jeśli to mają być gry, które można nazwać sztuką, to co tam robi, z całą sympatią dla tej gry, FC4? Spytałbym też o AC, ale w tę część nie grałem, może faktycznie jest dziełem sztuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, ze chodzi o całościowy "design" [projekty, modele, arty, strona wizualno-stylistyczno-artystyczna]
Skąd FC4 - urzekające widoczki, ogólny projekt i odwzorowanie świata. AC natomiast był wizualnie pierwszym "prawdziwym next-genem", pomijając masę bugów i lipna optymalizację, tytuł wizualnie jest imponujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie. Przynajmniej ja to widze tak jak powyżej opisałem właśnie na podstawie tego jakie gry się tam znalazły.
Gdyby miał być oceniany jako taki artystyczny charakter samej gry to o ile takie Valiant Hearts by się nadawało, to reszta nie szczególnie, tu by wtedy pasował bardziej np Tormentum: Dark Sorrow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat Destiny to chyba najsłabsza duża gra jaką zaliczyłem w tamtym roku. I to kupiona na premierę.W zasadzie tylko nominacje do Najlepszy występ nie budzą we mnie natychmiastowego sprzeciwu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie nurtuje jedna sprawa. Jak to możliwe, że Destiny nie wygrało w kategorii najlepszy multi? Przecież chyba za singla nie dostała statuetki... A skoro jest to tytuł typowo multi to i jest najlepszą grą to chyba samo się nasuwa, że coś tu jest nie tak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować