Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Prawie 50 minut z gameplayem z Wolfenstein: The Old Blood

9 postów w tym temacie

Gra ukaże się już 5 maja, a jej platformami docelowymi są pecety, PlayStation 4 i Xbox One. Na tej ostatniej platformie prowadzona będzie wyłącznie sprzedaż tradycyjnymi kanałami

^^ Na Xbox One ten dodatek do "Wolfa" ma być dostępny wyłącznie w cyfrowej dystrybucji, nie będzie wersji pudełkowej. Nie dziękuj, "czeski błąd" zdarza się najlepszym ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dziękuję ale podziękuję. Nie mam zamiaru sobie spojlować gry.
Rozgrywka raczej nie różni się od The New Order więc wolę odbiór projektów graficznych i niespodzianek w postaci broni/wrogów pozostawić sobie na chwilę, gry zakupię grę i zacznę sam grać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać, że New Order nie był jakiś megawybitny i odkrywczy, ale połaczenie oldskulowych klimatów z możliwością wybijania esesmanów to wystarczający powód, by sięgnąc po dodatek. Świetna gra po prostu! Przykład na to, że jak chcesz zżynać to rób to z głową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe będzie wydana też Wolfenstein: The New Order z Wolfenstein: The Old Blood z wersją pudełkową z w całości po polsku na Steam obie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomimo tego że gra mi się bardzo podoba brakuje mi tego motywu okultyzmu takiego jak w RTCW, gdyby wydali którąś część w której np znowu dziesiątkujemy jakieś pradawne mumię w katakumbach to by było coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować