Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Weekend z Assassin`s Creed Rogue - przypomnienie wydarzeń z poprzednich części serii

10 postów w tym temacie

> Aha i to tyle?
> Słaby news, zero informacji.
Jeśli Twoim zdaniem w tym newsie jest zero informacji, to proponuję udać się do podstawówki, bo widocznie masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Tekst dobry - streszczający główne wątki z każdej części AC, bez zbędnego bełkotu i sztucznego przedłużania tekstu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Aha i to tyle?
> > Słaby news, zero informacji.
> Jeśli Twoim zdaniem w tym newsie jest zero informacji, to proponuję udać się do podstawówki,
> bo widocznie masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Tekst dobry - streszczający główne
> wątki z każdej części AC, bez zbędnego bełkotu i sztucznego przedłużania tekstu.
Po prostu zapomniałam odhaczyć przekierowania do artykułu i naprawiłam to niedługo po publikacji. Przepraszam za niedopatrzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Aha i to tyle?
> > Słaby news, zero informacji.
> Jeśli Twoim zdaniem w tym newsie jest zero informacji, to proponuję udać się do podstawówki,
> bo widocznie masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Tekst dobry - streszczający główne
> wątki z każdej części AC, bez zbędnego bełkotu i sztucznego przedłużania tekstu.


widzisz gdy weszliśmy do tego artykułu chwile po publikacji, jedyne dwa zdania jakie były wyświetlane to właśnie tytuł artykułu czyli dwa zdania.
zaraz po tobie therionee napisała że naprawiła niedługo po publikacji, więc nie wiem po co się czepiasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2015 o 20:22, dixu napisał:

Bardzo ciekawy artykuł, skoro weekend z Ubisoft to ma się rozumieć będą jeszcze 2 artykuły
? ;)


Tak, jeden w niedługim czasie, a drugi jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> widzisz gdy weszliśmy do tego artykułu chwile po publikacji, jedyne dwa zdania jakie
> były wyświetlane to właśnie tytuł artykułu czyli dwa zdania.
> zaraz po tobie therionee napisała że naprawiła niedługo po publikacji, więc nie wiem
> po co się czepiasz :)

Nie wiedziałem o tym wcześniej, więc przepraszam i zwracam honor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Gdy Desmond dotknął Jabłka, stracił panowanie nad swoim ciałem i został zmuszony przez Junonę do zabicia Lucy"

W trójce podczas rozmowy z ojcem dowiadujemy się że nie do końca został zmuszony. Miał wybór i wahał się czy to zrobić ale jabłko pokazało mu co by się stało gdyby tego nie zrobił. Mianowicie Lucy ich zdradza zabiera jabłko Abstergo wsadza je do satelity wysyła w kosmos ale to nie daje żadnych rezultatów i wszyscy giną.

PS. Bardzo dobre podsumowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować